Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 19:44, Andi0000 napisał:

Przeprowadzi egzorcyzmy i dostaniesz wersje okrojona :P



okrojoną ??? to sadze iz bedzie to cos w stylu "modi i nana" dla 4latkow :P (chociarz jak mnie brat prosil o przejscie to sam mialem z tym problemy :P:P za stary jestem juz na granie ) juz wspolczuje... radze wszystkim leciec do kurierow odebrac jeszcze dzisiaj paczki bo juz jutro bedzie egzorcysta a nie G3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm albo je wszystkie przerobi i zamiast bezimiennego będziemy chodzic jego podobizną oraz wykona swoją mapę...TORUNIA !!
Dobra bez żartów. JUż NIEDłUGO GOTHIC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto jest fanem CD-Action? Bo podobnie jest z płytką z CD-Action :) Jak sie puści od tyłu to słychać zaklęcie z Nocy Kruka które wzywało ten artefakt d świata Myrtany ( w kopalni jest koleś który wytapia złote monety z wydobytego złota;jeśli ładnie poprosimy to powie kilka razy, fajnie faluje obraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem :] w piątek nowy nr. I recka Dark Mesiash of M&M i podobno G3... w pełniaku ma byc Bet on Soldier Krawy Sport ( a ja rok temu kupilem oryginała :) ale i tak gra warta swieczki ze wzgledu na efekt walk na smierc i zycie... tam sie czuje przewage przeciwnika ktory jest wyzej w rankingu... a jakie ladne efekty ogluszenia i oslepienia przez wybuchy i granaty... szczerze polecam dla maniakow FPP ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:52, przemytnik2000 napisał:

Kto jest fanem CD-Action? Bo podobnie jest z płytką z CD-Action :) Jak sie puści od tyłu to
słychać zaklęcie z Nocy Kruka które wzywało ten artefakt d świata Myrtany ( w kopalni jest
koleś który wytapia złote monety z wydobytego złota;jeśli ładnie poprosimy to powie kilka razy,
fajnie faluje obraz)


Ja jestem Wielkim Fanem CD-Action. A co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam od rana do tej pory :).I powinna być w Słupsku bo mieszkam nie daleko, a jak nie to gdzie indziej ale nic tam nie jest napisane. Więc nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki bedę dobrej myśli i mam nadzieje że się znajdzie bo wiem że niektórzy mieli juz dzisiaj napisane gdzie jest ich przesyłka a umnie nic nie widać. Ale sprawdze jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a ciekawi mnie jak zostanie wydany album, tzn. po polsku, angielsku czy niemiecku... (niemiecki raczej odpada, ale co do angielskiego, to wcale bym sie nie zdziwił...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:48, Vroo napisał:

hmmm, a ciekawi mnie jak zostanie wydany album, tzn. po polsku, angielsku czy niemiecku...
(niemiecki raczej odpada, ale co do angielskiego, to wcale bym sie nie zdziwił...)


Album będzie po polsku. A co do treści, to takowej będzie sporo, jak choćby pamiętniki twórców (o czym wspominał ktoś z CDP)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oyey...dzisiaj w nocy chyba nie będę spać, myśląc o jutrzejszym wsapniałym dniu kiedy usłyszę wyczekiwany dzwonek do drzwi(czy mi się śni?;) ) i ujrzę w nich listonosza z G3 w ręku:D...ooo...jutro mam trening...no to chyba nie będzie mi G3 wręczony tak jak sobie wyobrażałam...no ale kij...dam wyraźny zakaz otwierania go przed moim powrotem;) myślę, że jakoś dotrwam do jutra:]...no i mam nadzieję, że kurier się nie spóźni z przesyłką...(???)...

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poraszka popełniłem błąd godny nowicjusza zamiast potwierdzić moje zamówienie na moim koncie czekałem jak głupi na mejla bo byłe pszekonany ze to mejlem sie potwierdza i dopiero wczoraj zatwierdziłem ehhh całe 2 dni w plecy ale nic jak dorwiecie gothica napiszcie pare słuw o gże dla takich nowicjuszy jak ja pozdro all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować