Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Wiedźminem – dzień piąty

31 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2006 o 21:54, Leori napisał:

czemu obrazu wtym żarcie nie chce mi odtworzyć????

Problemem moze byc brak zainstalowanego flash playera, slabe lacze albo wylaczona jakas opcja w przegladarce tylko nie powiem ci jaka ;) bo to obszerny temat - szkoda ze nie widzisz tego plynnego tanca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze (tak DLUGIE) oczekiwanie przyniesie nam bardzo grywalna gre. W innym wypadku chyba to bedzie gwozdz do trumny. Po tak dlugim okresie niepewnosci i dostaniu gniota chyba najgorliwsi fani popełnią harakiri. A tak na powaznie to mam nadzieje, ze ta gra stanie sie jakims przelomem i "pokazemy" ze: "Polak potrafi". Bo do tej pory polskie gry nie mialy zbyt wiele do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówię sobie edycję kolekcjonerską w Pre-Orderze, jak tylko się pojawi. Oj, tak;) Od dawna już na "Wiedźmina" czekam... Zresztą, jakby na to nie spojrzeć, to chyba pierwsza polska gra, o której tak głośno w świecie.

Żarcik spox, ale ja przede wszystkim chcę wiedzieć, kiedy premiera! Bo miała być już na początku tego roku... Niech "Wiedźmin" nie stanie się naszą wersją "S.T.A.L.K.E.R."

Nu, chociaż na film też czekałem, a jaki był, każdy wie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 22:40, Jabłoński napisał:

Czy ktoś wie jakie wymagania sprzetowe będzie miał "Wiedźmin"?

Przy okazji targów GC(albo E3:P) dziennikarzą serwisu WP mówiono coś o procesorze 2 Ghz, 512 Mb Ram. O karcie chyba nic nie mówiono ale pewnie będzie to karta graficzna z 128 Mb pamięci.
Szukałem mojego posta z forum ale jakoś nie pamiętam gdzie on był ale napisałem że to chyba będą wymagania zalecane, a ktoś chyba z programistów powiedział chyba coś takiego "tak ale na takiej konfiguracji nie będzie wszystkich bajerów"(czyt. AA itd.) Ale znając życie takie będą wymagania minimalne. Spójrzcie na Gothica 3 na początku miał też wymagane 512 Mb Ram a teraz nawet z 1 Gb nie jest za dobrze. Ale w Wiedzminie nie będzie świata w całości tak jak w Gothicu 3 tylko będzie on podzielony na lokacje dzięki czemu nie będzie on tak ramo-żerny . I podobno większość bajerów będzie bazowała na karcie graficznej dzięki czemu procesor będzie odciążony.
Pewnie trochę to pokręciłem ale cóż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem teaser byl w CDA miesiac temu i tylko w nim. Co za tym idzie ludzie zza granicy nie mogli go zobaczyc. Teraz jest na stronie i kazdy moze sobie go sciagnac i podziwiac. Wiec nie ma sie co zloscic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować