Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 18:22, THE WITCHER1990 napisał:

edit: o Lesławie też powinieneś powiedzieć to samo za nazwanie Metalliki gejami;p


Powinienem powiedzieć co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 20:10, Leslaw555 napisał:

> edit: o Lesławie też powinieneś powiedzieć to samo za nazwanie Metalliki gejami;p


Powinienem powiedzieć co ? :P

Że się nie znasz ot co:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 19:52, kibot napisał:

Nie gustuję w black metalu :-)


a ja nie gustuje w blondynkach, ale jak spotkam jakąś i wymienimy się uśmiechami to chętnie z nią porozmawiam i może poznam bliżej ;) ..z muzyką podobnie jak z ludźmi, jest po to by ją poznawać/odkrywać, czuć sercem i duszą.. nie wiadomo co ci się kiedyś spodoba.. człowiek uczy się i doświadcza różnych rzeczy przecież całe życie. nic co ludzkie nie jest mi obce, jak powiedział kiedyś pewien mądry człowiek :) ..więc nie neguj tego co ci się z początku wydaje złe, bo początki.. najczęściej bywają trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 19:47, deuser napisał:

> Polecam Machine Head. Posłuchajcie tego utworu...
> http://youtube.com/watch?v=xh1DQR7H2KE

MH znane znane :) a słyszałeś Make A Change... Kill Yourself? daje kopa :)

Powiem szczerze że w Blacku nie gustuje ale utwór daje kopa :D Dla mnie na black jeszcze za wcześnie, narazie wole zatracić sie w Melodeath swoją drogą na jesień ma wyjść druga płyta Wintersun, z czego jestem wniebowzięty pierwsza płyta byłą genialna, mam nadzieje że druga będzie już tylko lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 20:39, Mateusz9214 napisał:

Powiem szczerze że w Blacku nie gustuje ale utwór daje kopa :D Dla mnie na black jeszcze
za wcześnie, narazie wole zatracić sie w Melodeath swoją drogą na jesień ma wyjść druga
płyta Wintersun, z czego jestem wniebowzięty pierwsza płyta byłą genialna, mam nadzieje
że druga będzie już tylko lepsza.


i niedługo nowa płyta Amon Amarth.. oj będzie się działo!! :D
...
wiesz ja nie tylko Blackiem żyje, powiem więcej, raczej niewiele go słucham, ale fascynacja takim Burzum nigdy mi nie minie :)
ogólnie słucham bardzo różnych rzeczy.. jak napisałem w poprzednim poście.. nic co ludzkie nie jest mi obce, jeden mój pokój to niemal same płyty.. mam ich ponad 6k.. nie żebym się chwalił, ale by ogarnąć to wszystko czego słucham, to liczba ta daje jakieś pojęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 20:15, THE WITCHER1990 napisał:

> > edit: o Lesławie też powinieneś powiedzieć to samo za nazwanie Metalliki gejami;p

>
>
> Powinienem powiedzieć co ? :P
Że się nie znasz ot co:p


och och k**wa ;)
brak zrozumienia chyba nastąpił :/
..metka tu, metka tam ..nie skaczcie sobie do gardeł, z całym szacunkiem ale nie warto kłucić się o mięso ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 20:48, deuser napisał:

MH znane znane :) a słyszałeś Make A Change... Kill Yourself? daje kopa :)


Nienajgorsze, ale nic specjalnego:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2008 o 20:48, deuser napisał:

i niedługo nowa płyta Amon Amarth.. oj będzie się działo!! :D
...
wiesz ja nie tylko Blackiem żyje, powiem więcej, raczej niewiele go słucham, ale fascynacja
takim Burzum nigdy mi nie minie :)
ogólnie słucham bardzo różnych rzeczy.. jak napisałem w poprzednim poście.. nic co ludzkie
nie jest mi obce, jeden mój pokój to niemal same płyty.. mam ich ponad 6k.. nie żebym
się chwalił, ale by ogarnąć to wszystko czego słucham, to liczba ta daje jakieś pojęcie
;)

Ja pier*** naprawde dużo jak narazie to ja pożyczałem od kumpli płyty... ale też kupowałem swoje własne. narazie mam w planach kupić płyty CoB i Metalliki (te pierwsze), Amon Amarth, Norther (ten zespół nadobre związał mnie z metalem). Wcześniej nie miałem kasy bo miałem poważną inwestycje, ale teraz jak zakupie wzmacniacz to zacznie sie kolekcjonowanie, cała pensja na płyty ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 20:21, deuser napisał:

> Nie gustuję w black metalu :-)

a ja nie gustuje w blondynkach, ale jak spotkam jakąś i wymienimy się uśmiechami to chętnie
z nią porozmawiam i może poznam bliżej ;) ..z muzyką podobnie jak z ludźmi, jest po to
by ją poznawać/odkrywać, czuć sercem i duszą.. nie wiadomo co ci się kiedyś spodoba..
człowiek uczy się i doświadcza różnych rzeczy przecież całe życie. nic co ludzkie
nie jest mi obce
, jak powiedział kiedyś pewien mądry człowiek :) ..więc nie neguj
tego co ci się z początku wydaje złe, bo początki.. najczęściej bywają trudne ;)


Nie podoba mi się black i tyle, nie rozumiem co tam skrzeczą wokaliści. Każdy ma inne zdanie na temat danego typu muzyki. Nie to, że black jest dla mnie za ciężki. Nie znalazłem żadnego zespołu który by mnie zainteresował, odrzuca mnie też słaba ''piwnicowa'' produkcja (podobno nadaje tego klimatu satanistycznego, pogańskiego i Bóg wie jakiego jeszcze :P)
Jak ktoś lubi black to spoko. Ja tam nic ciekawego nie znalazłem. Wg muzyka robiona na jedno kopyto :P
Po co mam słuchać jak i tak mi się nie podoba :P

>nie wiadomo co ci się kiedyś spodoba...
ha, to tak samo jakbyś napisał, że kiedyś spodoba mi się goregrind :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 20:15, THE WITCHER1990 napisał:

Że się nie znasz ot co:p


Oj, to nie to. Znam się, moimi gatunkami są death ( pochodne), czasem black, progressive, folk, sludge etc. Metallici nie trawię i trawić nie będę, nazywam ich gejami bo lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 10:10, hammerfall87 napisał:

Dimmu borgira posłuchaj czy np kredek ba nawet satircona keep of kallesin


Znam te zespoły :P
Kredek podoba mi się tylko utwór Devil to the Metal, a satyricona K.I.N.G, to wszystko.
Coś tam mogę podziubać, ale i tak bardziej podoba mi się np. Thrash
Każdy gatunek stworzony jest w celu trafienia w czyiś gust, jedni wolą to, drudzy tamto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, box Aci Drinkers: Acid Empire już u mnie xD Polecam wszystkim nowym fanom acidow, za 3 paczki cala dyskografia, ksiazka z tekstami i dwa DVD live, w schludnym boxie. Teraz tylko czekać, an nastepną plytę tego najlepszego thrashowego bandu Polski. Już niedługo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś sklepy internetowe, w których można kupić rzadkie płyty i wydawnictwa, które bardzo ciężko dostać w naszym kraju. Mam na myśli muzykę metalową. Pytam, bo na fanie nie ma niektórych płytek których szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:14, kibot napisał:

Znacie może jakieś sklepy internetowe, w których można kupić rzadkie płyty i wydawnictwa,
które bardzo ciężko dostać w naszym kraju. Mam na myśli muzykę metalową. Pytam, bo na
fanie nie ma niektórych płytek których szukam.


merlin, kropa.pl.. warto również udać sie do MediaMarktu, mam z nimi bardzo pozytywne doświadczenia.. jak czegoś nie mają to zawsze sprowadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:14, kibot napisał:

Znacie może jakieś sklepy internetowe


no i Allegro.. koniecznie Allegro!! ..ile ja sie tam płytek nachapałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:14, kibot napisał:

Znacie może jakieś sklepy internetowe, w których można kupić rzadkie płyty i wydawnictwa,
które bardzo ciężko dostać w naszym kraju. Mam na myśli muzykę metalową. Pytam, bo na
fanie nie ma niektórych płytek których szukam.


mystic.pl napradę dobry sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować