Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Guild Wars: Nightfall

206 postów w tym temacie

Ja mam takie pytanie czy ci goście w dziale wysyłkowym wyłączyli dzisiaj telefon czy tyle osób dzwoni w sprawie gw:n? Ja jeszcze maila nie dostałem. Mam nadzieje że gra dotrze do mnie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada CDP
Mógłbym założyć topik o nazwie "CD-Projekt, czyli jak być najbardziej żałosnym dystrybutorem w kraju.", ale i tak to nic nie da. Kolejna wpadka firmy z pre-orderami, kolejny raz brak profesjonalnego podejścia do klienta, kolejny raz zszargane nerwy, kolejny raz brak wytłumaczenia ze strony winowajcy.

Witaj xxx, Z przykrością informujemy, że wysyłka Twojego zamówienia na polską edycję dodatku Guild Wars: Nightfall została przesunięta na 26.10.2006. Za opóźnienia przepraszamy. Pozdrawiam Katarzyna Kruk Sklep gram.pl


To dostaje każdy, kto zamówił GW:N. Nie dość, że nie stać ich na przyznanie się do oczywistego błędu to jeszcze wysyłają takie teksty od pier... bota. Co to ma k... być? Jeżeli się wie, że nie dostarczy się paczki na czas to nie wciska się kitu, że wysyłka będzie dwa dni przed premierą.
Jeżeli nie dostanę gry jutro to wezmę telefon i powiem co myśle o waszej firmie. I mnie to nie będzie obchodzić czy pani z działu wysyłki ma coś z tym wspólnego.

Nie polecam. Jeżeli chcecie zamówić pre-order to wszędzie, tylko nie od CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko bym chcial od nich zebym dostal ta gre jutro z rana PLS tylko jak znam masterlinka to oni dopiero jutro rusza dupe wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie ma w pobliżu żadnego pracownika CDP bo pewnie zlińczowalibyście go! Spokojnie, spokojnie to tylko gra. Weźcie głęboki oddech, wyłączcie kompa i zapomnijcie o problemie. Prawdopodobnie niewielu z nas dostanie grę dziś, czy nawet jutro...Lepiej więc zacząć myśleć o czymś innym niż psuć sobie nerwy. Swoją drogą niedawno organizowana była ankieta: jak ci się podobają usługi przewozowe naszej firmy kurierskiej...i napisałam, że są świetne /doh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyli jak nie dostałem tego mejla, w zamówieniu mam napisane od rana, że jest pakowane, to wysłali mi grę wczoraj? :) Jeśli to prawda, to teraz trzeba liczyć na Pocztę Polską, by do jutra się wyrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG teraz padniecie "Otóż tak. Jestem po rozmowie z jakimś misiem z CD Projektu z działu zamówień. Pan radośnie oznajmił, że magazyn miał jakies tam problemy i część osób nie dostanie gry przed otwarciem bram Elony. Nadmienił też, że jeżeli dzisiaj status zamówienia się nie zmieni to lepiej pójść jutro do sklepu i kupić jak się chce mieć na czas. No jak dla mnie rofl." (link http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=15396&st=60) teraz widac ze CDP ma nas W DUPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OMG ROTFL ZONK i wiele innych okrerslen cisnie sie na jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 15:26, Tymian napisał:

OMG teraz padniecie "Otóż tak. Jestem po rozmowie z jakimś misiem z CD Projektu z działu zamówień.
Pan radośnie oznajmił, że magazyn miał jakies tam problemy i część osób nie dostanie gry przed
otwarciem bram Elony. Nadmienił też, że jeżeli dzisiaj status zamówienia się nie zmieni to
lepiej pójść jutro do sklepu i kupić jak się chce mieć na czas. No jak dla mnie rofl." (link
http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=15396&st=60) teraz widac ze CDP ma nas W
DUPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OMG ROTFL ZONK i wiele innych okrerslen cisnie sie na jezyk



mam nadzieje ze zartujesz...z tym ze cie wyslali do innego sklepu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 15:26, Tymian napisał:

OMG teraz padniecie "Otóż tak. Jestem po rozmowie z jakimś misiem z CD Projektu z działu zamówień.
Pan radośnie oznajmił, że magazyn miał jakies tam problemy i część osób nie dostanie gry przed
otwarciem bram Elony. Nadmienił też, że jeżeli dzisiaj status zamówienia się nie zmieni to
lepiej pójść jutro do sklepu i kupić jak się chce mieć na czas. No jak dla mnie rofl." (link
http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=15396&st=60) teraz widac ze CDP ma nas W
DUPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OMG ROTFL ZONK i wiele innych okrerslen cisnie sie na jezyk

LOL LOL i Mega LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprze to! Ja poczekam na gre z Gram.pl i tyle ;[. Ja chce ta gre za 100zl a nie za 130zl ;[.

A jesli chodzi o zwiastun. To bardzo fajny, jednak nie podoba mi sie muzyka w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie mi ja nie moge sie dodzwonic to jest z forum gw.pl podalem linka ja dzownei do nich teraz z tym tekstem i spytam sie czy jak nie odbiore paczki to mi oddadzom wPLN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, powoli mam tego dość. Zamówiłem dwie sztuki Nightfall''a. EK i zwykłą edycje.

Skoro już porozsyłali EK to właśnie zaczęła mnie męczyć niepokojąca myśl. Co jezeli zabrakło dla mnie EK (czyt. porozsyłane zostały wszystkie sztuki, a skoro nie mieli jeszcze wtedy zwykłej edycji, to moja paczka została dyskretnie "pominięta"?

Będę musiał czekać 2 miechy, aż pojawi się re-edycja EK i wtedy dostanę też zamówioną zwykłą edycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodzwonilem sie pan powiedzial ze zastanawiaja sie jak maja traktowac ew zwroty lol (choc i tak nie odmowie przyjecia paczki nawet jak bedzie z psolizgiem bo dotrzymuje zobowiazan a potwierdzajac zamowienie czuje sie zobowiazany to kupic eh ale jest mi strasznie smutno z tego powodu ze zniszczyla mi sie opina o CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jestem zly jak i wy,ale w sumie kazdemu co sie potrafi w zyicu spier.... moze cdp ma wlasnie taki dzien...
ile paczek zostalo zamowionych?? 50 czy 500 ??czy 5000 ??
jakie jest tempo pakowania takiej paczki ?? ile osob sklada e paczki??
Teraz kurier nie zabiera tych paczek co godzine ale przyjedzie raz moze dwa razy w ciagu dnia ...
moze wieczorem paczki poleca dzisiaj zapakowane.
Igor i reszta sklepu - wspolczucie dla was - wiemy jak wam ciezko - sorki ze wami gardzimy i ze jestesmy zli...sorki ze jesetesmy fanami GW ...
jak dojdzie paczka we wtorek czy kiedy tam to wam wybaczymy i zapomnimy ...
tylko nie robice takich numerow wiecej... nie przy wiedzminie !!
ja tam poczekam ... i tak jutro wszyscy beda biegali derwiszami i paragonami i sesnownego teamu nie da sie zlozyc ... chordy facetow w spudnicach:) to kiedy ma byc ta wersja pl?? i co z polskim dystryktem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to moze i maja zly dzien ale czy nie mozan bylo informowac wczesniej napewno bede kupywac wiecej gier w cdp ale chcial bym aby cdp traktowal nas z szacunkiem i z powaga bo to nie pierwszy raz w takiej sytlacji wypadalo by sie aby ktos z cdp wypowiedzial sie i wytlumaczyl dokladnie co jest gdzie teraz stoja ile paczek spakowali czy dogadaj sie z ML o dostawie na jutro a nie raz ktos napisal posta i zadowolony za duzo jest niewiadomych co sie dzieje
WIEC CDP ODEZWIJCIE SIE !!!!!!!!!!!!!!
NA CZYM STOICIE napewno by pomoglo w naszych relacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze jak im zaczna hurtowo wracac paczki wyslane za pobraniem to ktos sie puknie w leb i wroci mu rozum do glowy.
Moze wtedy zaczna dbac o klienta i zrewiduja swoje postrzeganie pojecia "pre-order" bo na chwile obecna to zdecydowanie maja jakies wypaczone pojecie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować