Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

Footbal Manager 2007-temat ogólny

7 postów w tym temacie

Założyłem temat o FM 2007, bo inne dotyczące tej genialnej gierki to albo komentarze albo "zdechlaki". Co sądzicie o grze? Wypowiadajcie się! Moim zdaniem gra bardzo rozbudowana i fajna, ale trochę zrąbana polonizacja. Oby szybko wydali jakiegoś patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 16:30, kuko7 napisał:

A tak wogóle to w gre nie grałem... prędzej kupie CM 2007 bo tańsze...tylko 65zł


Odradzam:) CM Footbal Managerowi nie dorasta do pięt. Te dwie gry są po prostu jak niebo i ziemia. A przecież FM''a możesz kupi za 75 złotych (z wykorzystaniem wPLN). Naprawdę polecam FM - mam od piątku i ciężko się oderwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem żadnym fanem żadnej serii, dlatego jeszcze to przemyślę...ale jak narazie to szkoda mi kasy bo zaraz wyjdą naprawdę niezłe tytuły...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze byl ten problem juz na forum, ale nie bylo podanego rozwiazania. Dlatego prosze o konkretne rozwiazanie. Jak zainstalowalem gre to po napisach poczatkowych pojawial sie czrny ekran i w srodku niego szary ekran i pileczka w prawym dolnym rogu pozostawala nieruchoma. Czekalem z nadzieja ze po dluzszym czasie (4h) cos w koncu zaskoczy, ale nic sie nie zmienilo. Uprzedzajac lawine pytan mam wszystkie wymagania sprzetowe i wszystko powinno dzialac jak nalezy. PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ.
Z powazaniem
Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować