Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 18:55, lancuch napisał:

ja oddam pytanko bo daaawno nie gralem :>

To widać, nazwy trochę pokręciłeś, szczury są tylko pustynne i bagienne, zamiast modliszek powinny być polne pełzacze i w kanionie nie ma zadnych wilków pustynnych(a jest coś takiego w grze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:59, albinskia napisał:

to ja zadam: poco Greg przybył do khorinis?

Ma jakieś porachunki z Dexterem, ale generalnie to musiał gdzieś dopłynąć(wpław) bo paladyni rozwalili mu jedyny okręt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat sa wilki pustynne tam a z tymi nazwami to pokrecilem bo dawno nie gralem ale wiadomo o co chodzi ale nie rob offtopa i jak chcesz to zadaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:59, albinskia napisał:

to ja zadam: poco Greg przybył do khorinis?


Chcial sięczegoś dowiedzieś o przywódcy bandytów, jak go znaleźć chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 20:27, Wolus1 napisał:

> to ja zadam: poco Greg przybył do khorinis?

Chcial sięczegoś dowiedzieś o przywódcy bandytów, jak go znaleźć chyba :)

Greg chciał przedewszystkim dopaść Dextera i rozliczyć się z nim gdyż wcześniej transportował go i innych bandytów do Jarkendaru, a drugą sprawą jest zdobycie nowego statku gdyż poprzedni uległ zniszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polował na statki kupieckie i jak trafił na statek to mu się przytrafił galeon królewski i zniszczono jego statek a on jedyny z załogi pozostał żywy a do khorinis trafił bo chciał sie dostać s powrotem do swojej kryjówki u piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:09, Pendrakhan napisał:

Polował na statki kupieckie i jak trafił na statek to mu się przytrafił galeon królewski i
zniszczono jego statek a on jedyny z załogi pozostał żywy a do khorinis trafił bo chciał sie
dostać s powrotem do swojej kryjówki u piratów.

To co napisałeś jest w 98% głupotom i wymysłem. Jakie zniszczenie przez statek paladynów nik nic tak nie mówił i skoro tylko on jeden przeżył to z kąd w obozie piratów wzieło się tyle ludzi pod wodzą Grega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:23, maciek.mucha napisał:

To co napisałeś jest w 98% głupotom i wymysłem. Jakie zniszczenie przez statek paladynów nik
nic tak nie mówił i skoro tylko on jeden przeżył to z kąd w obozie piratów wzieło się tyle
ludzi pod wodzą Grega...

To raczej ty pleciesz trzy po trzy, (albo się nie znasz,albo masz swój świat:) przejdź dalej w grze to się dowiesz dlaczego. Dowiedziałbyś sieteż, że kapitan wziął statek i połowę załogi i wypłynął "w interesach" a reszta miała czekać i mieć oko na bandytów(zwłaszcza Bones;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co maciek.mucha chciał sie zobaczyć z dexem ponieważ myślał że on może wiedzieć coś na temat jak się dostać do doliny budowniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:29, zadymek napisał:

To raczej ty pleciesz trzy po trzy, (albo się nie znasz,albo masz swój świat:) przejdź dalej
w grze to się dowiesz dlaczego. Dowiedziałbyś sieteż, że kapitan wziął statek i połowę załogi
i wypłynął "w interesach" a reszta miała czekać i mieć oko na bandytów(zwłaszcza Bones;).

Pendrakhan
Przepraszam ale zrobiłem sobie dłuższą przerwę w grze i trochę pozapominałem co i jak jeszcze raz soory. Tak jak powiedziałem jestem tylko człowiekiem, ale głównym powodem było rozprawić się z Deźterem.
zadymek
A ty nie wypominaj i nie wmawiaj mi że nie przeszedłem bo przeszedłem wiencej razy niż ty, ale każdy jest człowiekiem i ma prawo do pomyłek. Nie wywyższaj się tak z powodu, że jesteś w tym temacie częściej niż ja bo Ci nic to nie da( chyba, że tak jest w twoim świecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadymek ma rację. Greg opowiada swoją przygodę spotkania z "Esmeraldą" już w Jarkendarze, po niej jako jedynemu z załogi na okręcie udało się przeżyć, wrócił do Korinis (czy Khorinis, różną pisownie widziałem) z kilku powodów
a) Zdobyć nowy okręt
b) Zemścić się na bandytach za zdradę
c) Odzyskać skarby
d) Odzyskać załogę która została w obozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja pytam, zeby uduwodnic nie ktorym ze wiem duzo o gothicu a nie g****.
a wiec pytanie brzmi:
Ile znajdujemy w Jarkendarze ukrytych notek?
notki typu te co sa na samochodzie nad biblioteka.
I gdzie w poblizu palisady obozu piratów znajduje się notka z kluczem rejestracji w internecie na stronie piranha bytes? Ciekawe czy wiecie....
EDIT: można pomylic się z liczbą notek o 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:53, Matias16162 napisał:

ze wiem duzo o gothicu a nie g****.


Patrz, a moim zdaniem, dalej mało wiesz o samym Gothicu, tylko o easter eggach w nim wiesz sporo, a między tymi dwiema sprawami jest znaczna różnica.

Po drugie - zadałeś pytanie podwójne, czyli dwa, zamiast jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:05, ad0 napisał:

> ze wiem duzo o gothicu a nie g****.

Patrz, a moim zdaniem, dalej mało wiesz o samym Gothicu, tylko o easter eggach w nim wiesz
sporo, a między tymi dwiema sprawami jest znaczna różnica.

Po drugie - zadałeś pytanie podwójne, czyli dwa, zamiast jednego.

Ech... ale żeby dotrzeć do nich musiałem zbadać chyba każdy cm świata gothiców nie? I przejść ładne pare razy....
No cóż. Zrobie screeny skąd mam najstarsze savy. Jeszcze z 2005roku. Z 12.12.2005. heh.

Azresztą po co? co mnie obchodzi co ktoś myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:22, albinskia napisał:

mam pytanie.Kto ci pozwolił zadawać pytanie jak teraz kolej zadymka ??

W regulaminie napisane jest
"2. Pytanie może zadać tylko osoba, która odpowiedziała poprawnie na poprzednie pytanie. Zadający pytanie musi potwierdzić poprawną odpowiedź, np. <ksywka> - dobrze!. Jeżeli nikt nie odpowiedział poprawnie na pytanie przez 24 godziny można zadać swoje pytanie (pamiętać o zasadzie 4.!). Jeżeli po udzieleniu poprawnej odpowiedzi przez 1 godzinę nikt nie zadał pytania lub osoba wyznaczona do zadania pytania nie jest online można zadać swoje pytanie (zasada 4.!)."
A wiec mam prawo zadac pytanie i oczekuję odpowiedzi, w przeciwnym razie za 24h mozesz ty zadac lub ktos inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować