Zaloguj się, aby obserwować  
LINX21

Prince of Persia The Two Thrones --- Problem !!!

13 postów w tym temacie

Jestem w planszy The Fortress która zaczyna się na takiej wieży. W pewnym momencie tej planszy gdzieś w połowie
jest ta wajcha z zdjęcia nr.1. Muszę uruchomić tą wajchę aby uruchomić te przyrządy ze zdjęcia nr.2. Bez uruchomienia wajchy te pułapki nie będą się ruszać i nie przejdę dalej. A propos na starym moim konfigu problemu nie było. Pamiętam wtedy do 1-ego bossa doszedłem. A teraz na nowym no nie mogę. A więc jakiegoś patch''a trzeba sciągnąć ? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że dawniej grając na starym konfigu tą dźwignię z zdjęcia nr.1 mogłem przestawić a teraz nie. Wtedy pojawiał się komunikat aby przytrzymać klawisz "e" i ruszyć do tyłu. Teraz nic się nie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc o starym konfigu ? Chodzi Ci o grę, czy o sprzęt?
Tak czy inaczej, jeżeli możesz inne dźwignie przestawić - to pewnie możesz i tą. Może podchodzisz ze złej strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem modernizacje kompa i na tym nowym występuje właśnie ten problem a na starym grałem w tą gre chyba z rok temu to problemu nie było i pojawił się komunikat aby przysrzymać "e"..... Teraz jak grałem gdzieś na początku też byłą taka dźwignia i komunikat się pojawił a tu już nie. Może podajcie mi jakieś liki do patch''y bo szukałem i nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno też zacząłem w tę gre grac dźwignie przesunąłem i otworzyły mi się wrota na dole.
Mój problem zaczyna się kiedy jestem po drugiej stronie tych ,,kolczastych walców".
zamieniam sie w DP i każą mi biec po ścianie zaczepic się łańcuchem o latarenkę.
Robie co mi każą tylko ląduje o pół metra przed platformom na którą (chyba) powinienem wskoczyc.
Prosze o szybką poradę.
Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Nie wiem dokladnie w ktorym ejstes momencie, ale zdaje mi sie, ze moga byc 4 wyjscia z takiej sytuacji:
1. przytrzymac przycisk, ktorym zlapales sie lancuchem tej lampy. moze Ksiaze po prostu za krotko sie jej trzyma?
2. przytrzymac przycisk biegu po scianie po tym juz, jak Ksiaze puszcza sie lampy.
3. odbic sie od sciany po puszczeniu sie lampy
4. zlapac sie drugiej lampy na tej samej scianie

raczej nie widze innej mozliwosci. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:31, Wiadroman napisał:

Hm... Nie wiem dokladnie w ktorym ejstes momencie, ale zdaje mi sie, ze moga byc 4 wyjscia
z takiej sytuacji:
1. przytrzymac przycisk, ktorym zlapales sie lancuchem tej lampy. moze Ksiaze po prostu za
krotko sie jej trzyma?
2. przytrzymac przycisk biegu po scianie po tym juz, jak Ksiaze puszcza sie lampy.
3. odbic sie od sciany po puszczeniu sie lampy
4. zlapac sie drugiej lampy na tej samej scianie

raczej nie widze innej mozliwosci. Powodzenia!


Wielkie dzięki
Pomógł sposób 2 już zabieram się za granie.
Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde tyle błędów to ja sie w tej grze nie spodziewałem! Mam problem. jestem w świątyni. W chwili gdzie ksiaże widzi wezyra. Potem zamienia sie w alter-ego i zasuwam nim po belkach przez wielka sale nieliczną opozycje. Docieram do kolejnego pomieszczenia w którym mam przebiec po ścianie chwytając sie łańcuchem za lampy i następnie przeskoczyć z jednaj "okiennicy na drugą. Tylko z tym jest właśnie problem. za cholerę on się jej nie łapie! Patch oczywiście nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poowiedzieć jak mam pokonać tego wielkiego stwora na arenie (jakby koloseum)? Bo wchodzę na balkonik, zaczynam sekwencję ataku, wbijam mu sztylet w ramię a później on mnie łapie i zwala. Nie wiem co robić pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 14:30, Mastexx100 napisał:

Może ktoś poowiedzieć jak mam pokonać tego wielkiego stwora na arenie (jakby koloseum)? Bo
wchodzę na balkonik, zaczynam sekwencję ataku, wbijam mu sztylet w ramię a później on mnie
łapie i zwala. Nie wiem co robić pomocy!!!

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=200&u=1311 zapraszam tutaj, oficjalny temat o grze. Jeśli masz wbić sztylet to musisz wybrać odpowiedni momęt na to a nie klikać byle kiedy( tz: ekran zmieni kolor a sztylet zabłyśnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować