Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 13:24, PioTRaS napisał:

myślałem że mapa będzie to ta sama która jest w EK wersji niemieckiej także na materiale, ale
tu widze że to będzie papier :-/ szkoda, bo będzie mogła się łatwo zniszczyć, trzeba będzie
ramkę kupić i powiesić ją na ścianie :P



kurde mapa będzie na materiale, tak podawali pracownicy CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PioTRaS - " ale tego nie widać na obrazku"

Sporo nie widać na obrazku. Mogli by zrobić kilka zdjęć i zarzucić tutaj. :D
Ale w sumie nie ma to już znaczenia, i tak jutro obczaję "in live". ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no skoro przesyłka dzisiaj (w święto) trafiła do sortowni w punkcie najbliżej mojego miasta to nie wiem dlaczego jakiś kurier nie mógłby się pofatygowac te 40km... zreszta dalej nie jestem pewny czy kurier nie grasuje w święta - przecierz za coś się płaci ten dodatkowy szmal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, musze przyznac ze zawartosc jest bardzo, ale to bardzo bogata. Zaczynam zalowac ze nie zamowilem Edycji Kolekcjonerskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 13:38, PioTRaS napisał:

Pryka no to trzeba się cieszyć :)

artooro i bardzo dobrze :)

Zna ktoś dokładne rozmiary mapki ?


A1 podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem zadowolony ze kupilem EK:)) i uwazam ze juz niepowinni wznawiac edycji kolekcjonerskiej bo co by to mialo za sens.Kto pierwszy ten lepszy:))Pozdrawiam POMORSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...KTO CHCE MOJĄ EK ?? BUAHAHAHAHA :PP

No to se teraz z kapkę ponarzekam: według mnie "specjalny materiał" to nie parier xD nawet najlepszej jakości, a na zdjęciu widać na 90% że to papieropodobny "specjalmaterał". I jakoś dziwnie nikt z CDP się nie odzywa, a założę się że monitorują ten wątek (prawda Jay Z ?)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 13:22, Krasus napisał:

DC666 -> Ale nie chodzi mi o te pudło wyglądające jak księga (ono przyznam że jest wypasione
^^) tylko zwykłe pudełko od G3 które w EK chyba powinno być metaliczne (ew. srebrne). Wiem,
czepiam się. ;)


A mnie się wydaje, że w europejskim wydaniu EK wszystko jest zapakowane w metaliczne (srebrne) pudło, W TYM również czerwone pudełko gry... Dlatego nie ma powodów do zmartwień, bo czerwone pudełko mamy tak samo jak inni, a różnica jest taka, że zamiast kawałka srebrnego kartonu mamy to wszystko zapakowane w skórzaną księgę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie wygląda zdecydowanie lepiej niż ta poprzednia wizualizacja, już jutro dostanę to w moje ręce ;> ... Ta mapa, ta księga... Extra ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko żałuję, że gra nie będzie spakowana w wielce wygodny digipack, który imho również od strony estetycznej góruje nad zwyczajnym dvd-boxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam stwierdzam tylko ze nie ma co w ogole narzekac na to wydanie ;] mamy wielka mape swietna ksiege oprawiona w skore no i ladny labum ;] nie mowiac o wreszcie solidnym medalionie z niezlym rzemykiem? nie moge sie doczekac jutro mimo ze musze pomykac daleko na zajacia TYLKO z WF ;/ (a tak bym spokojnie poczekal na kuriera lYpa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 13:30, DC666 napisał:

Tak, tylko żeby sie teraz kurier nie pomylil i mi nie przywiozl edycji zwyklej jak to czasem
ludzie mieli z GW

ja tam zamawiałem ek heroes 5 i było bez problemów paczka doszła dzień po zamówieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 14:02, Pioperus napisał:

> Tak, tylko żeby sie teraz kurier nie pomylil i mi nie przywiozl edycji zwyklej jak to
czasem
> ludzie mieli z GW
ja tam zamawiałem ek heroes 5 i było bez problemów paczka doszła dzień po zamówieniu


A tez masterlink dostarczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kilka uwag od wydawcy:)

- "specjalny materiał" rzeczywiście nie jest płótnem. Niestety akurat temu elementowi się nie przyjrzałem (za to pudło piętnaście razy w ręku obróciłem:). Z tego co pamiętam, próby druku na płótnie kończyły się niedostateczną czytelnością samej mapy, która ma sporo szczegółów, dlatego w końcu wybraliśmy inne rozwiązanie. Niemniej nie jest to zwykły papier kredowy.

- natomiast album (artbook) wydaliśmy tak, że szczęka opada. Twarda oprawa, duży format i dobry papier. Widziałem bodajże wersję niemiecką, i tam był on dwa razy mniejszy, zszyty jak zeszyt i w miękkiej oprawie. To co jest w wersji PL w porównaniu wypada naprawdę duuuużo dużo lepiej.

- pisałem już pod poprzednim newsem, że słyszałem, że kilka osób nie potwierdziło swoich zamówień i nie wykluczone, że będzie jeszcze kilka egzemplarzy, na które będą mieli szansę załapać się spóźnialscy. Niestety nie jest to potwierdzona informacja, więc proszę nie bić jak tak się nie stanie (np. dziś dojdą brakujące potwierdzenia, bo z tego co wiem wysłane zostały ponownie emaile przypominające do tych osób)

- jeśli chodzi o dostępność EK w MM i Empik, to od piątku powinna się tam pojawiać. Do obu sieci poszło około 500 egzemplarzy, więc wypada średnio 5 egzemplarzy na sklep, czyli szansa zdobycia gry tą drogą nie jest aż taka mała (niestety wychodzi drożej gdyż nie można użyć wPLNów)

- jeśli chodzi o wielkość nakładu. Otóż nakłady EK już zawsze będą mocno ograniczane ilościowo. Sądzę, że będzie to na ogół 1-2 tysiące numerowanych egzemplarzy. Nie będziemy ich robić więcej nawet jak ewidentnie będzie na nie popyt (vide Homm5). Taki jest urok EK, z założenia nie ma być ona szeroko dostępna. Jest kierowana do największych fanów danej gry, którzy śledzą o nich newsy i wiedzą kiedy i jak można zamówić EK.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować