Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2009 o 20:07, v1d4r napisał:

olimpus 66 lvl wizzard
na saturnie mam bowmana full str 60 lvl


Mozesz podać nik tego Bowmana? Może bym mogl liczyć na jakieś małe taxi^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 10:43, kuki288 napisał:

> olimpus 66 lvl wizzard
> na saturnie mam bowmana full str 60 lvl

Mozesz podać nik tego Bowmana? Może bym mogl liczyć na jakieś małe taxi^^


PS: A wie ktoś może co z tym zrobić jak po zalogowaniu się silkroad zawiesza? i nei da sie grać? Ale w panelu piszę że jest wporządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 16:14, kuki288 napisał:

PS: A wie ktoś może co z tym zrobić jak po zalogowaniu się silkroad zawiesza? i nei da
sie grać? Ale w panelu piszę że jest wporządku?

Stworzyc nowe konto i grac od nowa, bo cie zhakowali :]
A jezeli nie to sprobuj z innego komputera sie zalogowac. Moze cos sie u ciebie posypalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 16:17, Piciambeer napisał:

> PS: A wie ktoś może co z tym zrobić jak po zalogowaniu się silkroad zawiesza? i
nei da
> sie grać? Ale w panelu piszę że jest wporządku?
Stworzyc nowe konto i grac od nowa, bo cie zhakowali :]
A jezeli nie to sprobuj z innego komputera sie zalogowac. Moze cos sie u ciebie posypalo.


Dopiero co to konto zrobiłem;/ poprostu ide do Jangan i w pewnym momencie TRZASK i zawiecha;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 16:55, kuki288 napisał:

> > PS: A wie ktoś może co z tym zrobić jak po zalogowaniu się silkroad zawiesza?
i
> nei da
> > sie grać? Ale w panelu piszę że jest wporządku?
> Stworzyc nowe konto i grac od nowa, bo cie zhakowali :]
> A jezeli nie to sprobuj z innego komputera sie zalogowac. Moze cos sie u ciebie
posypalo.

Dopiero co to konto zrobiłem;/ poprostu ide do Jangan i w pewnym momencie TRZASK i zawiecha;/



PS: Teraz logowalem się 2 godziny i wreszcie weszło, ja uradowany... a za chwilę zawiecha;/
Można czegoś dostać od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 20:18, Koxman napisał:

Spróbuj zassać najnowsze sterowniki do karty graficznej.


Mam najnowsze^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram w vSRO - czyli vietnamski Silkroad na serverze Bach Duong. Mam wizzarda narazie na 17 lvl, ale cały czas ten lvl rośnie. Także można się spodziewać że za miesiąc czy dwa będe miał już 50 lvl.
Jeśli ktoś gra w vSRO to mówcie.

Pozdrawiam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z Silkroadem,a konkretniej z jego instalką.Klikam na nią,i nic.Zawiesza sie Windows Explorer,trzeba go restartować.Ikonka od instalki ma na ikonce te "tarcze",co po kliknięciu powinno wyskoczyć okienko "Ten program potrzebuje twojej zgody,aby kontynuować.",ale nic się nie dzieje.System to Windows Vista. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
mydave04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 12:21, mydave04 napisał:

Witam.Mam problem z Silkroadem,a konkretniej z jego instalką.Klikam na nią,i nic.Zawiesza
sie Windows Explorer,trzeba go restartować.Ikonka od instalki ma na ikonce te "tarcze",co
po kliknięciu powinno wyskoczyć okienko "Ten program potrzebuje twojej zgody,aby kontynuować.",ale
nic się nie dzieje.System to Windows Vista. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
mydave04

Problem rozwiązany,wystarczyło wziąść "Uruchom jako Administrator" i chwile poczekać.Sorry za podwójny post,ale czas edycji się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie czasem czy są jakieś nieoficialne (pirackie ) serwery na tą grę? Grę ściągałem 2 godziny szkoda by jej nie wypróbować. Jak znacie jakiś nieoficialny serwer silkroad''a to podajcie linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym ECSRO serwerem, niby napisałem już posta na tamtym forum ale dziwne bo za każdym razem jak tam coś pisze to tego posta i tak nie ma wiec spytam tutaj.
Po podmienieniu dwóch znaczących plików : Data.pk2 i Media.pk2 odpalam clienta noi tam klikam w obojętne jaki serwer i wyskakuje okienko: ten serwer jest "undergoing inspection" lub robą update i że mam wejść na stronę po wiecej informacji, w tym że tam żadnych informacji nie ma, na forum też szukałem czegoś co by znaczyło że jest wyłączony albo mają przerwę czy coś w tym stylu. Umie ktoś to odpalić. Aha jeszcze jedno mój Nod32 zablokował plik sro_client.$$A (8 900KB) ale instalacja dobiegła końca (to trojan był, na forum się tłumaczą że to nie jest żaden trojan) no wiec wszedłem w kwarantanne i dałem na ten plik aby przywrócił go tam gdzie był noi wszystko jest w porządku przynajmniej tak mi się zdaje, może to jest przyczyną że gra nie chce odpalić a nie ten komunikat.
W ogóle gra ktoś tam z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten Ecsro serwer działa już można na nim grać, wszedłem, zalogowałem się i potem mi sie coś z czcionka w grze stało zamiast niektórych liter mam kwadraty białe, z dużym trudem wybrałem jakąś postać wpisałem nick i wybrałem ten przycisk z lewej u dołu noi się odpaliło ale nie wiem czemu czcionka mi szwankuje w grze. Jak już się zalogowałem to jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 16:46, Endriu napisał:

ten Ecsro serwer działa już można na nim grać, wszedłem, zalogowałem się i potem mi sie
coś z czcionka w grze stało zamiast niektórych liter mam kwadraty białe, z dużym trudem
wybrałem jakąś postać wpisałem nick i wybrałem ten przycisk z lewej u dołu noi się odpaliło
ale nie wiem czemu czcionka mi szwankuje w grze. Jak już się zalogowałem to jest normalnie.

Przeinstaluj silka albo wyłącz zaporę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 17:53, Largooo napisał:

Zamiast bawić się z tym ECSRO polecę Ci znaleźć sobie jakieś inne fajne mmorpg, lub wyjść
na podwórko :]

Coś trzeba robić poza podwórkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować