Zaloguj się, aby obserwować  
Jackal-pl

Titan Quest kilka pytań i prośba ;]

10 postów w tym temacie

No to Witam all ;]
Pierwsze pytanie: Czy est folder skąd można brać i wkleać postacie? np. kumpel ma super postać i chciałbym sobie nią pograć.
Drugie: Czy i jak można przeżucać itemki w grze?

Trzecie: Jeżeli na pytanie numer jeden jest odpowiedź ''''że jest taki folder etc.'''' to czy ktoś ma postać która mógłby mi użyczyć ;]
Wymagana szybka I JASNA odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 17:39, Jackal-pl napisał:

No to Witam all ;]
Pierwsze pytanie: Czy est folder skąd można brać i wkleać postacie? np. kumpel ma super postać
i chciałbym sobie nią pograć.
Drugie: Czy i jak można przeżucać itemki w grze?

Trzecie: Jeżeli na pytanie numer jeden jest odpowiedź ''''że jest taki folder etc.'''' to czy
ktoś ma postać która mógłby mi użyczyć ;]
Wymagana szybka I JASNA odpowiedź

idziesz na łatwiznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
oprócz tych adresów można dać odpowiedź
Nie można grać czyjąś postacią
Jest ona przypisana do określonego CDKey-a zatem trzeba by mieć wersję i płytkę od osoby, która taką postać zrobiłą
to chyba tyle a sczegóły są gdzieś na forum oglnym o titan quest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhhahahhahahaha no dobra teraz konkrety:

http://titanquestvault.ign.com/

tam znajdziesz programy:

do przenoszenia przedmiotów z postaci do postaci,

i porgram SoulSeekkor''s TQ Defilier który:

zmienia CD keya postaci, zmiania staty, level skillsy nawet mistrzostwa, a nawet możesz mieć skile ze wszystkich mistrzostw... umożliwie dodawanie reliktów do niebieskich i filoletowych przedmiotów i wiele wiele innych...

Po ściągnięciu (przez ten program) moda getitall i uruchomieniu gry na tej mapie level 65 i do wyboru WSZYSTKIE przedmioty od niebieskich w górę, łącznie z legendarnymi setami i oczywiście wszystkie relikty.

Chyba wszystkim chiterom i nieumiejącym grać/niemających cierpliwości wystarczy...

Uwaga: Wszystko po angielsku i wymaga dodatkowo inteligencji ... sorry folks :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za spam ale zapomniałem dodać w poprzednim poście.
Jackal używaj wyszukiwarki, jest CAŁY temat poświęcony właśnie TQ.
Wystarczy wpisać w takie okienko ;P hasło Titan Quest i nacisnąć guziczek obok zatytułowany szukaj......

Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram już pare dni, doszłem do ateńskich doków ale nie wiem co dalej? Nie wiem co zrobic by aktywować statek. Może mi ktoś pomoże,bede wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 15:13, Mugenn napisał:

Gram już pare dni, doszłem do ateńskich doków ale nie wiem co dalej? Nie wiem co zrobic by
aktywować statek. Może mi ktoś pomoże,bede wdzięczny.


Dwie rzeczy:
Jest temat ogólny http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9813&u=2376 ( patrz 4 posty wyżej ... )
To błąd pojawiający się gdy wychodzisz/wyrzuca Cię w trakcie aktualizacji questa.
Sposób działania:
1: tworzysz/dołączasz się do gry z osobą, która ten quest zrobiła i ona tworzy portal do knossos,
2: CHYBA? spatchowanie gry do 1.2 pomaga, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować