Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Ech,a mi po godzinnym wbijaniu na serwer (nie chcecie wiedzieć jak byłem zdenerwowany) wczoraj wipadł mi mój pierwszy Seal of Star ;) Naramiennik protector na 25 lvl ale dla female ;/ a szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, ty się ciesz, ja w życiu nie miałem sos dropa, pomimo pół roku grania ;P Nadziei jednak nie tracę, a po dłuższej przerwie niedługo wracam do gry na Eldorado ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, próbowałam. Słowo honoru wam daję, że próbowałam.
Ale że od 4 dni nie mogę się dostać na ŻADEN serwer, to przygodę z Silkroadem uznaję za zakończoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram odpowiedz wyżej, to co się dzieje to jest Masakra. Zamiast wydawać pieniądze na jakieś bzdety powinni kupić porządną serwerownię, żeby pomieściła około 1 000 000 graczy w tej samej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej , czy to jest normalne że nie ma żadnego wolnego serwa przez cały dzień? Bo to sie robi denerwujace.
A może ktoś z was zna jakąś porę kiedy jest najmniej zajętych serwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugiego posta, ale mam problem, chce sobie teraz wejśc na SR i mi wyskakuje komunikat żebym wszedł na silkroad.net (czy coś takiego) no to wchodzę i tam w newsach patrzę że jakiś patch wyszedł, no, ale jak mam go ściągnąć, bo automatycznie mi sie nie update''uje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 21:12, trutututu napisał:

Ej , czy to jest normalne że nie ma żadnego wolnego serwa przez cały dzień? Bo to sie
robi denerwujace.
A może ktoś z was zna jakąś porę kiedy jest najmniej zajętych serwów?


Jeśli chodzi o porę to albo zaraz po inspekcji, albo pomiędzy 3 a 7 rano, chociaż teraz to może się trochę poprawić bo Koreańce co wtorek kasują sporo kont boterom (oczywiście tym bez silków), więc jak wytrwają w tym postanowieniu to za parę miesięcy może być deczko luźniej.
Co do serwera to chyba najłatwiej na te z "NEW" (no może na najnowszym jest trochę gorzej), ale na stare nie masz co próbować.

Próbuj otwierać i zamykać aż się nie odpali aktualizacja ... mi to dziś pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JoyMax zbanował 50000 botów !!! Zaszaleli ;] Do tej godziny od inspekcji na saturnie jest ok 500 wolnych miejsc (mój serv,mój serv!!!). Ale np. na Alps 3507/3500 ;/. Ale i tak należą się pochwały dla joy''a,brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, to, że zbanowali, to sobie mogą mówić. IMO, to tylko szybka akcja "kopiuj-wklej banlistę", dopisując kilka nowych nicków.
Jakby naprawdę wzięli się za boty, to by najpierw poprawili zabezpieczenia, a dopiero później banicja - i to z 5000 osób na każdym jednym serwie, a nie 10x tyle na wszystkich... Takie moje rozmyślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi tylko obywatelów Babelu, 7 banów ;/ Mało tego,na poprzednich banicjach po jednym banie było.
Babel- Ziemia przez boterów skażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero mam zamiar zacząć swoją przygodę w Silkroad i mam do was parę pytań.
1.Na jakim serwerze najlepiej grać
2.Jaką postać polecacie na dobrego Warriora
3.Ogólnie proszę o jakieś wskazówki bo jak wspomniałem nie miałem jeszcze nigdy z Silkroad do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 23:52, EmoDarius napisał:

Dopiero mam zamiar zacząć swoją przygodę w Silkroad i mam do was parę pytań.
1.Na jakim serwerze najlepiej grać
2.Jaką postać polecacie na dobrego Warriora
3.Ogólnie proszę o jakieś wskazówki bo jak wspomniałem nie miałem jeszcze nigdy z Silkroad
do czynienia


1. No takich na jakie da się wejść
2. No, jaką? No normalnie zbroja miecz tarcza i masz. Aaaa... teraz załapałem, ja tam zawsze ludziem gram i się dobrze gra
3. A z innymi darmowymi MMO miałeś do czynienia? Bo jeśli tak, to to sie niczym nei różni, po prostu idzesz zabijasz i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 23:52, EmoDarius napisał:

1.Na jakim serwerze najlepiej grać


Polecam Saturn, bo... ja tam gram i mogę pomóc i od razu taxi zrobić na wyższy lvl ;P

Dnia 13.06.2008 o 23:52, EmoDarius napisał:

2.Jaką postać polecacie na dobrego Warriora


Jeśli warrior to polecam Two handed sworda.

Dnia 13.06.2008 o 23:52, EmoDarius napisał:

3.Ogólnie proszę o jakieś wskazówki bo jak wspomniałem nie miałem jeszcze nigdy z Silkroad do czynienia


Wyjdzie w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>1 Polecam Saturn, bo... ja tam gram i mogę pomóc i od razu taxi zrobić na wyższy lvl ;P

Dnia 14.06.2008 o 13:58, igorinho napisał:

2Jeśli warrior to polecam Two handed sworda.
3Wyjdzie w praniu


dzięki za pomoc o takie wskazówki mniej więcej mi chodziło,teraz tylko już muszę ściągnąć klienta/Ciężko jest się wbić na Saturna,bo słyszałem że kolejki jakieś i ciężko się wbić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 21:12, trutututu napisał:

Ej , czy to jest normalne że nie ma żadnego wolnego serwa przez cały dzień? Bo to sie
robi denerwujace.
A może ktoś z was zna jakąś porę kiedy jest najmniej zajętych serwów?


swojego czasu, kolega wstawał o 5-6 rano żeby wbić sie na serwer i nie zawsze mu sie udawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 14:05, EmoDarius napisał:

dzięki za pomoc o takie wskazówki mniej więcej mi chodziło,teraz tylko już muszę ściągnąć klienta/Ciężko jest się
wbić na Saturna,bo słyszałem że kolejki jakieś i ciężko się wbić :/


Saturn jest Serwerem na który wbić jest łatwiej niż normalnie ;) Dlatego go polecam. A wbić np dzisiaj będzie można cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może znów pokasuje boterów :D Nawet fajnie się gra w silkroad,Gram na Marsie 10lvl zamierzam zrobić hybryde wojownika na dwuręczne miecze i wizzarda na magię ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 15:41, Sareth14 napisał:

Szukam gildii,dużo członków,dobra unia.Macie jakieś propozycje?:)


Nawet serwera nie podałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować