Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

Niestety nie. Na GF 4MX, ani na żadnej innej karcie nie obsługującej shaderów w wersji przynajmniej 1.4, Gothic 3 nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:28, Shadow8 napisał:

Ktoś tu sie orietnuje jak gra pójdzie na pentium IV 3 ghz, 768 RAM i radeon x1600pro?


No cóż, karte masz dosyć dobrą, procek przeciętny, ale RAMu mało. Gothic 3 pewnie ci pójdzie, ale raczej na niskich, lub - jeśli będziesz miał duuużo szczęścia - na średnich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 19:52, nadol91 napisał:


1 Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:57:16 Przesyłka odebrana przez kuriera
WA1
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 17:27:41 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1



U mnie też tak jest, nawet godziny podobne. Może jestem tępy, ale jednego nie kumam. Co to znaczy "przesyłka odebrana przez kuriera"? No bo przecież nie wyjechali z paczkami o 18:57 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:39, Mistic napisał:

Że kurier wziąl paczke i zabiera ją do najbliższego tobie oddziału. O 7:30 około powinien być
w oddziale i trzeba czekać do czwartku.


No też tak właśnie myślałem, ale nie wiedziałem, że tak późno będą wyjeżdżać skoro jutro święto... Szkoda mi zioma, kurier też człowiek... Ja to bym nie mógł tak z tymi gothicami jeździć. Sam bym se wziął :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestcie juz zrzędzić,w kólko te same pytania czy tyle ramu wystarczy,a procek to mocny czy nie. Załóżcie osobny temat.Przetestujcie sobie kompy na jakims bechmarku i sie dowiecie.Aco do wysyłek to robicie awanture jak by wasze zycie zależało od tego czy bedzie gothich za godzine lub dwie nie zapomnijcie kurierowi zapłacic przy odbiorze .. wiecej luzu to ze gra wyszła lekko opózniona wyszło jej tylko na dobre ( świeże patche )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Shadow8

Moze i pograsz ale przegladajac forum widzialem ze i przy lepszych konfigach nie bylo kolorowo. Gra jest kiepsko zoptymalizowana i tylko dobry patch pomoze na plynnosc rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:51, Pediator napisał:

Mam GF4 MX jaką kartę powinienem kupić żeby ruszył mi G3 czy wystarczy tania karta za ok. 500-700zł

to już lepiej kup gf 7900 za jakieś 850 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za takie pieniadze (ok. 670zł) kupiłem GF6800GS 256/256 Palita i mam nadzieje ze gra na niej pojdzie chociaz na medium, bo sprawdzajac rozne zestawienia kart, wcale tak zle nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:59, qbba88 napisał:

W tej grze karta graficzna odgrywa małą role. Tutaj najwazniejszy jest ram!!!

To spróbuj ją odpalić na TNT 2 :] daje 100 zeta jak ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale co - JESTEŚMY TWARDZI, wytrzymamy do czwartku co to dla nas ..... phi jak dowiedzielismy się że bedzie opoźnienie to nikt tak strasznie nie histeryzował, wiec teraz to tylko ten JEDEN DZIEŃ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować