Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

U mnie również jest już wysłane. CDP nie zawalił na całego :) Jutro trzeba oczekiwać paczki, no więc jest tak jak się domyśliłem, pare postów wcześniej :)

> > Ja myśle że PRE-ORDERy poszły już do wysyłki i jutro zostaną nam dostarczone. I jutro
> zmnieni
> > się status wysyłki, a co do tego braku towaru to po dłuższej chwili doszedłem do zastanowienia
>
> > że poprostu nie można składać już PRE-ORDERÓW (logiczne bo za 2 dni premiera) no a towar
> będzie
> > dostępny 17 Listopada do nabycia natychmiastowego :) , no ale pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 16:47, sivkins napisał:

pre-ordery wysyłają przynajmniej w merlinie jutro!! oto odp. ich pracownika :
Witam
Niestety nie z naszych przyczyn była przekładana premiera, ale już jutro gra będzie u nas na
stanie magazynowym, więc nastapi wysyłka paczek



jutro to my już gramy na serwerach KONAMI , dzięki CDP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do cd projekt!! podajcie kiedy premiara na ps2!! ile mozna oszukiwac ludzi!!! czy w cd projekt pracuja sami oszusci i naciagacze!!! oczekuje jakiejs informacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem PES6.
W pudełku jest dodatkowa płyta z uaktualnieniem. To dla niej czekaliśmy 3 tygodnie dłużej:)
Muszę stwierdzić, że wydanie jest bardzo dobre, szczególnie kolorowa instrukcja.
Ehh..Gdyby tylko ta gra wyszła wcześniej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wyczytalem na ultimie ze premiera pes6 na ps2 przewidziana jest na grudzien!!!! podaja ze jest to wina dystrybutora!!! czyli cd projekt!!! jestem teraz taki rozwscieczony na ta bannde patalachow z cd projekt ze brak mi slow!!! dla mnie jestescie najgorsza i najbardziej nie odpowiedzialna firma z jaka mialem stycznosc!!! mam nadzieje ze stracicie wiele kasy z powodu przekladania tej premiery!!! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 12:46, nafti napisał:

Właśnie odebrałem PES6.
W pudełku jest dodatkowa płyta z uaktualnieniem. To dla niej czekaliśmy 3 tygodnie dłużej:)
Muszę stwierdzić, że wydanie jest bardzo dobre, szczególnie kolorowa instrukcja.
Ehh..Gdyby tylko ta gra wyszła wcześniej...:)

do mnie kurier coś nie może dotrzeć, zaraz dostane kataru od wyglądania przez okno !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŻE CO ?? !! GRUDZIEŃ ?? !! najlepiej odwołajcie polską wersje i dajcie angielską do empików, to jest kompromitacja, jak nie umiem przeprowadzać operacji na sercu to się za to nie biore. PRZESADA !! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować