Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

Niestety gra ma wymagania z kosmosu. Grałem w spatchowaną wersję na minimalnych detalach i teren doczytywał co 5 sekund! A było bardzo mało widać... A co dziwne ładniejszy Oblivion chodzi spokojnie na średnio-wysokich w 800x600. Mam nadzieję że polsak wersja gry zostanie spatchowana jakoś i to poprawią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:13, Andi0000 napisał:

Dzialaja linki do kuriera Masterlink odnosnie przesylek. Moja gra jest juz w sortowni w Wawie
takze jutro jest u mnie. HEHE



Moja tak samo ;))
" Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:58:49 Przesyłka odebrana przez kuriera "

jutro dla pewnosci zadzwonie do siedziby Masetrlinka w swoim miejscu zam (Kielce) moze bedzie mozna osobiscie odebrac paczuszke ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:26, ogloc1 napisał:

Niestety gra ma wymagania z kosmosu. Grałem w spatchowaną wersję na minimalnych detalach i
teren doczytywał co 5 sekund! A było bardzo mało widać... A co dziwne ładniejszy Oblivion chodzi
spokojnie na średnio-wysokich w 800x600. Mam nadzieję że polsak wersja gry zostanie spatchowana
jakoś i to poprawią!


No ale co ty wogole porownujesz ?? To tak jak ja bym porownał Far Cry i jego wymagania do Duke Nukem 3d ... no to prosze cie, jak ktos decyduje sie na takie gry to raczej juz taki sprzet posiada. Sam mialem z tym problem, ale jestem w tej komfortowej sytuacji ze kompa regularnie upgrade''uje od momentu gdy go kupilem, no ale nawet jeśli bym nie mógł pograć w G3 to "co dziwne" Oblivion i tak by mi sie nie podobał. Szczególnie że Oblivion miał indentyczny problem z wymaganiami, i wielu graczy skarżyło się że zmiany w opcjach zdaja się na nic. Także mnie ten post nie rusza zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No łał jak każdy]

a tak wogole to u mnie jest tak:



1 Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:57:16 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 17:27:41 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAZNE!

Czy ktos moze mi pomoc w zrobinienu dobrego pliku ini do nasz polskiej wersji? Bardzo prosze! Bo jak dostane bende chcial zrobic all ok, wiec jak ktos sie zna to co najlepiej wpisac w pliku ini jak mam sprzet:

AMD Athlon 64 3000(2100) -----------GF DDR3 Palit 6800GS 256/256 600mhz/1200mhz---------------1,5 gb ddr ram patriota cl3 400mhz

Na zadnym forum nikt takiego sprzetu niema to jak ktos wie co najlepiej wpisac to pls o help zebym gral na max detalach plynnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:03, Hav5ock napisał:

Co to jest? Przy zamówieniu nadal napisane: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane,
gdy wszystkie produkty będą dostępne).


Ha a mi właśnie się wyświetliło że wysłali
JJJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Teraz tylko czekać na paczke. ;D
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> pytanie do ludzi z CDP czy plik g3.ini zostal poprawiony i nie wyspeuje save bug czy raczej

Dnia 31.10.2006 o 20:06, Kosa_kosa21 napisał:

jest nadal nie poprawiony pomimo pachy jak to sie stalo w wersjach obcojezycznych


Własnie?
Bo jak do was dzownilem slyszlame ze nic nie robiliscie z plikiem *ini ale moze gra juz dziala ok i nic nie czeba robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeh czy mi się zdaje czy coś tu jest nie tak ???

są już 3 tematy odnośnie gothica 3 a w każdym z nich jest o tym samym !!!
ludzie po co robicie osobne tematy skoro i tak "wrzucacie wszystko do jednej paki" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pliku ini nie grzebali na pewno, a 2 patch tego nie poprawia, ale słyszłęm że gierka "spaczowana" jest już w miarę zdatana do gry na sprzętach z 1 Gb RAMU. Przy mniejszej iloście odpali ale o płynnej grze to można zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:24, Wieczorek napisał:

Odpalę G3 na GeForce 4 440-mx?:>
Będzie w ogóle możliwość odpalenia gry bez shaderów w wyższej wersji?


Gwiazdka dopiero w grudniu, święta Ci się pomyliły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować