Khalid

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1722
 • Dołączył

 • Ostatnio

Khalid ostatnio wygrał w dniu: 24 Grudzień 2016

Khalid miał najwięcej polubień!

Reputacja

5 Neutralna

O Khalid

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeśli mają zrobić coś takiego jak Diablo III to ja dziękuje. Lepiej zrobić Simsy MMO. Trzecia część to było takie dno, że nawet Jezus płakał gdy to zobaczył. Jedynka wymiotłą wszystko. Dwójka też była fajna, ale trzecia część... totalna pogarda dla fanów. Patrząc na inne ich produkjce takie jak Overwatch niech zajmą się produkcją gier dla dzieci.
 2. Zaczyna robić się ciekawie. Niech więcej znanych osobowości zacznie interesować się tematem to może wyjdzie z tego coś naprawdę wielkiego. Teraz także przeczytałem, że być może Alik Sakharov wyreżyseruje pare odcinków. To raczej dobra nowina. Ciągle jednak konkretów brak.
 3. To ja rezerwuje "Szałwię i Rozmaryn". Oczywiście zaraz obok "Passiflory" :)
 4. Oprawa graficzna jest po prostu świetna ! :)
 5. Na to bym raczej nie liczył, ale ciesze się, że w tym wszystkim jest Bagiński. Inteligentny człowiek znający się na rzeczy.
 6. Wiesz kto to jest Uwe Boll ? Ona to jest właśnie taki Uwe Boll tylko w żeńskiej formie. Nie wiem czy muszę dodawać coś więcej.
 7. Około 2 tygodni temu zrobili darmowy weekend w Destiny 2. Gra moim zdaniem wygląda bardzo ciekawie problem jest tylko jeden... nikt w to nie gra. Naprawdę spotkać tam kogokolwiek to niezła sztuka.
 8. Ja chyba bardziej czekam na 'Pół WIeku Poezji Później' niż na produkcję Netflixa. To mogłoby być coś wspaniałego gdyby do tej produkcji nie zatrudnili tą bezmózgą Lauren S. Hissrich. Tak jak już kiedyś wspomniałem... ona powinna pasać owce, albo zajmować się haftowaniem na czas, a nie być odpowiedzialna za Wiedźmina !!!
 9. Już po samych komentarzach widać, że nikt nie wierzy naszemu rządowi. Nie dziwi mnie to, a nawet cieszy. W końcu ludzie budzą się z tego marazmu i zaczynają pewne rzeczy rozumieć.
 10. Ja stanowczo twierdzę, że podstawowa wersja gry nie miała sobie równych. Do dziś nie zapomnę gdy Uther starał się dostać do Starego Obozu. To było jeszcze zanim bagienne ziele stało się tak popularne. Wtedy nie trzeba było wypełniać zadań dla Diega. Wystarczyło przejść na golasa przez teren zamieszkały przez Zergów. Misja z Królową Ostrzy w salonie odnowy BiOlogicznej też była niczego sobie. EA to jednak potrafi robić gry na poziomie :) Poza tym w pamięci utkwił mi moment i myślę, że wam też, w którym Król Lisz przeczytał trylogię Tolkiena, a Sauron stał się jego idolem. Potem na popijawie z Eskelem usiadł gołą du**ą obok pieczonego prosiaka na rozżarzonym ognisku i stwierdził że tak powinien wyglądać Mordor. Myślę, że nie do końca zrozumiał o co w tych Harlekinach chodziło. Tak czy inaczej sporo z tym było zabawy. Nie można także pominąć miasta Dalaran w którym prof. Dumbledore musiał odeprzeć atak wściekłego Arthasa uzbrojonego w Widły Posejdona wraz z armią wieśniaków i 'ciepłym' generałem Elihal. Widowisko na poziomie, gumowe smoki itd. ... coś pięknego. Nie wiem czy wszystko dobrze zapamiętałem. Jednak minęło sporo czasu odkąd grałem ostatnio. Tak czy inaczej zabawa przednia. Godna zapamiętania :)
 11. Tydzień temu niejaki Widzisz Kacper wrzucił na Youtube jego prace licencjacką. Zobaczcie jak świetnie mu to wyszło. Temat jak najbardziej ciekawy. Wykonanie również no i nawiązanie stylistyki do gry Bloodborne. Prawdopodobnie robił to sam. 'Szewczyk Dratewka The Game - University project' https://www.youtube.com/watch?v=3t6-aw-JU3k&feature=youtu.be
 12. Ciekawe kto będzie klasyfikował dane produkcje. Jeśli coś do powiedzenia będzie miał nasz 'minister' kultury Piotr Gliński to nie ma co liczyć na poparcie nawet dla patriotycznych akcentów. Wtedy promowane będą tylko takie gry które gloryfikują żydów. Co za czasy ehhh...
 13. Jakie to jest słabe ! Szkoda, że wrzucili do tego syfu Geralta.
 14. Czemu... ? Fajna jest. Tylko cena odstrasza ;p