Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2007 o 20:22, 143872 napisał:

Zadajesz.

o lol nie mam pomysłów ale postaram się coś wykombinować. hmm. może proste ilu jest w khorinis paladynów nie rycerzy podaj ich imienia i czym się w ich zawód jako paladyn to znaczy funkcja :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:27, albinskia napisał:

> Zadajesz.
o lol nie mam pomysłów ale postaram się coś wykombinować. hmm. może proste ilu jest w khorinis
paladynów nie rycerzy podaj ich imienia i czym się w ich zawód jako paladyn to znaczy funkcja
:P :P

W całym Khorinis czy tylko w mieście Khorinis ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:31, 143872 napisał:

> > Zadajesz.
> o lol nie mam pomysłów ale postaram się coś wykombinować. hmm. może proste ilu jest w
khorinis
> paladynów nie rycerzy podaj ich imienia i czym się w ich zawód jako paladyn to znaczy
funkcja
> :P :P
W całym Khorinis czy tylko w mieście Khorinis ? :P

miasteczko ;] ale chyba w khorinis niema paladynów tltlko w mieście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... Dobra no to napewno jest Lothar nie wiem jakie ma zadanie ale denerwuje swoją gadką i musi umrzeć, Albrecht on chyba uczy tych run magicznych jest też Lord Hagen on tam rządzi bynajmniej próbuje, Loed Andre też tam trochę rządzi płacimy mu grzywny, Cedric uczy paladynów walki mieczem, girion uczy władac kuszą. To wszystko co pamiętam. Może podpowiesz ile ich jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:41, albinskia napisał:

cedric chyba jest rycerzem ale kilku chyba pominąłeś ale i tak zadawaj za chęci :P (nie chcę
stopować gry)


Ok ale ja też nie mam pomysłu :P Ale mam takie jedno pytanie była jakaś wzmianka w grze i to jest moje pytanie dlaczego bandyci osiedlili się na wschodzie Jarkhendaru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować