Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs dla fanów Guild Wars - wyniki!

39 postów w tym temacie

Fett

Przed kilkunastoma dniami zakończył się urodzinowy konkurs gram.pl, związany z Guild Wars. Dziś mamy przyjemność przedstawić jego laureatów, którzy naszym zdaniem zaprezentowali najlepsze zrzuty ekranu oraz teksty z nimi związane.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs dla fanów Guild Wars - wyniki!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 21:09, Slave napisał:

Gratulacje Monk :D
Fajna taka spinka, o koszulce nie mówiąc ;)
PS Fett popraw w tytule na "zwycięska" zanim za dużo osób zobaczy :)


Pośpiech robi swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Supcio ! Jak się zgłaszałem do konkursu to najbardziej zależało mi na spinkach ! I UDAŁO SIĘ jestem super zadowolony, czekam na spinkę.
Przy okazji gratulacje dla zwycięscy ! Naprawdę super tekst.
(a może gram.pl opublikowało by prace wszystkich laureatów bo chętnie poczytałbym inne wypracowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeest! Ależ raduje się serce, raduje się dusza :D ! Wielkie dzięki, naprawdę miło znów widzieć siebie na gram.pl ;) ! I gratulacje dla wszystkich pozostałych, którzy wygrali!

Nie mogę się już doczekać paczki z... no właśnie, z czym? Na zdjęciu widoczne są przypinki z Crippling Shotem (gram Łowcą właśnie a to jeden z moich ulubionych Skillów :D ) i z czymś Nekromanty bodajże, ale nie rozpoznaję. Może ktoś z Was mi podpowie?
No i koszulki... są dwie w tej konfeksji, model Asasyn i model Rytualista. Ciekawe, która mi przypadnie... Bo z jednej strony: sama profesja Zabójcy jest ciekawsza, z drugiej zaś sama koszulka Rytualisty jest taka spokojniejsza, łagodniejsza (czy ona ma jakiś dodatkowy wzór, poza napisem? bo ta druga ma "jakieś coś" wyłaniające się z dołu ;P ).

PS <joke mode on> Fett... wiesz co... ja o prasowaniu to bym myślał już PO upraniu... ;) ;) ;) <joke mode off, wybacz, przepraszam :) > :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 22:05, MonkOfWar napisał:

w tej konfeksji


Ups, "kofekCji" chciałem powiedzieć, przepraszam (nie wypada, by ktoś kto wygrał sadził takie obciachowe byki, muszę się teraz bardzo pilnować :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować