Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 16:24, busik132 napisał:

Ja to nie mam co marzyć żeby mi poszedł :((
Intel Celeron 1,21 GHz; NVIDIA GeForce4 MX 440; 256 MB RAM.
Powie mi ktoś co najpierw podkręcać/ zmieniać??


Zmieniać. Na takich to nawet Ci nie pójdzie no może że zdarzy sie cód..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:33, BIZZ2 napisał:

A z podkreceniem rdzenia na karcie bede musial jakies nwoe chlodzenie qpic czy starczy te co
jest teraz??


W żadnym wypadku - jeśli masz jakikolwiek wentylator będzie OK. Z radiatorem co niajwyżej nie wyciągniesz aż tyle (ale też nie jest powiedziane, 350 MHz powinno się dać). BTW grzeszysz nie kręcąc tej karty, masz 70% jej wydajności co najwyżej teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze,jestem tak wqurwiny...Czy jest jakas opcja by anulowac to cale zamowienie??Nie mam najmniejszego zamiaru czekac do poniedzialku (bo w weekend raczej kurierzy nie chodza)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre dostaałem już 2 listopada, czyli wczoraj. Dzis wgrałem i już przy istalacji były problemy(nie chciala sie na partycji D wgrac), wgrałem na E. Gra ma straszne wymagania, musiałbym dokupić jeszcze 1 GB ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w tym wszystkim najbardziej irytuje mnie fakt ze nie mam tej paczki mimo iz mieszkam w stolicy gdzie podobno maja DWA punkty wysylki i ze zamowilem DWA G3 (jeden dla kolegi) i teraz musze swiecic oczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety, co do tytułu, nie jest to najbardziej dopracowana gra, bo cóż to za dopracowanie, jeśli muszę zmienić tryb odczytu napędu (zwłaszcza jeśli mam starszy (2 letni) napęd LG) - czy program, który nie obsługuje sterowników sprzętu to dopracowana aplikacja? chyba nie, musiałem kupić nowy napęd by cieszyć się grą, mam edycję kolekcjonerską. Do tego jakość gry i jej wymagania, na full wypasie idzie, ale jak? jakość ustępuje o niebo Oblivionowi - tylko fabuła jest całkiem całkiem, chociaż wobec reklamy o jej nieliniowości padam na twarz ze śmiechu, jest jak najbardziej liniowa... pozostaje mieć nadzieję, że mimo tych trzech lat pracy nad tytułem dodatek (który jest w drodze) coś zmieni, musi, bo inaczej nigdy więcej do tej gry nie usiądę, gra ma bawić, a nie denerwować i powodować uszczuplanie zapasów gotówki, tylko w grze złoto zdobywa się tak łatwo, w życiu jest nieco trudniej. Tym pesymistycznym akcentem kończę. Gothic 3 to ciekawy tytuł, ale jak na tak długi okres pracy niedorobiony i oparty na starym i zbyt wymagającym enginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem Gothic 3 w Empie.I co?I co?I nic.Nie poszła mi na kompie.Mam Radeona 9200 ,na pudle pisze minimalne wymagania Radeon 9000.Widzę,że muszę kupić lepszą karte grafiki.Fu.k!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL mialobys przedpremierowe zamowienie a tu jest co najwyzej popremierowe:(:( super..... mialem brac kurierem(wiedzialem;/) taki schiz66 ma juz gre... a my ja zamowilismy przed premiera;/ no ale coz... pozostaje nam czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rewelacja polazlem do sklepu kupilem gre zainstalowalem a tu zonk brak napisow w menu brak polskich dialogow no wszystkiego brak kompa mam takiego ze nie mam problemu zeby gra dzialala plynnie szokkk ale se pogralem wrr...
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dziś G3 EK. Moja konfiguracja P4 3.0 Ghz 1,5 GB RAM Radeon 9800. Chodzi płynnie na Medium i 1024x768. W 1280x1024 i Medium detale zdarzy się ścinka przy większej zadymie lecz ogólnie jest bardzo dobrze. Wymagania wcale nie są przesadzone jak to niektórzy mówią. I mam małe pytanie techniczne: W jaki sposób można dobić człowieka/orka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:36, Lord Jamnik napisał:

małe pytanie techniczne: W jaki sposób można dobić człowieka/orka? :P

Poczytaj instrukcję obsługi :) Na tylnej okładce jest rozpiska najważniejszych (i chyba wszystkich) klawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i... znow nie dostalem gry:(:( pewno w poniedzialek dostane;/ a tak chcialem sobie pograc bez trucia w to w weekend;/ ale coz..... Radzio 99 a Ty dostales??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak patrze ze wyslali mi gre niby we wtroek (poczta polska do 3dni roboczych;/) toco sie dzieje;/ ja jzu chce w to pograc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować