Zaloguj się, aby obserwować  
tosz

Kontrowersyjne komiks

46 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2006 o 12:35, tosz napisał:

ty nie wyrosłeś , a masz pewność że inni też nie wyrosną ?

Rozumiem, że uważasz, iż takich komiksów nie powinno się u nas wydawać?
A jeżeli tak nie uważasz - to jakie zaproponujesz wyjście z sytuacji?
Proponuję sięgnąć po Kaznodzieję tego samego scenarzysty. Tego dzieci już nie kupią (cena przeciętnie 40-50 złotych za trejda). Trup ściele się gęsto, bohaterowie nie przebierają w słowach, ale mimo to historia jest wciągająca, cholernie zabawna oraz (uwierz w to) nawet niesie ze sobą jakieś przesłanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 12:41, Krejt napisał:

> ty nie wyrosłeś , a masz pewność że inni też nie wyrosną ?
Rozumiem, że uważasz, iż takich komiksów nie powinno się u nas wydawać?
A jeżeli tak nie uważasz - to jakie zaproponujesz wyjście z sytuacji?
Proponuję sięgnąć po Kaznodzieję tego samego scenarzysty. Tego dzieci już nie kupią
(cena przeciętnie 40-50 złotych za trejda). Trup ściele się gęsto, bohaterowie nie przebierają
w słowach, ale mimo to historia jest wciągająca, cholernie zabawna oraz (uwierz w to) nawet
niesie ze sobą jakieś przesłanie. ;)

ja nie jestem przeciwny wydawaniu takich komiksów , powtarzam to którys już raz jestem - przeciwny sprzedawania ich w kioskach i salonikach gdzie dziecko może w każdej chwili go wziąść w rękę
a właśnie przez to że cena jego ( cały czas piszę o komiksie FURY ) jest tak przystępna też dziecko jest w stanie go kupić , bo tak jak piszesz że za 40,00 zł już będzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 12:38, Locker HEHE napisał:

Przynajmniej jak jest głupia książka to nie drażni mnie swoją okładką jak komiksy.

Powiedz mi, mój drogi przyjacielu o wysublimowantm guście, cóż takiego drażni Cię w tych kilku przykładowych okładkach poniżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 12:03, tosz napisał:

do Night Elf i Malevyn - jezeli uwżacie że duszenie gościa jego własnymi flakami
to super sprawa to powinniście się nad soba zastanowić
czytajcie uważnie posty - chodzi mi tylko że taki komiks jak ten nie powinien być sprzedawany
w kioskach , bo niestety małe dzieci mają do nich dostęp , nadmieniam że piszę tylko o tym
konkretnym tytule



Tak, tak małe dzieci maja dostep... osobiscie nie bawia mnie takie rzeczy... i nie mam sklonnosci do mordu i czytania jak ludzie sie wykrwawiaja, ale bez przesady. Jak czytam takie posty to odrazu kojazy mi sie z cenzura = zło. Nie podoba Ci sie taki komiks, jestes zbyt delikatny by go czytac, to go nie czytaj... zadaj sobie pytanie... jesli byl dla ciebie tak brutalny to po co czytałes go do konca, a nie wyrzuciles i powiedziales.. .to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 13:00, Budo napisał:

/.../

Rany i po co drążysz, z nim sie nie dogadasz ;]

No ba.
Bo kolega ma nikłe pojęcie o temacie, więc zachwuje się jak wicepremier z LPRu. :))
Co nie znaczy, że nie wolno choćby spróbować naprostować takiego delikwenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 12:54, Night Elf napisał:

> do Night Elf i Malevyn - jezeli uwżacie że duszenie gościa jego własnymi
flakami
> to super sprawa to powinniście się nad soba zastanowić
> czytajcie uważnie posty - chodzi mi tylko że taki komiks jak ten nie powinien być sprzedawany

> w kioskach , bo niestety małe dzieci mają do nich dostęp , nadmieniam że piszę tylko o
tym
> konkretnym tytule


Tak, tak małe dzieci maja dostep... osobiscie nie bawia mnie takie rzeczy... i nie mam sklonnosci
do mordu i czytania jak ludzie sie wykrwawiaja, ale bez przesady. Jak czytam takie posty to
odrazu kojazy mi sie z cenzura = zło. Nie podoba Ci sie taki komiks, jestes zbyt delikatny
by go czytac, to go nie czytaj... zadaj sobie pytanie... jesli byl dla ciebie tak brutalny
to po co czytałes go do konca, a nie wyrzuciles i powiedziales.. .to nie dla mnie.

przeczytałem trzy pierwsze i z ciekawości chciałem zobaczyć jak się z kończy
a co do mojej delikatności to jeszcze byś się zdziwił - mam wrażenie że ty nie bardzo możesz zrozumieć o co mi chodzi chodzi ( masz problem z pojmowaniem czy co ? )
ja nie jestem jakimś inkwizytorem walczącym ze złem tego świata , chciałem tylko wyrazić swoja opinię na temat sprzedawania takich brutalnych komiksów w kioskach
i to na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2006 o 13:04, Krejt napisał:

No ba.
Bo kolega ma nikłe pojęcie o temacie, więc zachwuje się jak wicepremier z LPRu. :))
Co nie znaczy, że nie wolno choćby spróbować naprostować takiego delikwenta.


Sie nie da. Tacy są niereformowalni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 14:55, Locker HEHE napisał:

Jednak zauważyłem, że wybrałeś takie które właśnie się nie kojarzą na co dzień przeciętnym
czytelnikom.

No nie wiem, Sandman i V są w Polsce dość popularne.
Ale masz rację, wybór był tendencyjny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 12:30, Budo napisał:

fury nie znam, ale jestem wielkim fanem LOBO a tak flaki są na każdej stronie. Mimo to zaczytywałem
sie tym od dzieciaka (podstawówka) i chyba na jakiegoś wykolejeńca nie wyrosłem, trzeba tylko
umieć oddzielić chory komiks od rzeczywistości :)
Gdybym miał skaner wrzuciłbym coś drastycznego, te komiksy nie mają chyba nawet 12+


To powiem Ci, ze jestem posiadaczem "Ostatniego Czarniana" w oryginalnej wersji (amerykanskie wydanie). Wszystkie 4 zeszyty w stanie idealnym BUAHAhAHAHAHAHA Lobo Rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie naumiec, ze komiksy to nie tylko kaczor donald i superman. Komiks to forma artystyczna i jak kazda odmiana sztuki bywa kontrowersyjny. Szokuje was w komiksach scena wyupruwania sobie flakow ale chetnie ogladacie filmy, w ktorych dzieja sie te same rzeczy i nikt nawet okiem nie mrugnie. Kontrowersyjne komiksy- zdecydowanie TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2006 o 17:19, Astmatyk napisał:

To powiem Ci, ze jestem posiadaczem "Ostatniego Czarniana" w oryginalnej wersji (amerykanskie
wydanie). Wszystkie 4 zeszyty w stanie idealnym BUAHAhAHAHAHAHA Lobo Rulez!


Czego sie szczerzysz mój Czarnian zaginął w trakcie przeprowadzki buuu :(

btw moje ulubione cześci to Lobo Powraca, Lobo Maska oraz Paramilitarne Święta Specjalne :)))
a właśnie, zmieniam awka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:17, tosz napisał:

może coś nowego w tym temacie ?


Co nowego, jak nie ma o czym pisać, to temat obumiera, jak widać nie za wielu fanów komiksów na tym forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:21, Budo napisał:

> może coś nowego w tym temacie ?

Co nowego, jak nie ma o czym pisać, to temat obumiera, jak widać nie za wielu fanów komiksów
na tym forum ;]

chyba tak - wygląda na to że wszystko jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować