Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 22:54, deuser napisał:

> Poczytaj sobie np. o Kornie albo System of a Down to pogadamy.

korn to ci*y jakich świat nie widział.. to NuGóóówno.. SoaD mi sie nawet podoba ale to
nie metal człowieku.. nie rozśmieszaj mnie takimi textami xD

> Podaj swoje zespoły. =]]

Madonna i Kylie Minogue ;p

Żal mi ciebie. Najpierw dowiedz się co to jest za muzyka potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:54, deuser napisał:

> Poczytaj sobie np. o Kornie albo System of a Down to pogadamy.

korn to ci*y jakich świat nie widział.. to NuGóóówno.. SoaD mi sie nawet podoba ale to
nie metal człowieku.. nie rozśmieszaj mnie takimi textami xD

> Podaj swoje zespoły. =]]

Madonna i Kylie Minogue ;p


SOAD to nie metal? Ja myślę, że to jest heavy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:55, kacper78 napisał:

Żal mi ciebie.


to pomódl sie za mnie :) bom niewierny

Dnia 30.06.2008 o 22:55, kacper78 napisał:

Najpierw dowiedz się co to jest za muzyka potem pisz.


uważaj bo ktoś zejdzie z krzyża i sie do ciebie z politowaniem uśmiechnie.. wiem więcej niż ci sie wydaje mój drogi mały kacperku :) ..a pisz sobie co ci sie podoba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:59, deuser napisał:

> Żal mi ciebie.

to pomódl sie za mnie :) bom niewierny

> Najpierw dowiedz się co to jest za muzyka potem pisz.

uważaj bo ktoś zejdzie z krzyża i sie do ciebie z politowaniem uśmiechnie.. wiem więcej
niż ci sie wydaje mój drogi mały kacperku :) ..a pisz sobie co ci sie podoba ;p

Korn grał najpierw czysty Metal a potem wymyślił Nu Metal a reszta go naśladuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 07:52, kibot napisał:

Nie podoba mi się black i tyle, nie rozumiem co tam skrzeczą wokaliści. Każdy ma inne
zdanie na temat danego typu muzyki. Nie to, że black jest dla mnie za ciężki. Nie znalazłem
żadnego zespołu który by mnie zainteresował, odrzuca mnie też słaba ''piwnicowa'' produkcja
(podobno nadaje tego klimatu satanistycznego, pogańskiego i Bóg wie jakiego jeszcze :P)
Jak ktoś lubi black to spoko. Ja tam nic ciekawego nie znalazłem. Wg muzyka robiona na
jedno kopyto :P
Po co mam słuchać jak i tak mi się nie podoba :P


jestes ograniczony i wierzysz w glupie schematy powatarzane przez kretynow... trudno. Na jedno kopyto ? W dodatku ignorant... ja nie lubie deathu ale jakos sie nie pierdole glupot pod adresem tej muzyki - widac niektorzy (Ty) nie moga sie wrecz powstrzymac przed zmieszaniem z blotem czegos innego. I jak moze Ci sie podobac cos czego nie slyszales - kim Ty niby jestes ze oceniasz muzyke bez przesluchania ?

Dnia 30.06.2008 o 07:52, kibot napisał:

>nie wiadomo co ci się kiedyś spodoba...
ha, to tak samo jakbyś napisał, że kiedyś spodoba mi się goregrind :P


Make a Change... Kill Yourself to nie tyle black co tez ambient - ale zapewne nie masz pojecia czym jest ambient bo plakietka "black" mowi Ci ze to jest slabe i zle... gratuluje klapek na oczach.

raw black metal nie ma nic wspolnego z ambient blackiem... ale co ja bede mowil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:01, kacper78 napisał:

Korn grał najpierw czysty Metal a potem wymyślił Nu Metal a reszta go naśladuje!


jasssssssssssssssssne ;) śnij dalej :D radze pokartkowac ten temat, pospisywac nazwy wymienionych kapelek i poszukac sobie ich nagran (np youtube) a potem porownaj to co uslyszysz z popluczynami korna czy soadu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:22, Vesania666 napisał:

> http://pl.youtube.com/watch?v=N7bFpMleO9Y
>
>
> No patrzcie to będzie support sabatonu :)

teledysk maxymalnie tandetny, ale po tym kawałku wygląda na kawał dobrego (power?) metalu,
powinni się dobrze przyjąć przez fanów Sabatonu ;)

Na power w życiu to następna mieszanina :) ale haha goście urwali się z marvela a jeden ma strój ala superman :D

Na ich stronie napisane jest ,że grają epic melodic death metal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:24, hammerfall87 napisał:

Na ich stronie napisane jest ,że grają epic melodic death metal :P


w skrócie eMDM.. Psychotic Precision ;) vel Cannibal Corpse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty też...? Dzisiaj tez tak postanowiłem, że posłucham sobie Manowara, ich dyskografii od Dema 1981 do Sign of Hammer z 1989, ponad 3 godziny(nie liczyłem)... 68 kawałków. Przy kawałku Pleasure Slave poczułem dziwne ciepło w okolicy dolnej części brzucha... Heavy metal, czy jakby to się nie nazywało. W kawałku Warriors player usłyszałem to samo co w kawałku Ascesion z singla King of Kings z 2005 roku... chyba kończą im się teksty :P
Chłopaki grali, grali no i nawet spoko ale blacku mi to nie zastąpi. Taka odskocznia.

Edit: Co do Grailknights to jeszcze bym ich zniósł, ale jakby tylko takich min nie robili...ROTFL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:34, Wintesun napisał:

Ty też...? Dzisiaj tez tak postanowiłem, że posłucham sobie Manowara, ich dyskografii
od Dema 1981 do Sign of Hammer z 1989, ponad 3 godziny(nie liczyłem)... 68 kawałków.
Przy kawałku Pleasure Slave poczułem dziwne ciepło w okolicy dolnej części brzucha...
Heavy metal, czy jakby to się nie nazywało. W kawałku Warriors player usłyszałem to samo
co w kawałku Ascesion z singla King of Kings z 2005 roku... chyba kończą im się teksty
:P
Chłopaki grali, grali no i nawet spoko ale blacku mi to nie zastąpi. Taka odskocznia.


King of kings jest na gods of war w sumie jak przesłuchasz ten album to zobaczysz pewien odstęp lub raczej zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha, ja to jestem zboczony. Aktualnie siedzę po ciemku na balkonie i rozkoszuję się nieopisaną muzyką Make a Change... Kill Yourself. Chyba sobie tak dłużej posiedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 00:19, Azreix napisał:

Buhahaha, ja to jestem zboczony. Aktualnie siedzę po ciemku na balkonie i rozkoszuję
się nieopisaną muzyką Make a Change... Kill Yourself. Chyba sobie tak dłużej posiedzę...


ciesze sie że sie spodobało :) ..miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 00:19, Azreix napisał:

Buhahaha, ja to jestem zboczony. Aktualnie siedzę po ciemku na balkonie i rozkoszuję
się nieopisaną muzyką Make a Change... Kill Yourself. Chyba sobie tak dłużej posiedzę...


Uważaj ,żeby cie baba jaga nie porwała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować