Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

Do mnie kurier dotarł dziś przed 10 rano ale...
...ta gra najwyraźniej potrzebuje jeszcze jednego patcha...
- gdy oddalę się nieco od kumpli (Gorna, Diego, Miltena i Lestera) to wszyscy oni znikają i nie można dokończyć questa!!!! muszę cofać się do poprzedniego save''a!!
- co jakiś czas gdy popatrzę się w konkretną stronę ekran zaczyna mrugać jak stroboskop... trzeba się wtedy odwrócić w inną stronę... jest to strasznie denerwyjące podczas walki...

Ze stroboskopem, to może mi się uda poradzić instalując różne sterowniki do karty graficznej aż trafię na taki, na którym nie ma tego problemu, ale jeśli chodzi o znikanie NPC, to nie wiem co robić... czekać na patcha?!

Piszcie czy macie podobne problemy, bo może jestem jakimś dziwnym wyjątkiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:51, quax napisał:

Do mnie kurier dotarł dziś przed 10 rano ale...
...ta gra najwyraźniej potrzebuje jeszcze jednego patcha...
- gdy oddalę się nieco od kumpli (Gorna, Diego, Miltena i Lestera) to wszyscy oni znikają
i nie można dokończyć questa!!!! muszę cofać się do poprzedniego save''a!!
- co jakiś czas gdy popatrzę się w konkretną stronę ekran zaczyna mrugać jak stroboskop...
trzeba się wtedy odwrócić w inną stronę... jest to strasznie denerwyjące podczas walki...

Ze stroboskopem, to może mi się uda poradzić instalując różne sterowniki do karty graficznej
aż trafię na taki, na którym nie ma tego problemu, ale jeśli chodzi o znikanie NPC, to nie
wiem co robić... czekać na patcha?!

Piszcie czy macie podobne problemy, bo może jestem jakimś dziwnym wyjątkiem? :)


Ogólnie rzecz biorąc, każda gra jest poprawiana w nieskończoność :P Ja już sie przyzwyczaiłem, a patcha pewni możemy się spodziwać w ciągu tygodnia, może 4 dni, problem w tym czy patch będzie kompatybilny z PL wersją, jednak tutaj zdam się jak zawsze na CDP i myślę że nie będzie z tym kłopotów.

Osobiście z kurierem nie miałem żadnych problemów, wykonałem jeden telefon potwierdziłem miejsce i zażyczyłem sobie czas dostarczenia na odpowiednią godzine, wszystko było ok ... kumpel spotkał swojego kuriera gdy wchodził do klatki (cud :P), miał idealną niespodzianke po pracy ;]

Pozatym współczuje tym którzy jeszcze swojego Gothica nie dostali, ale z tego co widze (i wiem z doświadczenia) w tym momencie to już nie jest zależne od CDP, bo wszystkie gry były wysłane jednego dnia ... ba! nawet miały jeden dzień zapasu w święta, bo w te dni paczki dochodziły do odpowiednich miast. Myśle że zdecydowana większość paczek doszła w terminie, a reszte trezba zgłaszać do kuriera i CDP które tutaj zostało wielokrotnie niesłusznie obrzucone błotem ... jednak przy Waszej pomocy, takie sytuacje będą się zdarzać co raz rzadziej, jeśli faktycznie wasza paczka nie doszła (a nie udajecie poszkodowanych graczy by zrobić afere) to zgłoście to w wyżej podane miejsca. Na pewno pomoże to i CDP i nam; graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:39, BIZZ2 napisał:

Napisze mi ktos cos z tym sprzetem??

AMD Athlon 2400, 1gb ram, Radeon9550 256/128 jak ma znaczenie to kolo 27gb wolnego

prosze o odpowiedz bo chce wiedziec na co mam sie nastawiac


1. RAMu przymaławo, ale wystarczy.
2. Procesor - będzie niezbyt fajnie w miejscach gdzie jest dużo obiektów (miasta itp.)
3. Karta graficzna - słabizna, nawet nie jest wymieniona w instrukcji obsługi jako obsługiwana (tak, dostałem już swój egzemplarz :) ), aczkolwiek powinno pójść przynajmniej na "low". KONIECZNIE podkręć, rdzeń podejdzie pod 400 MHz, pamięć nie wiem, masz jej 256 MB więc będzie pewnie słabsa od tej którą ja miałem w moim byłym 9550. Jeśli ma 4ns, to pójdzie na ok. 250 MHz, przy 5ns - nie podkręcisz zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:39, Diabolum napisał:

On nieszapanuje sie sowim sprzetem tylko pyta sie a czy ktos poda swoje parametry kompa czy
to odrazu musi byc szpanerstwo pomysl nad tym co napiszesz najpierw!! moze TY uwazasz to za
szpanerstwo ale inni tak nieuwazaja dlamnie t niejes szpanerstwo on tylko zadał proste pytanie
wiec niewiem czemu tak wybuchłeś nerwami!!!!!


Dlatego jak napisałem wcześciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj zainstalowalem:) na moim sprzecie (Athlon 64 3500, 512RAM i Sapphire Radeon 9600PRO) da sie pograc, oczywiscie trzeba troche pokombinowac.
Warto zwiekszyc plik stronicowania do okolo 2Gb. Po włączeniu Pixel i Vertex shaderow gra zrobila sie przyjemniejsza :)
polecam pobawienie sie plikiem GA3.INI - w necie znajdziecie sporo opisow - w ten sposob mozna zoptymalizowac gre tak zeby dzialala przy slabszych sprzetach lub malej ilosci RAM,
warto zainwestowac w RAM bo gra wymiata:)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj grałem u kumpla normalnie zajeb...ty w to trzeba grać tak wiec niemarzcie się bo skoro kupujecie orginał za 130zł to niemozlwie aby was niebyło stać na częsci do kompa mój komp niestety jest za sąłby na tą gre aktualnie mam:
AMD Athlon(tm)64 2800+
1,81Ghz 512MB ddr, oraz niestety gforca 4 mx 440
wkrótce pwoiększenie ramu o 1GB oraz zakupienie gforca 7600GS czy taka zmiana starczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 10:05, gokussj84 napisał:

wczoraj grałem u kumpla normalnie zajeb...ty w to trzeba grać tak wiec niemarzcie się bo skoro
kupujecie orginał za 130zł to niemozlwie aby was niebyło stać na częsci do kompa mój komp niestety
jest za sąłby na tą gre aktualnie mam:
AMD Athlon(tm)64 2800+
1,81Ghz 512MB ddr, oraz niestety gforca 4 mx 440
wkrótce pwoiększenie ramu o 1GB oraz zakupienie gforca 7600GS czy taka zmiana starczy??



Raczej :D ja gram na

AMD ATHLON 2000 + XP
756 RAN DDR
RADEON 9550 NA 9600XT

I gram sobie na srednich detalach jeszce mam wlonczonego ati toola ale jeszce moze podkrece sobie procek o 200:D Moj kumpel kiedys podkrecił procek w laptopie jak sie nie myle asz o 500 to mu wyszczelił asz sie wbił w sciane :D.Ale nie pamietam co mu sie wbiło z tej temp chyba radiaotr z wiatrakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł najlepiej dopracowane wydanie to chyba jakiś żart. Brak potworków przy wykonywaniu questów, znikające rzeczy, teren w widoku supermena (rentgen w oczach). Gra mi się już kilka razy najnormalniej w świecie wywróciła. I przed i po zainstalowaniu gothic3-tweak. Przynajmniej chodzi jako tako (przydałby się jeszcze 1Gb ramu)
Konfig:
Core 2 Duo 2.13
1Gb Ram 667 Mhz
Nvidia 7900GT 256MB
PS. Klimacik jest super, kocham tą serię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 07:29, MadMan napisał:

> Napisze mi ktos cos z tym sprzetem??
>
> AMD Athlon 2400, 1gb ram, Radeon9550 256/128 jak ma znaczenie to kolo 27gb wolnego
>
> prosze o odpowiedz bo chce wiedziec na co mam sie nastawiac

1. RAMu przymaławo, ale wystarczy.
2. Procesor - będzie niezbyt fajnie w miejscach gdzie jest dużo obiektów (miasta itp.)
3. Karta graficzna - słabizna, nawet nie jest wymieniona w instrukcji obsługi jako obsługiwana
(tak, dostałem już swój egzemplarz :) ), aczkolwiek powinno pójść przynajmniej na "low". KONIECZNIE
podkręć, rdzeń podejdzie pod 400 MHz, pamięć nie wiem, masz jej 256 MB więc będzie pewnie słabsa
od tej którą ja miałem w moim byłym 9550. Jeśli ma 4ns, to pójdzie na ok. 250 MHz, przy 5ns
- nie podkręcisz zbytnio.


A z podkreceniem rdzenia na karcie bede musial jakies nwoe chlodzenie qpic czy starczy te co jest teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest fajnie... zamówiłem w pre-orderze z przesylka kurierska... co niby ma dostarczac po uplywie 24h... jest 3 listopada a paczki nadal nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu,mam taka sama sytuacje jak Jigsaw.Zamowilem w preorderze i mimo iz jest juz 3 listopada G3 wciaz nie ma.A nie moge sobie po prostu isc do najblizszego sklepu z grami i PO PROSTU kupic go sobie,bo PRZECIEZ KIEDYS PRZYJDZIE...AGGRR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzo ludzi ma problemy z przesylką kurierską moze sprubujcie dodzwonić sie do firmy ktora ma wam przesłać i spytajcie co chodzi albo poprostu OPIEPRZCIE:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez zamowilem w preorderze ale pcozta polska dnia hmm 30.10.06 i tez nadal ne idoszedl, oby dzis doszedl ale by bylo fajnie......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to?Tzn. czy numer przesylki to jest ten "kod" w dziale "moje zamowienia" i przedewszystkim jaki jest nr do masterlinka??Bo jak wchodze na ich strone tonigdzie nie ma... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzis tez gry nie dostalem i nei dostane:(:( jutro tez pewnie nie;/ a tak chcialem sobie pograc przez sobote i niedziele:(
Pewno dostane ja w poniedzialek:( qrde......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie mam co marzyć żeby mi poszedł :((
Intel Celeron 1,21 GHz; NVIDIA GeForce4 MX 440; 256 MB RAM.
Powie mi ktoś co najpierw podkręcać/ zmieniać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować