Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2008 o 14:29, tomoliop napisał:

> tego gatunku, ale temat dotyczy Metalliki i w jego obrębie sie poruszam.. co do
SLAYERa
> to powiem jedno.. zdecydowanie należy do mojej 10 najlepszych kapel wszechczasów
( Metallicy
> tam nie doświadczysz ;). na moim GSie, jak poszukasz to znajdziesz o nich słówko.
a to

A tak z ciekawości to te 10 kapel to jakie?:)


the Cure
the Sisters of Mercy
Pink Floyd
Einstürzende Neubauten ... itd, jak chcesz sie dowiedzieć więcej to zamieściłem stosowną liste najlepszych albumów na swoim GSie, znaleźć łatwo, zapraszam serdecznie!! ..i polecam do posłuchania całą dwudziestke ( bo tyle sie na liście znalazło.. dział - "Perły z Lamusa", zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 10:55, deuser napisał:

> > tego gatunku, ale temat dotyczy Metalliki i w jego obrębie sie poruszam.. co
do
> SLAYERa
> > to powiem jedno.. zdecydowanie należy do mojej 10 najlepszych kapel wszechczasów

> ( Metallicy
> > tam nie doświadczysz ;). na moim GSie, jak poszukasz to znajdziesz o nich słówko.

> a to
>
> A tak z ciekawości to te 10 kapel to jakie?:)

the Cure
the Sisters of Mercy
Pink Floyd
Einstürzende Neubauten ... itd, jak chcesz sie dowiedzieć więcej to zamieściłem stosowną
liste najlepszych albumów na swoim GSie, znaleźć łatwo, zapraszam serdecznie!! ..i polecam
do posłuchania całą dwudziestke ( bo tyle sie na liście znalazło.. dział - "Perły z Lamusa",
zapraszam


Już patrzyłem wcześniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:37, tomoliop napisał:

>ciach

Co do tego top 10 kapel, to sądziłem, że mowa o metalu...


metal to mało, interesuje sie różnymi gatunkami muzyki.. w każdym można odnaleźć coś dobrego, coś dla siebie.. nie zamykam sie i nie ograniczam, równie dobrze moge słuchać Vadera jak i M83 czy J.S.Bacha. wszystko to zależy od nastawienia w danej chwili do życia i chęci rozładowania emocji.. taki już jestem, może to wynika z faktu że jestem zodiakalnym bliźniakiem i nic co ludzkie nie jest mi obce. jest tyle ciekawej muzyki do ogarnięcia że szkoda czasu na interesowanie sie tylko jedną kapelą czy jednym gatunkiem muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 08:04, deuser napisał:

> >ciach
>
> Co do tego top 10 kapel, to sądziłem, że mowa o metalu...

metal to mało, interesuje sie różnymi gatunkami muzyki.. w każdym można odnaleźć coś
dobrego, coś dla siebie.. nie zamykam sie i nie ograniczam, równie dobrze moge słuchać
Vadera jak i M83 czy J.S.Bacha. wszystko to zależy od nastawienia w danej chwili do życia
i chęci rozładowania emocji.. taki już jestem, może to wynika z faktu że jestem zodiakalnym
bliźniakiem i nic co ludzkie nie jest mi obce. jest tyle ciekawej muzyki do ogarnięcia
że szkoda czasu na interesowanie sie tylko jedną kapelą czy jednym gatunkiem muzyki :)


Racja, ja tez w sumie nie słucham jedynie metalu, chociaż zdecydowanie go najwięcej i raczej poza szeroko pojętego rocka nie wychodzę (tak bardzo ogólnie rock ujmując).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 16:17, tomoliop napisał:

Racja, ja tez w sumie nie słucham jedynie metalu, chociaż zdecydowanie go najwięcej i
raczej poza szeroko pojętego rocka nie wychodzę (tak bardzo ogólnie rock ujmując).


Rockowa dusza..muzyka, styl, podejście do życia ( tak bardzo ogólnie.. :)

jeśli masz, a masz napewno, to wymień troche kapel/wykonawców których darzysz szczególnym szacunkiem. ciągle szukam.. może poznam coś nowego, wartego posłuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 10:15, deuser napisał:

> Racja, ja tez w sumie nie słucham jedynie metalu, chociaż zdecydowanie go najwięcej
i
> raczej poza szeroko pojętego rocka nie wychodzę (tak bardzo ogólnie rock ujmując).


Rockowa dusza..muzyka, styl, podejście do życia ( tak bardzo ogólnie.. :)

jeśli masz, a masz napewno, to wymień troche kapel/wykonawców których darzysz szczególnym
szacunkiem. ciągle szukam.. może poznam coś nowego, wartego posłuchania.

Nirvana, Led Zeppelin, Judas priest (niewiele póki co), Fatben Lehre, Strachy na Lachy, Dezerter... Wciąż poszukuję czegoś nowego, chociaż zdecydowanie nastawiam się na ,,ciężkie'''' kilmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 11:50, tomoliop napisał:

> > Racja, ja tez w sumie nie słucham jedynie metalu, chociaż zdecydowanie go najwięcej

> i
> > raczej poza szeroko pojętego rocka nie wychodzę (tak bardzo ogólnie rock ujmując).

>
>
> Rockowa dusza..muzyka, styl, podejście do życia ( tak bardzo ogólnie.. :)
>
> jeśli masz, a masz napewno, to wymień troche kapel/wykonawców których darzysz szczególnym

> szacunkiem. ciągle szukam.. może poznam coś nowego, wartego posłuchania.
>
Nirvana, Led Zeppelin, Judas priest (niewiele póki co), Fatben Lehre, Strachy na Lachy,
Dezerter... Wciąż poszukuję czegoś nowego, chociaż zdecydowanie nastawiam się na ,,ciężkie''''
kilmaty.

a interesowałeś sie melodic death czy viking metalem.. Amon Amarth, Thyrfing, Eluveitie.. ? industrialem.. Laibach, Ministry.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2008 o 20:00, deuser napisał:

>
a interesowałeś sie melodic death czy viking metalem.. Amon Amarth, Thyrfing, Eluveitie..
? industrialem.. Laibach, Ministry.. ?


Jak narazie nie... I nie jestem pewien czy mam zamiar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 20:59, tomoliop napisał:


> >
> a interesowałeś sie melodic death czy viking metalem.. Amon Amarth, Thyrfing, Eluveitie..

> ? industrialem.. Laibach, Ministry.. ?

Jak narazie nie... I nie jestem pewien czy mam zamiar:P


mówiłeś że szukasz.. ja ci podałem pomocną dłoń, a ty.. rób co chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczołem słuchac Metallicy i muszę stwierdzic ze moje uszy dawno nie słuchały czegos tak fajnego i innego . Moim ulubionym utworem jest One , z jego spokojem . Teledysk też jest okay .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 20:54, Ryan Kam napisał:

Zaczołem słuchac Metallicy i muszę stwierdzic ze moje uszy dawno nie słuchały czegos
tak fajnego i innego . Moim ulubionym utworem jest One , z jego spokojem . Teledysk też
jest okay .

Tak, One jaest bardzo fajne, ale ja jednak najwyżej stawiam sobie kawałki Blackened, No Remorse, Whiplash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

metallica to mój ulubiony zespół (widać na GS :))
słucham głównie płyt justice, master, ride the lightning, reload, S&M
ale ogólnie to znam wszystkie piosenki
ucze sie ich kawałków na gitarze...
i czekam na ich nową płytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 00:27, lordlolek napisał:

metallica to mój ulubiony zespół (widać na GS :))
słucham głównie płyt justice, master, ride the lightning, reload, S&M
ale ogólnie to znam wszystkie piosenki
ucze sie ich kawałków na gitarze...
i czekam na ich nową płytę


Ja Reload i S&M już nie trawię... i mam nadzieję, że nowa płyta będzie ,,powrotem do korzeni''''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2008 o 08:26, tomoliop napisał:

Ja Reload i S&M już nie trawię... i mam nadzieję, że nowa płyta będzie ,,powrotem do
korzeni''''...


ale "już nie trawię" znaczy że sie nasluchałeś, czy po prostu styl ci nie przypadł?

tu masz utwór z nowej płyty... wg mnie podobny bardziej do czasów black album albo justice...
link: http://qck.pl/bg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2008 o 10:46, lordlolek napisał:

tu masz utwór z nowej płyty... wg mnie podobny bardziej do czasów black album albo justice...
link: http://qck.pl/bg

Przyznam szczerze, że ta piosenka to będzie kolejny killer :D Prawdziwy powrót do korzeni, widać było, że St.Anger to totalny niewypał stylowy ( chociaż piosenki były niezłe). Czekam z niecierpliwością na tą płytę. Kiedy premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 10:46, lordlolek napisał:


> Ja Reload i S&M już nie trawię... i mam nadzieję, że nowa płyta będzie ,,powrotem
do
> korzeni''''...

ale "już nie trawię" znaczy że sie nasluchałeś, czy po prostu styl ci nie przypadł?

tu masz utwór z nowej płyty... wg mnie podobny bardziej do czasów black album albo justice...
link: http://qck.pl/bg


ta nowa piosenka to.. no cóż, gówienko w kibelku. Metallica sie już dawno skończyła. czy wy nie widzicie że robią wam wode z mózgów?? pełno jest takich kawałków w muzyce rockowej!! szczególnie w Ameryce. Metallica to mit pomimo że dalej istnieje i gra.. a to jest hańba dla tych kolesi: Jamesów, Larsów i innych Kirków!! żal mi Roberta.. po co on tam poszedł? chyba tylko dla hajsu :/
PS. odsmażanym kotletom i parówkowym skrytożercom mówimy NIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2008 o 12:05, deuser napisał:

ta nowa piosenka to.. no cóż, gówienko w kibelku. Metallica sie już dawno skończyła.
czy wy nie widzicie że robią wam wode z mózgów?? pełno jest takich kawałków w muzyce
rockowej!! szczególnie w Ameryce. Metallica to mit pomimo że dalej istnieje i gra.. a
to jest hańba dla tych kolesi: Jamesów, Larsów i innych Kirków!! żal mi Roberta.. po
co on tam poszedł? chyba tylko dla hajsu :/
PS. odsmażanym kotletom i parówkowym skrytożercom mówimy NIE!!


mocno ich objechałeś... :/
daj przykład piosenki która jest podobna
po drugie james lars i kirk a teraz takze "biedny robert" są elitą wśród gitarzystów, wokali, perkusistów, basistów
po drugie oni nie śpiewają dla hajsu. oczywiście że to także ale oni sie bawią.przykładem jest to - http://youtube.com/watch?v=7gGJ_bjn6QU
poczekaj do momentu jak kirk przerwie solówke i zobaczysz dalej
a jeszcze lepszym przykładem jest płyta akustyczna metallici

Budyn
no miała być na poprzednią wiosnę :) ale teraz na wrzesień planują albo na wiosnę (tą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@deuser
Kurczę, z żalem trzeba przyznać tobie rację, ta piosenka nie wróży dobrze temu nowemu albumowi... to jest zupełnie nie TO...

@lordlolek

,,już nie trawię'''' faktycznie, trochę opacznie można to zrozumieć, chodziło o to, że całkowicie mnie odzruciły.

Teraz to ja rozważam, czy w ogóle chciałbym na ten ich koncert w maju jechać... Jak będą grac takie crapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować