Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 16:44, Therror napisał:

Mam pytanie do niebieskich Swoją EK zamówiłem od razu jak się pojawiła, ale potwierdziłem dopiero
wczoraj ok godz. 17. Czy została ona wysłana? Bo cały czas mam status: Gotowe do wysyłki. Nie
mam ciągle numeru paczki! A muszę go mieć, żeby ustalić z Masterlinkiem godzinę przywozu. Jutro
do 15 nie ma u mnie nikogo w domu, więc jak kurier przyjdzie w tych godzinach to klapa - będę
musiał szukać paczki po mieście :/ Więc jak?


Ktoś z ekipu CDP albo gram.pl już wspomniał że jest troche egzemplarzy EK które nie zostaly potwierdzone, i prawdopodobnie będą one dostępne dla co się nie załapali na wcześniejszą partie Gothica. Twoja gra nie została wysłana, bo nie było by sensu wysyłać gre i płacić za przesyłke do ludzi którzy wcale nie potwierdzili kupna. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ale na pewno dostaniesz ją do Piątku, być może nawet w czwartek wieczorem, jeżeli dostaniesz dobrą firmę kurierską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja ją potwierdziłem :/ Być może za późno, ale pisałem już, że nie dostałem maila i kompletnie o tym zapomniałem :/ Buuuuu. Ja chce gre jutro! Niebiescy! Wypowiedzcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Therror

Dziwny jestes, tyle czekales na gre a teraz piszesz ze zapomniales. Tym ktorym zalezalo to dosyc czesto sprawdzali swoje konto na gram, przynajmniej ja tak uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie czy jutro (Dzień wysłania daru bogów)z rana można jeszcze się umówić w sprawie dostarczenia paczki? Dziś wogule nie można się dodzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dodam, za mam dostep do neta tylko 3 dni w tygodniu po kilka godzinek i zdolalem potwierdzic zamowienie. Po prostu zawsze sprawdzalem swoje konto na gram. Przez swoja nie uwage otrzymasz gre troche pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:00, Andi0000 napisał:

@ Therror

Dziwny jestes, tyle czekales na gre a teraz piszesz ze zapomniales. Tym ktorym zalezalo to
dosyc czesto sprawdzali swoje konto na gram, przynajmniej ja tak uwazam.


Wchodziłem często, ale cały czas pisało jak byk: "5 dni przed wysyłka przyślemy e-maila z prośbą o potwierdzenie..." W końcu stwierdziłem że dam sobie spokój, bo przyślą maila i wtedy potwierdzę... Ale nie przysłali. Wczoraj wchodzę na swoje zamówienia i zonk - przesyłka niepotwierdzona... Było ok. 17-stej, myślicie że zdążyli wysłać jeszcze wczoraj? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zaczeła się już wojna o grę..a nie pomyśleliście tak wcześniej sobie zarezerwować? Współczuję naprawdę.....a tak wogóle to powiem Wam, że z minuty na minutę czuję się coraz słabiej-emocje!! =D Pozdro. Jutro będzie Wielkie Święto-większe od dzisiejszego, he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A u niektórych nadal nie ma potwierdzenia wysłania (na przykład u mnie). :/ Dziwne"

Matiz jeśli nie dostałeś potwierdzenia to naprawdę radzę Ci zadzwoń szybko na numer 022 519 69 68 i potwierdź zamówienie telefonicznie. Ja równiez nie dostałem amila z potwierdzeniem dlatego zadzwoniłem. Okazało się, że maila po prostu zapomnieli wysłać, ale jak podałem numer zamówienia, to wszystko się wyjaśniło i teraz już tylko czekam na swój egzemplarz EK G3. Mówię Ci załatw to jutro z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie pytanko: czy już jutro gierki będzie można dostać w MM czy dopiero tego nieszczęsnego 3-go?
Poza tym mam nadzieję, że trafią też jakieś egz. do takiego np. Rzeszowa, a nie tylko do Warszawy czy Krakowa...

Tak czy owak, dla mnie 3 listopada zapowiada się nieźle bo:
- Jest premiera Gothica 3, EK i podstawki
- Wychodzi wtedy grudniowy CDA (z recką Gothica ;)
- Mam wtedy... URODZINY! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tez mail nie przyszedl za to na stronie trzeba bylo potwierdzic ( na ktora zagladalem codziennie) mozliwe ze ci nie przysla jutro bo z tego co pisalo gdzies p o18 dotarlo do sortowni wiec pewnie Twojego nie wzieli pod uwage zadzwon do CDP jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maila takze nie otrzymalem ale w moim przypadku biorac jako zaplate przelew z banku nie musialem skladac potwierdzenia. Wystarczylo kilka dni przed premiera dokonac przelewu na ich konto. W Twoim przypadku wydaje mi sie ze przesylka nie poszla :( Jak zlozyles teraz potwierdzenie to zapewne jutro ja wysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:08, Andi0000 napisał:

Maila takze nie otrzymalem ale w moim przypadku biorac jako zaplate przelew z banku nie musialem
skladac potwierdzenia. Wystarczylo kilka dni przed premiera dokonac przelewu na ich konto.
W Twoim przypadku wydaje mi sie ze przesylka nie poszla :( Jak zlozyles teraz potwierdzenie
to zapewne jutro ja wysla.


Potwierdziłem wczoraj o godz 17. czyli 31 sierpnia o 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak ja dorwe Gothica3EK to chyba z krzesła nie zejde !! O kurna zapomniałem jutro mam trening X_X

Oj chyba będe chory... xD

Pozdro dla fanów G3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie cofneli mi zamowienia na EK za to ze dzisiaj potwierdzilem... zadnego maila nie powysylali... ehhh czasami cos sie sypie... mam nadzie ze na sobote juz dojdzie bo sie z kumplem ustawilem bo moj komp za slaby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GSnacker, słuchaj, 3 listopada też mam urodziny! Witaj w klubie i wszystkiego naj... naj... a tak wogóle to nie jest 3-ci nieszczęsny bo właśnie będzie premiera Gothic''a i to nasze urodziny :P
Ja EK mam bez problemów, potwierdziłem go wtedy o 7:00 rano i bez komplikacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Therror

Pacz w sortowni byly okolo 17-20 wiec przy duzym szczesciu moze sie zalapales. Moja byla okolo 18,30. Zadzwon jutro do CDP tak jak radzili pare postow wyzej. Wyjasnisz sprawe i bedziesz spokojniejszy :) Ja swoja i tak dopiero zobacze 9 listopada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować