Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2008 o 09:58, Salamos napisał:

Można. Dajmy przykład, że uzyskaliśmy maksimum siły czyli 200. Wypijemy miksturę siły
powiedzmy siła +5 i będziemy mieć 205 siły. Jest też 2 sposób, ponieważ po przeczytaniu
kamiennej tabliczki siły nasza siła wzrośnie.

Sorki za zwłokę, ale dobrze Salamos twoja kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:30, Salamos napisał:

Ja oddaję pytanie, bo pomysłu nie mam ...

to ja je wezmę


GII:
co trzeba zrobić by naładować oko innosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 12:53, Amperomierz napisał:

> Ja oddaję pytanie, bo pomysłu nie mam ...
Mieć menzurkę i serce smoka. Oko ładuje się na stole alchemicznym

prawie dobrze ale kto w tym pomaga beziminnemu i gdzie się to odbywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 13:42, u-90 napisał:

> > Ja oddaję pytanie, bo pomysłu nie mam ...
> Mieć menzurkę i serce smoka. Oko ładuje się na stole alchemicznym
prawie dobrze ale kto w tym pomaga beziminnemu i gdzie się to odbywa

oko akurat ładuje sie przy dowolnym stole alchemicznym, więc nie wiem w czym, rzecz?
Jesli jednak ci chodzi o naukę ładowania oka to instrukcje daje nam Pyrokar w Słonecznym Kręgu, jednak teoretycznie można go zagadnąć też w klasztorze. Jakkolwiek nie wiem dalej co to ma wspólnego z samym ładowaniem oka...
Może chodziło ci o naprawienie Oka Innosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba najpierw poprosić benneta o naprawę amuletu. Później zwołać do słonecznego kręgu trzech ludzi : Saturasa, Xardasa i Pyrokara. Później trzeba odebrać naprawiony amulet i zebrać 3 rośliny bagiennego ziela. Gdy już Xardas, Saturas i Pyrokar naprawią oko, to Pyrokar powie, że w przyszłości ładować oko można w jeden sposób - Na stole alchemicznym wziąć menzurkę i serce smoka, a potem zmieszać na stole alchemicznym.
O to chodziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 13:47, Salamos napisał:

trzeba najpierw poprosić benneta o naprawę amuletu. Później zwołać do słonecznego kręgu
trzech ludzi : Saturasa, Xardasa i Pyrokara. Później trzeba odebrać naprawiony amulet
i zebrać 3 rośliny bagiennego ziela. Gdy już Xardas, Saturas i Pyrokar naprawią oko,
to Pyrokar powie, że w przyszłości ładować oko można w jeden sposób - Na stole alchemicznym
wziąć menzurkę i serce smoka, a potem zmieszać na stole alchemicznym.
O to chodziło ?

Bravo

Salamos+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 14:23, Salamos napisał:

G II
W kolonii górniczej są 4 smoki. Jakich są żywiołów ?

ziemia(kamienny), ogień (ognisty), woda (bagienny), lód (lodowy) czy jakoś tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś było, ale nie pamiętam dokładnie, ale spróbuję coś wymyślić :
Odkąd otworzyli tą kopalnię i świątynię Scatty nie ma już zbytniego zysku tak jak kiedyś. Nawet nie ma gorzałki i nawet prosi nas o przyniesienie jakiejś. ( wiem, że mało, ale więcej nie pamiętam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nikt nawet się nie wstrzelił.
Podpowiadam: Scatty po opuszczeniu GD przeszedł na handel. Jego zyski zależą głównie od wyników sprzedaży zaopatrzenia kopaczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 16:47, zadymek napisał:

Na razie nikt nawet się nie wstrzelił.
Podpowiadam: Scatty po opuszczeniu GD przeszedł na handel. Jego zyski zależą głównie
od wyników sprzedaży zaopatrzenia kopaczom.

Wiem! Ostatnie narosły ataki pełzaczy w kopalni złota, więc sporo kopaczy zginęło, ergo mało osób u niego kupuje. Plus oni cholernie pracują (i to za małą gażę), więc nie zbyt często odwiedzają jego pub. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 16:50, morze napisał:

Wiem! Ostatnie narosły ataki pełzaczy w kopalni złota, więc sporo kopaczy zginęło, ergo
mało osób u niego kupuje. Plus oni cholernie pracują (i to za małą gażę), więc nie zbyt
często odwiedzają jego pub. Koniec.

Nie to nie to, przyczyna jest raczej prozaiczna, bardziej oczywista. Zauważ, że wydobycia nie wstrzymano mimo ataków pełzaczy, a skoro wydobycie idzie to musi być coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 17:02, zadymek napisał:

> Wiem! Ostatnie narosły ataki pełzaczy w kopalni złota, więc sporo kopaczy zginęło,
ergo
> mało osób u niego kupuje. Plus oni cholernie pracują (i to za małą gażę), więc nie
zbyt
> często odwiedzają jego pub. Koniec.
Nie to nie to, przyczyna jest raczej prozaiczna, bardziej oczywista. Zauważ, że wydobycia
nie wstrzymano mimo ataków pełzaczy, a skoro wydobycie idzie to musi być coś innego.

a do tego pracowali niewolnicy...
stawiam na Bloodwyna, on zabiEara całą kaSE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bloodwyn zabronił mu czerpania zysków z zaopatrzenia kopaczy ? Bo z tego powodu ustawił strażników. A i jeszcze może, że żeby przejść do kopalni potrzebna jest czerwona kamienna tabliczka, czego nie mają kopacze poza wewnętrznym obozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować