Zaloguj się, aby obserwować  
gizd26

Przesyłki gier(główny wątek przesyłka gothic 3)

257 postów w tym temacie

Niewiecie co trzeba zrobić aby sie umówić z kurierem bo dzisiaj jest święto a jutro na rano do szkoły mam.
Mam dwa wyjścia na dzisiaj:
1. Dzwonić na zwykły numer i zostawić wiadomość.
2. Dzwonić na telefon dyżurny. No i dzwoniłem, facio powiedział że trzeba zadzwonić jutro po 8.00 na główmy numer.Kurde . Przeciesz ja szkołe mam.
I co tu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:16, burratoz napisał:

Niewiecie co trzeba zrobić aby sie umówić z kurierem bo dzisiaj jest święto a jutro na rano
do szkoły mam.
Mam dwa wyjścia na dzisiaj:
1. Dzwonić na zwykły numer i zostawić wiadomość.
2. Dzwonić na telefon dyżurny. No i dzwoniłem, facio powiedział że trzeba zadzwonić jutro po
8.00 na główmy numer.Kurde . Przeciesz ja szkołe mam.
I co tu zrobić?

Zadzwonić z komóry podczas przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:16, burratoz napisał:

Niewiecie co trzeba zrobić aby sie umówić z kurierem bo dzisiaj jest święto a jutro na rano
do szkoły mam.
Mam dwa wyjścia na dzisiaj:
1. Dzwonić na zwykły numer i zostawić wiadomość.
2. Dzwonić na telefon dyżurny. No i dzwoniłem, facio powiedział że trzeba zadzwonić jutro po
8.00 na główmy numer.Kurde . Przeciesz ja szkołe mam.
I co tu zrobić?


Jak niemasz komórki to wałek ale niewiem na jakim portalu masz poczte zostaw kompa włączonego i ustaw aby mejla ci wyslał otej i otej godzinie jeśli niemasz takiej opcji na poczcie to masz też wałka bądz zostaw kartke w drzwiach aby zostawili gre u sąsiada i daj im kase.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć czemu nie mam jeszcze w zamówieniach statusu zmienionego na wysłane?? Zamówiłem gothica 3 i neverwinet nightI 20.10.06 i do tej pory mi się status nie zmienił! Może to przez to że mam pocztą polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:47, Matiz666 napisał:

A może mi ktoś powiedzieć czemu nie mam jeszcze w zamówieniach statusu zmienionego na wysłane??
Zamówiłem gothica 3 i neverwinet nightI 20.10.06 i do tej pory mi się status nie zmienił!
Może to przez to że mam pocztą polską?

Może źle napisałeś swój kod pocztowy albo coś w tym stylu. lepiej sprawdź wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:50, burratoz napisał:

> A może mi ktoś powiedzieć czemu nie mam jeszcze w zamówieniach statusu zmienionego na
wysłane??
> Zamówiłem gothica 3 i neverwinet nightI 20.10.06 i do tej pory mi się status nie zmienił!

> Może to przez to że mam pocztą polską?
Może źle napisałeś swój kod pocztowy albo coś w tym stylu. lepiej sprawdź wszystko dobrze.

Wszystko z adresem i innymi danymi jest OK. Już sam nie wiem. JA CHCę GOTHIC 3!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:03, nadol91 napisał:

spko dojdzie ci nie boj zaby

PS. nie obraz sie ale masz szatanski nick ]:>

Matiz6 już było zajęte, a matiz66 było trochę nieorginalne i nudne:P. No ale nie ja jeden taki mam.
PS: sory za offtopic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2006 o 20:09, Matiz666 napisał:

Matiz6 już było zajęte, a matiz66 było trochę nieorginalne i nudne:P. No ale nie ja jeden taki
mam.

a no spox

Dnia 01.11.2006 o 20:09, Matiz666 napisał:

PS: sory za offtopic.

np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:13, nadol91 napisał:

no dobra spox zartowałem
a tak wogole to nie jestem nawet swiadom ze juz jutro bede mial gothica 3 !!!

no ja mam pocztą więc jeśli wysłali to pewnie w piątek przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic III miał być dostarczony przynajmniej 2 dni przed premierą czyli 48h. do premiery mamy już tylko niecałe 28h a gry jak nie było tak nie ma w związku z tym będe musiał zarządać zadość uczynienia od CDprojekt albopoprostu zrezygnowac bo jutro to ja gre moge sobie kupić w pierwszym lepszym sklepie z grami komputerowymi (bo gry zawsze pojawiają się tam na dzień przed premierą). Cdprojekt dobrze wiedział że dziś jest święto i skoro kurierzy dziś niepracujapowinien wysłać gre 30października. jeśli natomiast kuriwerzy pacujatylko się opieprzają to Cdprojekt powinien zarządac od nich odszkodowania za niedotrzymanie terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w sumie tak, ale pierwszy raz zamawiałem coś w sklepie gram.pl i myślałem że pocztą nie będę musiał się matrwić czy ktoś będzie w domu czy nie. a i zamawiałem zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za duzo wymagasz CDPi DPD to tylko ludzie !!!
a oni napewno sie nie opieprzali tylko mieli wolne. A wogole takci na tym zalezy zeby miec te dwa dni przed premierą... je sie ciesze ze wogole gre dostane i tyle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było znaczka dostawa dwa dni przed premierą przy pozycji Gothic III po ustaleniu koncowej daty wydania, więc nie widze powodu do pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować