Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2006 o 09:51, AbeFrugo napisał:

Możecie mi wytłumaczyc pewne pojęcie? Chodzi o pojęcie "nuker". Plis.


Nie wiem czy pytanie jeszcze aktualne, bo zadane prawie miesiąc temu. Ale jako info dla innych też się przyda.

Nuker - to postać, przewanie z dużą ilością int, używający do walki nuków czyli bardzo silnych czarów dystansowych, pakuje skille glownie tylko w nuki a walczy spearem lub swordem.

[info od kumpla który gra w to bo ja już do gry dawno nie zaglądałem. Ale ma doświadczenie więc napewno ma rację :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 09:51, AbeFrugo napisał:

Możecie mi wytłumaczyc pewne pojęcie? Chodzi o pojęcie "nuker". Plis.


nuker - postac full int czyli dająca wszystkie stat pointy w INT.
najbardziej popularnym nukerem jest sword/spear+fire+light
nuker ma mało hp ae za to duzy dmg magiczny, postac ta wymaga dużego farmingu [nabijanie sp kosztem expa]
nuker uzywa tzw nuke''ów czyli ostatnich przedostatnich skilli z force -fire, light i cold [ma najmniejszy dmg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Otóż, po wlączeniu Silkroad włącza się programik Gameguard po czym wyskakuje mi niebieski ekran i następuje restart. Dodam, że system jest czysty od wirusów.
Może to firewall? Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 15:39, Puer napisał:

Może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Otóż, po wlączeniu Silkroad włącza się programik Gameguard
po czym wyskakuje mi niebieski ekran i następuje restart. Dodam, że system jest czysty od wirusów.

Może to firewall? Jakieś pomysły?

Ja niestety ci nie pomogę :? Takiego błędu nie mam i mam nadzieję, że nie będe miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 17:37, mikim napisał:

Postanowiłem, że sprawdzę tą gierkę. Przed chwilą się zarejestrowałem i właśnie ściągam klienta
;).

Mikim.
Bądź na GG to się umuwimy na grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie z kimś pograł. Naprawdę nikt nie zna rozwiązania problemu, który mnie nęka? Podobnie było w przypadku "MU", też wysypywała si ę przez gameguard (bluescreen + restart), nawet format nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 18:43, Puer napisał:

Ja bym chętnie z kimś pograł. Naprawdę nikt nie zna rozwiązania problemu, który mnie nęka?
Podobnie było w przypadku "MU", też wysypywała si ę przez gameguard (bluescreen + restart),
nawet format nie pomógł.


Heh. Generlanie zanim się nie zacznie rozgrywki, to ta gra przypomina bardzo MU.
Ja mam z nią błędy jeśli odpalę i nie jestem jeszcze połączony z Internetem. Może też odpalasz klienta tuż przed zrobieniem połączenia ?

Tak na marginesie, to też gram. Serwer VENICE, postać Sebansky_PL.
Dziś wbiłem 8 level i powoli się rozwijam (rzadko gram).

Grę polecam bardzo gorąco, za jej odmienność i oryginalny klimat, który tworzy świetna grafika. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorx że tak post za postem ale ja ni9e mam już siły :( drugi raz ściągnołem klienta i jak instalowałem to gdzieś tak na 3/4 wystąpił mi błąd że archiwum w zip''ie jest uszkodzone czy cos :( plis podajcie mi jakiś link do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 22:34, ŁukiPluta napisał:

podajcie mi jakiś link do klienta

http://www.silkroadonline.net/dataroom/download.asp
Ten plik na pewno działa. Mała rada: do ściągania używaj takiego narzędzia jak na przykład flashget. I jeszcze jedno, jakbyś przypadkiem dowiedział się w czym tkwi problem opisany przeze mnie wyżej to byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(ciach)

Niewiem czy to ci pomorze ale znalazłem taki tekścik:
Game Guard został zaktualizowany, tak aby sprawniej wykrywać boty lub inne nielegalne oprogramowanie. W przypadku wykrycia, dostęp do aplikacji jest niemożliwy. Najlepiej usunąć z systemu te programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielę sie z wami nowo nabytą wiedzą w razie gdyby ktoś też tyle szukał odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie. Otóż winnym opisanego przeze mnie problemu okazał się być firewall Kerio, ale jako że wię kszość z was nie będzie się chciała pozbywać tego, było nie było, świetnego programu, powinniście zainstalować wersję 4.2.3.912.
Dzięki tej zamianie wszystko działa jak należy. Być może kolejne wersje Kerio nie będą powodowały takich problemów, ale na dzień dzisiejszy, czyli 11.09.2006, najnowsza wersja Kerio prawdopodobnie uniemożliwi wam granie w Silkroad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomocy! Kolega pdrzucił mi instalkę Silk Road na płycie. Wszystko instaluje się dobrze, później "update''uje" a kiedy daję "Start" pojawia się czrny ekran(jakieś 2 sek.) i wyskakuje błąd(patrz obrazek). Próbowałęm reinstalować grę i nic. O co chodzi!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować