Zaloguj się, aby obserwować  
MoHanes

Kryminalni - zrzeszenie fanów

69 postów w tym temacie

Świetny film. Mój ulubiony. Tak, najlepszy był odcinek z tryptykiem śląskim, taki fajny klimat, a kiedyś to wszystkie 3 odcinki za jednym razem puścili ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 21:22, sferis napisał:

No :D Moja mama po paru chwilach przestała oglądać :D A jaki klimat był :-)

Wtedy to film trzymał w napięciu, jak szukali Baśkę. Niezłe poszukiwania były. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy wszycy chyba sobie jaja robicie :/ "Kryminalni" bardzo dobrym serialem?! Pozwolę sobie nie zgodzić sięz tą jakże błędną opinią! Ten "serial" to ulukrowana bajeczka o policjantach z popularnymi, przystojnymi "aktorami" (z Zakościelnym na przedzie). Ten serial nie wiele ma wspólnego z prawdziwymi serialami kryminalnymi. Do pięt nie dorasta takim kultowym serialom jak: "Ekstradycja", "Glina", "Sfora", "Fałszerze", "Odwróceni", "Oficerowie". "Kryminalni" powinni się już dawno skończyć bo ten serial to kpina (przez duże K) z serialu kryminalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 21:57, Nivellen89 napisał:

Wy wszycy chyba sobie jaja robicie :/ "Kryminalni" bardzo dobrym serialem?! Pozwolę sobie nie
zgodzić sięz tą jakże błędną opinią! Ten "serial" to ulukrowana bajeczka o policjantach z popularnymi,
przystojnymi "aktorami" (z Zakościelnym na przedzie). Ten serial nie wiele ma wspólnego z prawdziwymi
serialami kryminalnymi. Do pięt nie dorasta takim kultowym serialom jak: "Ekstradycja", "Glina",
"Sfora", "Fałszerze", "Odwróceni", "Oficerowie". "Kryminalni" powinni się już dawno skończyć
bo ten serial to kpina (przez duże K) z serialu kryminalnego.



Taka jest twoja opinia. Identycznie moge się wyrazić o jednym z wyżej wymienionych seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie wszystkim serial się musi podobać, bo wszystkim dogodzić sie nie da. My tutaj jednak uważamy ten serial za dobry i tak zostanie. Ja tak prywatnie uważam "odwróconych" za bardzo slaby serial i denerwuje mnie że przez niego superkino z porządnym filmem zaczyna się godzinę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow to był max kozacki film żadnego odcinka , nie pominołem ale lipa że już go nie puszczają no powiem że pewnie w wakacje będą powtórki , zbieram sobie kasę i kupię kryminalni seria 4 za 80 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować