Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 18:14, John Fu napisał:

Głupota ... tak jak i cała ta plotka - artykuł z tamtego serwisu. Po pierwsze, ciężko uwierzyć
w fakt że CDP spachowało gre w kilka dni to fakt, ale przeciez premiera patcha w internecie
jest na długo po tym jak patch zostaje rozesłany do dystrybutorów na jeszcze dłużej po testach
i na jeszcze jeszcze dłużej po jego całkowitym utworzeniu. Opcje mogą być 2; CDP dostało patcha
tuż po jego utworzeniu do własnych testów, albo dostało go po testach. Jednak reasumując założe
się że gdy CDP wprowadziło do planu rozbudowe gry o patch, premiera patcha w internecie była
jedynie formalnością która musiała wystąpić tuż przed premierą gry w Polsce. Tyle ... gra jak
najbardziej będzie z patchem, w innym przypadku gdyby CDP okłamywało graczy, już by nie istniało
ginąc w gąszczu procesow sądowych z ustawy ochrony klienta ...



Raczej CDP nie patchowało tej gry tylko Piranha bo CDP zapewne nie zna kodu gry bo twórcy raczej nie zdradzili ;) Więc nie oskarżaj CDP o takie rzeczy czyli o KŁAMSTWO ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :))
Napiszcie mi jak z tym kupnem tej gierki ... ??

Tam pisze ze dostawa za Wirtualne pieniadze (mam ich 45 wpln.) czyli łaczna kwota do zaplaty przelewem wychodzi ok. 110 zł ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze szkoły, patrzę na moja kartę zamówień, a tu Gothic 3 już wysłany :). Bardzo cieszy mnie również fakt, że polska wersja będzie zawierała najnowszą łatkę, która likwiduje sporo poważnych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:25, wdowiakm napisał:

Raczej CDP nie patchowało tej gry tylko Piranha bo CDP zapewne nie zna kodu gry bo twórcy raczej
nie zdradzili ;) Więc nie oskarżaj CDP o takie rzeczy czyli o KŁAMSTWO ;))


Nie oskarżam CDP o kłamstwo, wręcz przeciwnie. Uwarzam że gdyby miało kłamać to by już nie istniało na rynku, tak jak napisałem to poprzednio, a ten drobry szczegol to juz napisany w konwencji newsow i wiadomosci od CDP, tak jakos sie przyjelo ze mowi sie ze to wlasnie CDP patchuje gry :P No bo CDP je wydaje spachowane, no ok ale byc moze masz racje, bo tej informacji juz nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować