Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Alarm für Cobra 11 - temat ogólny

25 postów w tym temacie

Ostatnimi czasy pojawiło się w sieci demo gry Alarm für Cobra 11 opartej o znany, niemiecki serial telewizyjny u nas występujący pod tytułem Cobra: Oddział specjalny.

Demko właśnie zasysam, ale jest już może ktoś kto już grał w nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 20:48, Markus89 napisał:

Ostatnimi czasy pojawiło się w sieci demo gry Alarm für Cobra 11 opartej o znany, niemiecki
serial telewizyjny u nas występujący pod tytułem Cobra: Oddział specjalny.


o grze nigdy nie słyszałem. tak jak i o filmie... ;)
ale z tego co widzę grafika nie jest urzekająca :)
ale dla fanów serialu myślę, że ta gra to pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widać po screenach, że gra jest brzydka :p Film mi się nie podobał i to bardzo i do tego niemieckie . Nie wiem dlaczego ale nie lubię niemców. Pewnie dlatego, ze wkurza mnie ich ostry język, że rozpętali wojnę i bundesluga ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z morasem. Grafika zrobiona jest banalnie, jak widać kraksy mało widowiskowe i efektowne :/ Nic wiecej o tej grze nei mogę powiedzieć, bo dema nei chce mi się zassysać, prócz samochodów europejskich, oczywiscie bez licencji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 21:37, Markus89 napisał:

Znaleźli się tacy dla których liczy się tylko grafika :P
Panowie: grafika to nie wszystko ;]

No, ale piszę, że to wszystko co mogę o niej powiedzieć. Skoro widziałem tylko screeny to mogę ocenic tylko grafikę..(koszmar) :P Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 20:48, Markus89 napisał:

Ostatnimi czasy pojawiło się w sieci demo gry Alarm für Cobra 11 opartej o znany, niemiecki
serial telewizyjny u nas występujący pod tytułem Cobra: Oddział specjalny.

Demko właśnie zasysam, ale jest już może ktoś kto już grał w nie?



A masz może linka do tego dema?Chętnie sciągne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zagrałem.

Mamy w sumie 4 misje w wersji demo:

1. Dojechanie na czas do danego punktu
2. Zatrzymanie ukradzionego samochodu (poprzez odpowiednie uszkodzenie go)
3. Wyścig samochodów policyjnych
4. Wyścig samochodów policyjnych pod prąd!

Gra bardzo przypomina mi demo (bo tylko w nie grałem) World Racing 2 - zarówno pod względem graficznym jak i rozgrywki.
W Alarm für Cobra 11 mamy nitro co przyspiesza nasz samochód, dwa samochody do wyboru: "cywilny" i radiowóz. Możemy używać samych "kogutów" (w postaci błysków) jak i wraz z sygnałem dźwiękowym).

Ogólnie bez rewelacji jednak gra ma w sobie to coś - szczególnie jeśli jest się fanem serialu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha!

W najnowszym numerzez CD-A jest reklama tej gry. Będzie dostępna w kioskach za 19,99zł.
Jutro lecę do salonu prasowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 09:15, Markus89 napisał:

W najnowszym numerzez CD-A jest reklama tej gry. Będzie dostępna w kioskach za 19,99zł.
Jutro lecę do salonu prasowego :D

Heh, ja se poczekam aż będzie w MM. Kiedyś kupiłem Crashdaya, a później był dostępny w originalnym pudełku za 19,99 zł z instrukcja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka niszowa, ale wygląda tak sobie.... Cóż, budżet robi swoje... Ehh, a serial... Dno jak dla mnie... Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie:
Wcześniej pisałem, o tym że dystrybucją zajmie się EA - nie wiem jak jest na świecie, ale w Polsce grę wydaje City Interactive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale chyba widziałem już to wydanie w InMedio i prawdopodobnie za niewielką cenę. Trudno mi cokolwiek napisać, jednak rzucił mi się w oczy nagłówek "Policja Ponad Prawem", który jest sloganem reklamowych owego tytułu. Jutro będąc w pracy podejdę sobie zobaczyć co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj "Alarm For Cobra 11 Nitro" i ja wiem, że 20zł to niewiele, ale w tej cenie oczekiwałbym chociaż zwykłego pudełka DVD, a nie jakiegoś slima, który do niczego mi nie pasuje. Ponadto City Interactive za bardzo ingerowało w wygląd pudełka. O ile w grze wcielamy się w niemieckich policjantów o tyle na pudełku jest wzorowany na polski radiowóz (napis POLICJA a biało niebieskim wozie) mający aż 3 kolorowe światła oddające sygnały błyskowe: czerwone, niebieskie i żółte.
Trochę żenująco to wygląda, ale idę teraz grać.

PS: Gra przez dłuższy moment od kliknięcia na Setup nie reagowała więc uzbrojcie się w cierpliwość. Dodatkowo napęd raz wczytywał ją na najwyższych obrotach, a raz w ogóle podczas instalki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak... zagrałem jakieś 35-45minut i połowę kariery mam za sobą (na poziomie normalnym). Nie mniej jednak gra jest fajna, chociaż grafika jest średnia (uważam, że w World Racing 2 była lepsza, a producent jest ten sam), a przede wszystkim o żenujących przechodniach, którzy są jakby z tektury.

Na plusa zaliczam intro (to ten sam filmik pojawiający się w serialu) oraz kilka różnych zadań i okolic, chcociaż tutaj fani mogą narzekać, że teren działania - Autostrada nie odgrywa głównej roli (chociaż nie wiem co jest dalej). Jedno jest pewne: kilka misji rozgrywa się w wioskach i miastach. Dodatkowo podoba mi się, że misje wykonujemy za pomocą kilku pojazdów.

W sumie gra niezła.

20070221143203

20070221143320

20070221143412

20070221143447

20070221143520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alarm For Cobra 11:Nitro jest grą świetną.Jedyne,co mi się w niej nie podobało to strasznie słabo wyglądający przechodni.Ja już nie mogę się doczekać 2 części,Alarm For Cobra 11:Crash Time.Premierę w Niemczech miało 2 listopada 2007.Tylko czekam jak ją ujrzę w Polsce.

20071115202537

20071115202600

20071115202620

20071115202642

20071115202655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalsze fotki i opis gry z gryonline.pl

Tak, jak pierwowzór (Alarm for Cobra 11: Nitro), opisywany tytuł czerpie pełnymi garściami z wydarzeń pokazywanych na szklanym ekranie i pozwala nam wcielić się w dwóch doskonałych kierowców, funkcjonariuszy niemieckiej policji, którzy w pogoni za groźnymi przestępcami częstokroć balansują na granicy prawa. Gra umożliwia nam wzięcie udziału w 50 zróżnicowanych misjach, gdzie prócz niezwykle szybkich samochodów obserwujemy także inne, ciekawe pojazdy – helikoptery, pociągi, a nawet czołgi, których obecność odgrywa kluczową rolę w kaskaderskich popisach, jakie jesteśmy zobligowani wykonywać w celu zakończenia zmagań na trzech poziomach trudności, jakie przygotowali dla nas programiści zza Odry.

Warto dodać, że w Crash Time pojawia się ponad 200 km oddanych z dbałością o detale dróg, umiejscowionych zarówno w wielkich metropoliach, jak i na obrzeżach miast. Wśród szos wyodrębnionych zostało blisko 40 tras, których szczegółową eksploracją zajmujmy się w trybie singleplayer. Opcja wieloosobowa także nastawiona jest na dostarczenie nam dużej dawki emocji, aplikując m.in. tryb wyścigów na podzielonym ekranie. Po skończonych potyczkach przeżywamy wszystko jeszcze raz, decydując się na obejrzenie efektownej powtórki lub też przechodzimy od razu do kolejnej misji o kryminalnym podłożu, patrząc przy okazji na poprawioną w stosunku do „jedynki” oprawę wizualną gry.

20071115202804

20071115202816

20071115202828

20071115202835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się coś muszę zapytać.Co to jest w Alarm For Cobra 11 Nitro Replay-Technik?Wciskam K,tak jak domyślnie,i nic.Na czym to polega?O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować