Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 13:54, Abi Dalzim napisał:

> ja tak co 3 słowo daje mocne wyrazuy:P
No to nieźle sobie poczynasz. Częściej niż przecinki ;)


A może jako przecinki? Ja znam kilku takich ludzi i rozmowa z nimi jest taka...hmmm...ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znam dwóch panów co mają na nazwisko k*** (oni nawet nie są spokrewnieni)
Otóż zeszłego lata jadąc trolejbusem, siedzący przede mną gość pragnąc wysiąść na przystanku podszedł do drzwi wyjściowych. Trolejbus podjechał do przystanku, drzwi się otworzyły, jakież było jego zdziwienie kiedy do trolejbusu drzwiami którymi miał wysiąść wchodził jego kolega.
Cytat z krótkiej konwersacji:
- cześć k*** - powiada gość wysiadający,
- no cześć k*** - odpowiada drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami "przecinkowcy" wyglaszaja naprawde ciekawe kwestie, kiedys nie wiem z 10lat temu pewien pan nas chcial przegonic z podwroka bo gralismy w pilke:) nie bede cytowal ale na zdanie ok 7wyrazowe tylko 1 wyraz nie byl przecinkiem:D to sie nazywa dbalosc o interpunkce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 15:12, kordzio1 napisał:

nie bede cytowal ale na zdanie ok 7wyrazowe tylko 1 wyraz nie byl przecinkiem:D to sie nazywa dbalosc o interpunkce:)

No ale wszyscy zrozumieli. Czyli da się porozumiewać przeklinając i czasami tylko wtrącając "normalne" wyrazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no kazdy zrozumial, ale bardoz ciekawa konstrukcja byla, bo tym normalnym wyrazem bylo chyba tylko "wy" :) ale ta kreatywnosc mimo wszystko nas rozbawila, moze dlatego ze raczej nie jest to czesta rzecz, slyszec kogos kto, az taka ladna wiazanke puszcza, saadze ze ten pan by tu mogl popisac w tym watku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 20:07, Skarmory napisał:

ZAPRASZAM DO WYPOWIADANIA SIĘ !!!!!!!!!!!!!


A ja bym zaprosił do tego aby skopać ci tyłek - co ty na to? Pomysł równie trafny co odświeżanie wątku nie mając nic sensownego do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 20:07, Skarmory napisał:

ZAPRASZAM DO WYPOWIADANIA SIĘ !!!!!!!!!!!!!


Spam? Oczywiście, że spam, odświeżasz temat nie mając samemu nic do powiedzenia.
Na koncie masz już kilka ostrzeżeń, a teraz masz też i degrada -1, może wreszcie zacznie coś do Ciebie docierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się przeklinać jak najmniej, ale te starania przynoszą zbyt małe skutki. Nie moge się przy kumplach powstrzymać klnąć, sam nie wiedząc czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rzadko przeklinam, jedynie jak się naprawdę zdenerwuję (głównie przy jakiejś irytującej grze lub przy grze w piłkę nożną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja przeklinam mhy..................................................................................................................... ........................................................................................................................ ........................................................................................................................ ........................................................................................................................ ........................................................................................................................ .....moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się trochę zdarzało przekilnać, ale moja narzeczona mnie tego skutecznie oduczyła. Nawet jak mi się obrywa w Pes-a czy Age of Empires to mówię już tylko: Ja pierdzielę albo: W mordę jeża :D
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeklinam tylko wtedy jak jestem na coś wkurzony albo gdy przebywam w towarzystwie kolegów . Przy dziewczynach staram sie nie przeklinać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować