Zaloguj się, aby obserwować  
slaweglewicz

Jak zachorować?

39 postów w tym temacie

zalórz tshirta, i krótkie spodenki, przez cały dzień w tym chodz, pobiegaj, zgrzej się porządnie, puźniej zmocz głowę zimną wodą i idz spać przy otwartym oknie efekt murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:05, slaweglewicz napisał:

Może mi ktoś powiedziećjaki jest skuteczny sposób na chorowanie?:P z góry thx... ja znam taki
jeden z termometrem...ale nie powiem:P

Wykomp się w zimnej wodzie a późnie stó w przciągu będziesz na pewno chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardziej przyjemny i bezpieczny sposób od wyżej wymienionych. Mianowicie napij się czegoś zimnego np coli , wyjdz na dwór i głębooooko się zaciągnij zimnym powietrzem ( działa tylko w temperaturze poniżej 10-15 stopni) Jak dobrze pójdzie to przeziempienie. Nie odpowiadam za śmierć spowodowaną tym sposobem. Próbyjecie na własną odpowiedzialność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:15, Konrades napisał:

Idzcie do lekarza i powiedzcie że musicie pograć w najnowszą gierke powinnien wam dać zwolnienie
:)


hehe sposbo dobry... ale pewniej mu dac w kopercie<mysli>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:11, slaweglewicz napisał:

> zjedz surowego ziemniak i popi kefirem, efekt murowany.

a ze skóra czy bez mam zjesc? połkne w calosci... jak nie pomoze to chociaz sie udlawie:P


o kurcze - strasznie makabryczne porady :)

ale sposób z ziemniakiem jest w 100% skuteczny - to zawsze była pierwsza propozycja, kiedy w klasie ktoś zadawał pytanie "jak wymigaćsie od sprawdzianu" :)
ja jednak uważam, że stanie z mokrą głową w przeciągu albo wyjście w samym t-shircie na balkon w nocy (musi być zimno) jest absolutnie wystarczające. a jak mama da ci jakieś środki, aby "zdusić chorobę w zarodku" - nie połykaj ich. Rutinoscorbin jest naprawdę skuteczny i z chorowania będą nici.
tabletki zaczynaj brać dopiero po Dniu Sądu (czyli po tym, podczas którego chciałeś być chory :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:05, slaweglewicz napisał:

Może mi ktoś powiedziećjaki jest skuteczny sposób na chorowanie?:P z góry thx... ja znam taki
jeden z termometrem...ale nie powiem:P


To trochę bez sensu. Piszesz nowy temat, na który ma toczyć się dyskusja a sam nie chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami jak i sugestiami. Poza tym, miło by było gdyby do owych "sposobów" dodawać skutki uboczne, każdy ma swój rozum i własną wolę, jednak to jest jakby życzenie komuś źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny temat pewnie klaśowki nie chce sie pisac tak czy tak pani prędzej czy pożniej pani cie złapie;)
Co to ziemniaka z kefirem to nie dobry sposób można dostać chorobe ukłądu pokarmowego a to nie jest przyjemne wymioty, biegunka itp;
Jak dla ciebie zwykłe przeziebienie jest najlepsze nie dokucza zabardzo.
Czyli kupić sobie loda wodnego zjeść na dworze albo albo po spocić sie i wyjsć na dwór.
Proste jak cos odpowiedzialnosci nie biore za te rady.
Robicie to na własną odpowiedzialność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować