Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Hokej na lodzie

39 postów w tym temacie

Witam !!
Zakładam ten wątek ponieważ nigdzie podobnego nie znalazłem.
Będziemy tutaj rozmawiać o tym co sądzicie o hokeju, czy może w niego gracie lub czy chodzicie na mecze..??
Może ja zaczne otóż uwielbiam oglądać mecze hokejowe mojego ukochanego Podhala Nowy Targ jestem zawziętym kibicem a w hokeja nie gram wybrałem unihocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 13:41, Probos napisał:

No tak ale NHL nie masz szans w najbliższym czasie obejrzeć a polska liga również jest bardzo
ciekawa...Zwłaszcza mecze Podhala i Cracovii :)

Ale mistrzem i tak będzie Tyski GKS!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co wy na to, że Rosjanie przegrali 1:2 w półfinale z Finlandią? Mam nadzieję, że mistrzostwo zdobędzie Szwecja. Przynajmniej im kibicuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 16:44, pretorianie napisał:

No i co wy na to, że Rosjanie przegrali 1:2 w półfinale z Finlandią? Mam nadzieję, że mistrzostwo
zdobędzie Szwecja. Przynajmniej im kibicuję.

Wrr.... ja chciałam Rosje, ale jak nie oni to wolę Szwedów niż Finów. Mam nadzieję, że Rosjanie zdobędą brąz na otarcie łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dzień śmierci... odpadli mi Rosjanie, odpadli Szwedzi. To stawia mnie jako kibica w smutnym położeniu, gdyż nie wiem za kim mam być. Finów nie lubię, a Kanada... w sumie nic do nich nie mam, ale wolałabym Szwedów w finale... cóż tak to bywa.

Jakieś typy na finał? Ja stawiam mimo wszystko na Kanadę choć uważam, że Finlandia gra lepiej w tym turnieju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 21:47, Madia napisał:

No i dzień śmierci... odpadli mi Rosjanie, odpadli Szwedzi. To stawia mnie jako kibica w smutnym
położeniu, gdyż nie wiem za kim mam być. Finów nie lubię, a Kanada... w sumie nic do nich nie
mam, ale wolałabym Szwedów w finale... cóż tak to bywa.

Jakieś typy na finał? Ja stawiam mimo wszystko na Kanadę choć uważam, że Finlandia gra lepiej
w tym turnieju...

No właśnie, płakałem prawie po odpadnięciu Szwedów. Niestety chyba trzeba będzie na kogoś w tym finale postawić. Ja tak jak ty wolę Kanadyjczyków. Ale będzie bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:05, pretorianie napisał:

No właśnie, płakałem prawie po odpadnięciu Szwedów. Niestety chyba trzeba będzie na kogoś w
tym finale postawić. Ja tak jak ty wolę Kanadyjczyków. Ale będzie bardzo ciężko.

Ja nie wole.. po prostu nie trawie Finów po tym co zrobili Rosjanom. A Kanadyjczycy wygrali z moją ostatnią nadzieją czyli Szwecją... ale jak bym już musiała wybrać do Kanada.

PS: mi łzy leciały jak czytałam o odpadnięciu Rosji... po dogrywce.. chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 10:01, Madia napisał:

> No właśnie, płakałem prawie po odpadnięciu Szwedów. Niestety chyba trzeba będzie na kogoś
w
> tym finale postawić. Ja tak jak ty wolę Kanadyjczyków. Ale będzie bardzo ciężko.
Ja nie wole.. po prostu nie trawie Finów po tym co zrobili Rosjanom. A Kanadyjczycy wygrali
z moją ostatnią nadzieją czyli Szwecją... ale jak bym już musiała wybrać do Kanada.

PS: mi łzy leciały jak czytałam o odpadnięciu Rosji... po dogrywce.. chlip

No i na pocieszenie Rosjanie wygrali brąz 3:1 ze Szwecją. Ciekawe jak Kanada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 18:57, pretorianie napisał:

No i na pocieszenie Rosjanie wygrali brąz 3:1 ze Szwecją. Ciekawe jak Kanada.

Też mi pocieszenie... te dwie drużyny chciałabym w finale widzieć... żeby obie miały medal. Cieszy mnie brąz Rosji, lepsze to niż nic, ale szkoda Szwedów. Grali znakomicie cały turniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 19:01, Madia napisał:

> No i na pocieszenie Rosjanie wygrali brąz 3:1 ze Szwecją. Ciekawe jak Kanada.
Też mi pocieszenie... te dwie drużyny chciałabym w finale widzieć... żeby obie miały medal.
Cieszy mnie brąz Rosji, lepsze to niż nic, ale szkoda Szwedów. Grali znakomicie cały turniej...

Na każdej dużej imprezie jestem za Szwedami. to moja ulubiona drużyna jeśli chodzi o hokej i rzeczywiście taki finał byłby napewno lepszy niż ten, który mamy. Ale co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Mistrzami zostali Kanadyjczycy... będąc za Rosjanami nie powiem, że to dobrze... dla mnie te mistrzostwa to dziwne takie.. ale cóż. trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No hokej to bardzo wajny sport chociaz jeszcze nie próbowałem grac ale kiedyś spróbuje narazie tylko czasami oglądam jak inni grają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 21:17, Madia napisał:

No i Mistrzami zostali Kanadyjczycy... będąc za Rosjanami nie powiem, że to dobrze... dla mnie
te mistrzostwa to dziwne takie.. ale cóż. trudno..

Mimo wszytko wolałem Kanadyjczyków niż Finów. Z drugiej strony szkoda, że nasi hokeiści nie dali rady wywalczyć awansu. Zawalili jeden mecz i po awansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 22:11, pretorianie napisał:

Mimo wszytko wolałem Kanadyjczyków niż Finów.

No ja też, ale i tak to marne pocieszenie...

Dnia 13.05.2007 o 22:11, pretorianie napisał:

Z drugiej strony szkoda, że nasi hokeiści nie
dali rady wywalczyć awansu.

Nom szkoda, ale cóż... takie są realia... może następnym razem..

>Zawalili jeden mecz i po awansie.
Cóż... Rosjanie zawalili półfinał i zostali pozbawieni finału... Finowie, którzy Rosjan wywalili zawalili finał... taki sport...

---> Mattex
Hokej jest zarąbisty xD jak były Igrzyska to tylko czekałam aż pokażą hokej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odświeżyć ten wątek, z racji tego, że jesteśmy już za kilkoma kolejkami polskiej ekstraligi w hokeju :D
Moje typy na ten sezon :
I Podhale Nowy Targ
II Cracovia Krakow
III KH Sanok ^_^

Spadek zaliczy zapewne Unia Oświęcim :) Nic nie grają w tym sezonie, no ale czego można wymagać od młodych :)
Jakie są wasze typy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 17:27, Probos napisał:

Postanowiłem odświeżyć ten wątek, z racji tego, że jesteśmy już za kilkoma kolejkami polskiej
ekstraligi w hokeju :D
Moje typy na ten sezon :
I Podhale Nowy Targ
II Cracovia Krakow
III KH Sanok ^_^

Spadek zaliczy zapewne Unia Oświęcim :) Nic nie grają w tym sezonie, no ale czego można wymagać
od młodych :)
Jakie są wasze typy ? :)


I Zagłębie Sosnowiec
II GKS Tychy
III Podhale lub TKH Toruń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2007 o 19:14, danielbr napisał:

I Zagłębie Sosnowiec


Wątpię, naprawdę wątpie ;) Najwyżej 5 miejsce, zresztą praktycznie podobnie jak sezon wcześniej. To drużyna nastawiona jedynie na tą część tabelii

Dnia 03.10.2007 o 19:14, danielbr napisał:

II GKS Tychy


Nieee !! Tylko nie to :D Zresztą i tak w tym sezonie nic nie pokazują ;)

Dnia 03.10.2007 o 19:14, danielbr napisał:

III Podhale lub TKH Toruń :)


Podhale będzie mistrzem :D A Toruń na 3 pozycji ? Czemu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować