Khalid

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1676
 • Dołączył

 • Ostatnio

Khalid ostatnio wygrał w dniu: 24 Grudzień 2016

Khalid miał najwięcej polubień!

Reputacja

5 Neutralna

O Khalid

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie wiem o co chodzi, ale soundtrack z Morrowinda zawsze mnie wzrusza :)
 2. Nie mam drugiej części. Mam tylko Prophecies i Factions. Kolega też ma problem i to jeszcze większy bo nie ma już starego maila. No nie mam pojęcia co zrobić. Gra jest. Postacie mega rozwinięte a tu... lipa.
 3. Hej nie, ale dzięki ;) Chodzi mi o Guild Wars (o pierwszą część). Oni nie prowadzą już supportu. Nie ma nawet do kogo w tej sprawie napisać
 4. Wy mi lepiej powiedzcie jak po kilku latach mam sie zalogować ? Próbuje ale nie wchodzi mi hasło. Klikam więc 'zresetuj hasło' i wyskakuje strona która nie istnieje ? Jakaś paranoja i nieśmieszny żart. Nie ma tam nawet do kogo w tej sprawie napisać ;/
 5. Mnie ta pyskata baba nie pasuje od początku. Tu prawdziwi fani czekają na coś wyjątkowego, a to dzieciątko od samego początku robi sobie jaja i świetnie się bawi. Żeby potem nie było płaczu i wizyty na oddziale zamkniętym jeśli spartaczy to wszystko. Ten cytat:" gó**o wiedzą o tworzeniu seriali" to chyba w stosunku do niej. Ktoś kto zajmuje się konkretnym projektem ma w sobie troche pokory przede wszystkim. Tu nie widze tego za grosz. Do tego ta pani jeszcze nie zetknęła się z pojęciem 'polski fan'. Niezależnie od tego czy będzie to hit czy klapa to wolałbym żeby projektem zajął się ktoś inny... nie ona.
 6. CIekawe czy będzie można jeździć Maybachem ?
 7. Boże tylko nie FPS ! Mam nadzieje, że to żart z ich strony.
 8. Kiedy do gry wprowadzą Chińczyków ? Zdaje się jeszcze tylko ich tu brakuje ?
 9. Szkoda, że to exclusive i nie wyjdzie na PC. Na PieCach to dopiero można by z tego wycisnąć naprawdę sporo. Nie zagram bo nie mam PS 4. Pozdrawiam serdecznie konsolowców... ten jeden raz :)
 10. Grałem na PC. Świetna przygoda. Twórcy się postarali. Sam byłem w szoku gdy  przeczytałęm ile osób nad nią pracowało. Pełen szacunek :)
 11. Khalid

  Cyberpunk 2077 będzie FPS-em

  Tylko nie to ! Mam nadzieje, że CD-P RED wie co robi i nie zawiedzie fanów. Bardzo liczę na tą gre ale jeśli to faktycznie będzie FPS to ja dziękuje ;/
 12. Raszpla - pseudonim nadany przez banite z plemienia Ketów zamieszkujących najdalej wysuniętą enklawe Paleoazjatów w Syberii Środkowej. W wyniku mutacji, która nastąpiła po transfuzji napromieniowanej krwi ciało zmieniając matriał genetyczny uodporniło się na wszelkie czynniki chemiczne. Nie obeszło się jednak bez skutków ubocznych. W wyniku zmian uszkodzony został układ nerwowy więc możliwa jest chwilowa niepoczytalność. Stroniący od ludzi, starając się przetrwać w swoim wyimaginowanym jak i rzeczywistym świecie toczący wewnętrzną wojnę traktując swoje autodestrukcyjne życie jak prawdziwą mękę potrafi zabić z zimną krwią w najcięższych warunkach.
 13. Trzeba będzie sobie zaplanować miesięczny urlop gdy gra już się pojawi :)