Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Guild Wars: Nightfall

206 postów w tym temacie

Dziś o nich od razu po 9 rano dzwoniłem i się dowiedziałem ze gry wyszły wczoraj a ze nie ma aktualności na kontach to wina tego ze było dużo zamówień.
Mówili też ze do jutra najpóźniej gry będą u klientów jak się wybrało przesyłkę przesz Masterlinka.
Wierzę ze tak będzie, bo inaczej po prostu przesyłki nie przyjmę, bo będzie przesyłka na czas nie dostarczona a pójdę po prostu kupić grę do Empiku a oni tylko na tym stracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 09:25, krollkce napisał:

Dziś o nich od razu po 9 rano dzwoniłem i się dowiedziałem ze gry wyszły wczoraj a ze nie ma
aktualności na kontach to wina tego ze było dużo zamówień.
Mówili też ze do jutra najpóźniej gry będą u klientów jak się wybrało przesyłkę przesz Masterlinka.
Wierzę ze tak będzie, bo inaczej po prostu przesyłki nie przyjmę, bo będzie przesyłka na czas
nie dostarczona a pójdę po prostu kupić grę do Empiku a oni tylko na tym stracą.

To bardzo dziwne. Czemu dziś rano od razu nie dali mi statusu wysłane, tylko pakowane? Coś mi się wydaje, że ktoś tu kręci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 09:25, krollkce napisał:

Mówili też ze do jutra najpóźniej gry będą u klientów jak się wybrało przesyłkę przesz Masterlinka.


hahahaha, biorac pod uwage solidnosc kurierow masterlinka (jeszcze zaden inny kurier nie ubzdural sobie ze mnie w domu w czasie dostarczania nie bylo), do tego brak numeru nadania, to sobie moga dostarczac kiedy chca, a my nic z tym nie mozemy zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie odbiorę przesyłki jak nie przyjdzie do jutra i pójdę kupić grę do Empiku a od nich zażądam jakiegoś odszkodowania za nie realizację zamówienia, bo to już nie powinno nas interesować ze to Masterlink zawalił tylko ich.
Niech oni potem dochodzą praw z Masterlinkiem, bo mają z nimi umowę.
Co do tego ze nie ma na tej stronie ze to zostało wysłane to jak pisałem ze mi mówili ze było dużo wysyłek i nie zajmowali się tym tylko wysyłką i dobrze ale czy tak robili to się okaże jak już dojdzie gra.
Jak ja dostanę to na pewno o tym napisze i proszę o to innych z data kiedy złożyli zamówienie.
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S.
Jarken Ty się ciesz ze masz status pakowane, bo mi w ogóle nie pisze takie coś tylko ze nie wysłane wiec już masz i tak lepiej, ale i tak do jutra będę czekać czy gra dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to samo u mnie...choc wyslalem i maila ale i tak nie licze na zadna odpowiedz bo niby co by mieli napisac...skoro mialo byc u nas juz wczoraj a do mnie dojdzie w najlepszym przypadku w poniedzialek, moze takie sa nowe zasady Preorder!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chce numer przesylki... bez tego nie moge pojechac do masterlinka i odebrac osobiscie, a cholernie mi zalezy na czasie, bo gra jest na prezent... jesli wyslaliscie, badzcie tak mili i zmiencie statusy, i dodajcie numery przesylek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko jest pare za i przeciw :)
CDp mogło się pospieszyć z wysyłką, mogli wysłać pare osób do pisania tych informacji, że wysłane, mogli zachować się jak poważna firma - a z kolejnej premiery na kolejna coraz bardziej tracą w oczach ludzi. To jest nie poważne podejście do zadania.

Plusami jedynymi są te wPLNy, gdzie za gre zapłaciłem 90 zł i przesyłke z masterlinka mam za darmo. Fakt wykrozystałem 50 wPLN ale po to to jest :)

Jak już wszyscy wiemy Masterlink w soboty nei pracuje - więc jak nam dzisiaj lub jutro do południa nei dostarczą paczek do możemy ich się spodziewać dopiero po weekendzie... Więc... to też zdeka porachowo.

Może jakieś oświadczenie CDP by tutaj do graczy w końcy wystosowało ?

pozdrawiam BloodSuicide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 10:08, Cealven napisał:

Jak już wszyscy wiemy Masterlink w soboty nei pracuje


jak wiemy Masterlink pracuje w soboty, niestety za dostarczanie przesylek w soboty kasuje 50% wiecej i nie sadze, zeby cdp byl tak hojny, by to nam fundowac, co praktycznie wychodzi na to, ze jednak Masterlink w soboty nie pracuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla niektorych (w tym dla mnie:( ) pewnie okaze sie ze z PREordera zrobil im sie nagle POSTorder i gre to dostaniemy pewnie w listopadzie. Normalnie zenada na pełnej linii. Powinni zmienic nazwe z PREorder na CDPPreorder wtedy wszyscy beda wiedziec ze przy takim zamowieni powinni sie gry spodziewac nie PRZED premiera a PO.....

ps. do cdp: to jest ostatni preorder jaki u was zamowilem:) moze to was gowno obchodzi ale moim zdaniem dzieki takiej polityce stracicie paru klientow. gratuluje i zycze wysokich zarobkow na kolejnych preorderach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serio... jeżeli nie dostanę do jutra gry to idę do Empiku i kupię od ręki... od godziny dzwonię do CDP ale chyba sobie przerwę zrobili bo nikt nie odbiera telefonu.... kicha !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP ma nas w d..ie godzina 11 a ja mam (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) gg dla cdp a ten napis gwaracja dostawy przed premiera byl boski hehehehehehehehehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować