Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 13:57, fifomaniak napisał:

nafti==> Dostales jakiegos maila od Masterlink albo gram.pl o tym ze przesylka zostala
wyslana??

Nie dostałem maila żadnego, nawet mi się nie zmienił status na "wyslane" na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem moja kopie, zainstalowalem i zarejestrowalem sie, lecz nie moge grac po netku bo... otrzymuje komunikat o tresci:

BŁĄD PODCZAS WERYFIKACJI

sprawdzalem kilkakrotnie i wszystkie dane byly wpisane poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co bylo nie tak w komentarzu ? jest taki sam jaki byl.. czyli troszke mdly... ale to "pierwszy raz" kołtonia i borka wiec szacunek... jak beda mieli juz tyle doswiadczenia w grach co szpakowski i szaranowicz, to tez bedzie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli mozecie to sprawdzcie gre przez online, bo ja niestety nie moge sie zalogowac, caly czas dostaje komunikat:

WYSTĄPIŁ BŁĄD W CZASIE WERYFIKACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boli a zarejestrowałeś się na stronie Konami czy tylko w CD Projekcie ? Na stronie Konami przy poprawnej rejestracji powinieneś dostac swój kod który pomocny jest w razie problemów. A może wpisujesz nieprawidłowe hasło (sprawdz litery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłe było jeszcze info o Hammers of Fate i co sie dzieje z XKN tak swoją drogą ;-)

Sorry za offtop, ale największa szansa na odpowiedź to pytanie skierowane wprost do kogoś z CDP a was trudno dorwac tam gdzie trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 15:06, Booli napisał:

jesli mozecie to sprawdzcie gre przez online, bo ja niestety nie moge sie zalogowac, caly czas
dostaje komunikat:

WYSTĄPIŁ BŁĄD W CZASIE WERYFIKACJI

mam to samo , myślę że proces rejestracji na serwerach Konami jeszcze się nie zakończył,dlatego wyskakuje błąd weryfikacji obym miał rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roberts.pl
Boję się że coś nie tak jest z Twoim łączem albo z kodem bo po wpisaniu kodu z gry oraz hasła (minimum 8 znaków) natychmiast otrzymuje się potwierdzenie prawidłowej rejestracji oraz otrzymuje się kod który ma być pomocny wrazie problemów. Po zakończeniu rejestracji mozna przejść od razu do sieci i zalogowac się swoim hasłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 15:48, Szymon10 napisał:

Roberts.pl
Boję się że coś nie tak jest z Twoim łączem albo z kodem bo po wpisaniu kodu z gry oraz hasła
(minimum 8 znaków) natychmiast otrzymuje się potwierdzenie prawidłowej rejestracji oraz otrzymuje
się kod który ma być pomocny wrazie problemów. Po zakończeniu rejestracji mozna przejść od
razu do sieci i zalogowac się swoim hasłem

NO TAK , dostałem klucz dostępu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj urodziny. Czy ktorys z forumowiczow moglby przeslac mi w prezencie swoj klucz do gry online. Bylbym dozgonnie wdzieczny!Oto mij numer GG:57193273

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 16:15, nOBODY000 napisał:

Mam dzisiaj urodziny. Czy ktorys z forumowiczow moglby przeslac mi w prezencie swoj klucz do
gry online.


Nie żartuj...
Zarejestruj gre to otrzymasz kod, prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować