Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

Tez mam aVast i sie nie nabiera ;-p ale inne z kolei tak .. no nic ja lece ;( moze jak wroce to pogram choc godzinke ;/ a Wam wszystkim zycze instalacji i gry BEZ bledow ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ja już dostałem! Kurier był u mnie ok. 12:00. Tylko nie wiem jak was, ale mnie już denerwują te naklejki CDP, że pudełko nie było otwierane itp. Mało co sobie nie zniszczyłem opakowania zdzierając je.
A tak po za tym gram na LOW i przy odpowiednim ustawieniu myszki postacią cały obraz miga mi na biało! Rozumie, że LOW, że nie mam dobrego kompa, ale nawet mi się nie tnie.
Ogólnie EK można CDP pogratulować, jednak gra na pierwszy rzut oka mi się średnio podoba, ale to wiadomo nie ocenisz jak nie pograsz min. 5 godzin :)
Ale jak otworzyłem pudełko z grą i zobaczyłem jak jakieś dwa plastiki wypadły mi na podłoge, a wszystki co było w środku (oprócz CD) mało co nie wypadło. Normalnie nie wiedziałem co powiedzieć.
Tak czy inaczej jest dobrze. Teraz czekać na nowe informacje od gram.pl, patche, dodatki itp.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeeeest! Mam juz swoja gre tylko ze jedyny minus tego to ze opakowanie gdzie sa 2 cd zostalo troche uszkodzone i nie da sie trzymac tam instrukcji w tych takich trzymaczach! Moj nr to 554. Dziekuje niebieskim! Wykonanie wszystkiego jest wspaniale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toman20:

Zainstalowalem;] Gra sama sie ustawila na srednie (przy 3gh 1gb ramu i gf 6600gt). Gra sie laduje dosc dlugo ale nie dziwota, a tak poza tym, to dziala tak srednio plynnie, doczytuje czesto, a zapisywanie czy to normalne, czy "szybkie" trwa dosc dlugo. Tak poza tym, to trafilem juz na pierwszego buga. Gorn po skonczonej walce z orkami, w Ardeii, mi sie przycial razem z jakims niewolnikiem i stali gotowi do walki mimo, ze juz dawno bylo po i nie dalo sie z nimi porozmawiac(jeszcze raz trzeba bylo zagrac) i jeszcze 1 rzecz (moze to wina malej ilosci pamieci czy czegos podobnego) ale niekiedy w czasie rozmowy z jakims NPC, Beziowi lub NPC nie jest czasem odtwarzany glos. Raz jest, raz go nie ma, nie mialem czasu sprawdzic czy po loadzie to samo. O tym ze wpadlem w teksture po upadku na skosnym podlozu to juz mzoe nie wspomne ;p Ogolnie BARDZO sie ciesze ze polska wersja ma juz swoje pacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze wszystkim tym któzy mają Gothica 3 a ja co czekam aż akse bede mial. Najwcześniej na Gothica 3 moge liczyc w Grudniu;( Inni juz przejda G3 a ja jeszcze nie bede miał. I gra w tedy bedzie juz stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znam moje szczę ście to będę miał za 2 tygodnie, czyli kiedy kupię sobie normalną wersję. CHOLERNY KURIER JAK JA ICH NIE NAWIDZĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować