Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informacja o pre-orderze gry Gothic 3 w sklepie gram.pl

561 postów w tym temacie

Ja tez mam podobny problem jak Kaz909. Moje zamówienie ma status: Zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne). Nie moge też sprawdzić położenia paczki poniewaz nie mam podanego numeru przesyłki. No ale skoro CDProjekt napisał, że wysłał wszystkie preordery wczoraj, to mam nadzieje, że to tylko błąd na stronie związany z jej nie zaktualizowaniem. Dodam tylko ze zamówienie złożyłem w poniedziałek 30 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 10:39, przemytnik2000 napisał:

XDDDDDDDDDDDDD


Czlowieku co to ma byc czat wp sex po 40? wejz wyluzuj i nie spamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słoń jest ssakiem żyjącym w okolicach Afryki i Azji. Żwyią się roślinnością oraz mniejszymi rybami. Przeciętny słoń jest większy od piksela ale przy twoim sprzęcie to tylko na rozdzielczości 1x2 ci pójdzie, dla tego jak staie przed tobą słon to go nie poznasz XDDDD KPW? (żart żeby cie powkurzać. powinno ci pujść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ja to wam zazdroszcze ,juz od razu jak dostaniecie morze cie se pograc , a ja msuze jescze czekac z tydzien na nowego kompa:/// grrrrrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>30 października.
hahaha a jakbus mial newslettera to bys wiedzial ze pisali ze przesylki trzeaba zamiawiac do 29 10 (do polnocy) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdze status wysyłki jeszcze później. Moze tak jak powiedział maniacr nie wyrabiają sie z aktualizowaniem stronek. Tak czy siak zamówiłem i mają mi przysłać jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdź na strone masterlink (o ile wybrałeś kuriera, a nie poczte polską), tam wybierz odpowiednią opcje i wklej numer swojej paczki. Pokaze ci gdzie jest i co z nią już robiono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować