Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

Ludzie, a co w PES jest takiego trudnego do przetlumaczenia. Przeciez wszystko mozna sobie na chlopski rozum prztlumaczyc a komentarz i tak jest do dupy, i nie mowie o bledach tylko o tym jak oni to wypowiadaja, anemia jak nic:/ Jak by tacy ludzie komentowali mecze ( w taki sposob) no to bym w trakcie meczu sluchal muzyki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, chciałem wypróbować ten polski komentarz a że zawsze kupuje oryginalnego PESa to czekam jak ten kretyn za preorderem od początku października. Ale miarka się przebrała. Komentarz do bani z tego co czytam, gry nie ma więc nie pozostaje mi nic innego jak kupić normalnego angielskiego PESa i cieszyć się grą. Skutecznie mnie zniechęciliście swoim brakiem profesjonalizmu (jeżeli Konami nic wam nie mówi to trzeba się samemu zgłosić, nacisnąć a nie czekać jak na zbawienie). Właśnie wycofuję swoje zamówienie i zwrócę się do ultimy. Niestety ja w przeciwieństwie do panów z CDP nie mam nieograniczonego czasu i nie mogę czekać w nieskończoność. Żegnam ozięble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 11:28, bocian1916 napisał:

''''Poprawki z Japonii na jutro będą w poniedziałek'''' a jak te poniedziałkowe będą do du...to
znowu będziemy czekać 2 tygodnie???
Ludzie to wy robicie spolszczenie w Japonii???
A może robi je jakiś japoński student polonistyki? buhahhahahahah
Profesjonalna firma
Powinniście je chyba cyknąć u nas i wysłać do żółtków!!!
Prosze o info czy gra będzie 10 listopada??? bo nie wieże że tuz przed premierą
okazało się nagle że gra ma jakieś wady!!!


Konami samo robilo spolszczenie i mieli w dupie poprawki CDP, dlatego taki burdel jest. CDP stwierdzilo, ze nie wyda PES 6 z tyloma bledami, ktorych Konami nie uwzglednilo mimo prosb CDP. Najwidoczniej Japonczyki nie widza gdzie lezy Polska i co to w ogole za kraj oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komentarz nie jest taki tragiczny jak niektórzy tu sugerują, kwestia opóźnienia jest podstawowym motywem do rezygnacji z zakupu PES 6 od CDP, gram w PES-a od początku jej powstania i tylko ukłony dla CDP że podjęli się takiego zadania, a że to pierwsze wydanie to zawsze mogą wystąpić problemy (włożyli w to własna kasę i nie chcą sprzedawać bubla) ale my Polacy to takie mendy że muszą narzekać. Powiedzcie kto wydaje gry po polsku ?? chyba tylko EA , ale ich gały to nie chciałbym nawet za zeta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:27, VladimirDebish napisał:

Wersja polska jest całkiem do baniii. Komentarz jest tak irytujący że po 4 meczach go wyłączyłem
Nie ma sensu czekać. Lepiej kupic w ultimie. A jak sie ktos uprze to pewnie po premierze polskiej
wersji będzie można ściągnąć patcha, choć nie polecam. :|

4 mecze i się zirytowałeś ??? a kumasz coś po angielsku ??? może dlatego ci przeszkadza polski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 22:33, roberts-pl napisał:

komentarz nie jest taki tragiczny jak niektórzy tu sugerują, kwestia opóźnienia jest podstawowym
motywem do rezygnacji z zakupu PES 6 od CDP, gram w PES-a od początku jej powstania i tylko
ukłony dla CDP że podjęli się takiego zadania, a że to pierwsze wydanie to zawsze mogą wystąpić
problemy (włożyli w to własna kasę i nie chcą sprzedawać bubla) ale my Polacy to takie mendy
że muszą narzekać. Powiedzcie kto wydaje gry po polsku ?? chyba tylko EA , ale ich gały to
nie chciałbym nawet za zeta !!!


Zgadzam się, ale powinni napisać cos, nawet ze gra wyjdzie w grudniu, a poprostu wydac ją jak bedzie gotowa. Ludzie by pogadali, pogadali ale byłby spokoj;) a potem byli by szczesliwi ze gra wyszla wczesniej. A tak, glowa w piach i cdp milczy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 00:21, mlody-dg napisał:

Zgadzam się, ale powinni napisać cos, nawet ze gra wyjdzie w grudniu, a poprostu wydac ją jak
bedzie gotowa. Ludzie by pogadali, pogadali ale byłby spokoj;) a potem byli by szczesliwi ze
gra wyszla wczesniej. A tak, glowa w piach i cdp milczy:/


masz rację w 100%, aż mnie korci żeby kupić na Ultimie !!! ale ,ale ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wczoraj wersję angielską z Ultimy - i też tam jest wersja polska!!!
Poza napisem WCINIJ KLAWISZ i SIECI nie zauważyłem żadnych poważniejszych błędów!!!
Natomiast komentasz - Matko boska juz nigdy nie będe słuchać Borka i Kołtuna!!!
Oto przykład - gram Barcą i słyszę...i teraz xavi, i teraz Eto i teraz Puyol ....dzięki za taki komentarz!!!
Zrobiłem tak że audio mam po angilesku a opisy po polsku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co jest do poprwy w PESIE moim zdaniem to cała sekwencja dzwiękowa Borka i Kołtonia brak w ich komentarzu jakich kolwiek emocji poprostu tekst czytany z kartki .Jeżeli CDP POPRAWIA TYLKO LITEROWKI TO WSPŁÓCZUJĘ TYM CO CZEKAJĄ NA GRĘ PL to się z lekka zdziwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 10:03, roberts-pl napisał:

słyszałem jak mówią ; oto Etoo , oto Xavi , często powtarzają to słowo "oto"


Nom, bardzo często tak mowia;) Jezeli chodzi o komentarz to polecam j. niemiecki. Nienawidze niemieckiego, nie umiem go ale gosc komentuje fenomenalnie, nie wiem co mowi, ale wklada w to cale serce. Normalnie tak jak w tv. Jezeli nasz komentarz byl taki to mogl na ta gre czekac do grudnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie płytka z Ultimy. Jeszcze raz mogłem się przekonać że to profesjonalna firma. Zapłaciłem wprawdzie 139,90 ale nie żałuje. A co do CD Projektu. Pomysł z polonizacją dobry ale niestety zawiodło wykonanie. Cała sytuacja chyba trochę przerosła firmę. Być może nie wszystko było zależne od CD Projektu ale chyba nie był bez winy, zwłaszcza jeśli chodzi o informacje, kontakty z klientem. Cóż emocje opadły, w końcu dostałem grę na którą czekałem długie dwa tygodnie. Życzę CP Projektowi udanych polonizacji i mam nadzięję że kiedyś uda mi się kupić grę firmowaną przez CD Projekt wydaną w dniu europejskiej premiery bez błędów, z dobrą polonizacją i myślę że nie są to tylko moje złudne marzenia. Pozdrowienia dla wszystkich PES-owców a zwłaszcza tych którzy cierpliwie czekają na polską premierę. Nara. Do szybkiego spotkania w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że CD-Projekt jest bezczelne poprostu. W tv sobie śmiga reklama jakże to piękną mamy gre z polonizacją, a CD-Projekt nawet nie raczy odezwać się do klijentów którzy czekają jak te głupki na jakieś info. BRAWO pełen profesjonalizm, dzwonie po angielską wersje bo to już przechodzi ludzkie pojęcie jak się tu traktuje klijenta. Nie próbujcie się nawet nigdy wypowiadać o piractwie bo się tylko ośmieszycie jeszcze bardziej, przyczyniacie się do jego rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to ze mamy czwartek a tu nic...kompletnie zadnej informacji..Rozumiem ze Cala ta systuacja mogla przerosnac CD Projekt ale chyba powinni nas poinformowac o kolejnym poslizu...bo to jest zdecydowanie lepsze od milczenia.Mam nadzieje ze do konca tygodnia CDP wreszcie opublikuje jakas wiadomosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, az brak sil.
Z natury jestem osoba niezwykle cierpliwa i spokojna, jednak to, co sie dzieje wokol premiery PES6 w Polsce, to smiech na sali.

Pierwsza kwestia jest fakt lokalizacji.
Do dzis nie moge pojac jak i dlaczego doszlo do tego, ze ta gra otrzymala polska wersje jezykowa.
Nikt mi nie wmowi, ze nasz rynek jest tak chlonny, jak niemiecki czy hiszpanski.
Druga sprawa jest sensownosc tworzenia takowej. W Pro Evolution Soccer nie ma setek stron tekstu, ktory moglby sprawiac problemy graczom. To gra pilkarska, gdzie wszystko jest jasne i klarowne. Tlumaczenie (ktore, jak mniemam, ma przyciagnac nowych, czesto mlodszych, graczy) jest dosc slabym pomyslem na promocje gry w kraju. Na popularnosc (oryginalnych wersji) serii w Polsce wplywa glownie chec grania online.

Kwestie druga, kontakt z klientem, wypada pominac, gdyz CDP od dawna udowadnia, ze polska scene PES ma gleboko.
Przyklad?

http://pes.gram.pl/

Na dole mamy link do strony Konami, ktory....prowadzi nas na Tajwan. Brawo!


Pomimo wszystko, nadal czekam cierpliwie na premiere. Mam nadzieje, ze odbedzie sie jeszcze w tym miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem że PC -towcy będą mogli grać z posiadaczami PS2 , zajebiscie!!! DO CDP !!!!KIEDY BĘDZIE PREMIERA PES6!!!! INFO INFO INFO , WSZYSCY CZEKAMY!!! LETS GO CDP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz mi sie zygac chce od tego czekania, jak bym wiedzial ze tak bedzie to niezamawial bym tej gry 2 miesiace przed 27 pazdziernika, tylko kupil sobie wersje angielska, a niestety jestem tak leniwy ze neichce mi sie kabinowac i odkrecac zamowienie, ktore juz bardzo dlugo na mnie czeka. CDP do worka schowac trzeba bedzie chyba niedlugo i wrzucic do odry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować