Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

Kurcze. Mam pytanie bo miałem już gothica 3 w koszyku i klikam na zamów. i ładuje mi się 3 minuty i patrze i już nie mam gothica w koszyku czemu tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla ludzi, którzy czatowali na stronie klikając Odświeżaj.

Rozumiem, że wszyscy czatowali na egzemplarz i mają teraz radoche ale pomyśleliście o tych co nie chca jak hieny w sklepie siedziec i czekac na przycisk wloz do koszyka? Caly serwis zablokowany, az go na chwile wylaczona, na forum nie da sie nic napisac, ladowanie strony trwa ponad dwie minuty... Mój apel do CDP, jeśli dostaniecie egzemplarz jakichś EK z niepotwierdzonych zamówień, dajcie je do konkursów, albo do jakichś sklepów. Chyba, że chcecie miec kolejne akcje typu zgraja nastolatków blokuje serwer dla jednej gierki. Nie dośc, że strona ma w zwyczaju na ogół padać rankami to jeszcze to.

Moderatorów i niebieskich przepraszam za ostry ton, ale po prostu nie da się wytrzymac sytuacji kiedy chce dopisać się do wątku, ale nagle wszystko siada. A czemu? Bo 16 wybiła. No wiadomo co się musiało dziać. Ja e dałem sobie spokój z tym, jako, że gra już u mnie hula na kompie i poszedłem zając się pracami fizycznymi na działce, ale ten stan trwał do 18:30...

A oby wam się kurier spóźnił z tymi EK! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:11, prof.robaczywek napisał:

Spokojnie zakupiłem - wystarczyło siedzieć od rana i bez większych utrudnień zakupione. Do
zobaczenia przy następnej większej premierze (HoM&M VI ? ) .Pozdrawiam


RAczejd do H6 nie musisz czekać :-) Zbliża się NWN2, EK wykupione już, a nawet nie wiadomo kiedy premiera polska! A w sumie nie ma co się dziwić to już jest hit! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:00, Kamil.i.Maciek napisał:

Hurra! CDP na wieki! :D udało się :) Winer the chempion...:P
Wielkie dzięki teraz tylko czekać na kuriera :)


It''s "We are the champions" you moron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamówić 2 szt. a zamówiłem przez ten bajzel 3szt + jedną przesyłkę pocztową bez żadnej gry :-)
Nic nie szkodzi jedną grę odsprzedam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm... Włączyłem wszystkie dostępne wodotryski w zakładce szvczedułowość na max''a i wszystko chodzi bardzo ładnie xD Nie ma pokazu slajdów, a można to porównać do czegoś w rodzaju płynności z małymi czkawkami : PPP
BTW. CDP, niektóre rzeczy są źle "spolszczone" np. zamiast: Świnia, jest: winia, a zamiast: Jeleń, jest: Jele ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedno: poza tym, że EK miała być o 16, a była o 18, to ktoś - Tudd chyba - powiedział, że zanim zostanie ona umieszczona w sklepie, będzie mały post powiadamiający. I co? I dupa. Thanks a lot CDP. Pozorny profesjonalizm - dobre spolszczenia, ładne wydania gier - ale niedomagacie w podstawach (tj. wyrabianiem się z terminami np.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:11, Mistic napisał:

Wielkie brawa dla ludzi, którzy czatowali na stronie klikając Odświeżaj.



Ja e dałem sobie spokój z tym, jako, że gra już u mnie hula na kompie

Dnia 02.11.2006 o 19:11, Mistic napisał:

i poszedłem zając się pracami fizycznymi na działce, ale ten stan trwał do 18:30...

A oby wam się kurier spóźnił z tymi EK! :P

Właśnie u Ciebie hula , a pomyślałeś o tym , że ja i inni z różnych powodów nie dostali EK , a CDP dało im ostatnią szansę oby u nich też pohulała .
No i nie tylko małolaci blokowali serwer.
Trochę luzu nie zaszkodzi , teraz możesz już pisać do woli.
Pozdrawiam wszystkich zdenerwowamych oraz tych szczęśliwych co pomimo kłopotów dostali wyczekanną EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już była czysta przesada! Czekałam godzinę od 15.50. Niestety potem musiałam przerwać! I co się dowiaduję po powrocie? Że było z dwugodzinnym opóźnieniem i już po ptakach!
W dodatku w tych kilku egzemplarzach znajdował się mój, którego w porę nie potwierdziłam...
Żałosne :/
Dziekuję CDP, jesteście wielcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje, mowa była o godz.16 i o wcześniejszym info na stronie, a tak, wyszła dziecinada i zabawa w piaskownicy. Żenada, może ktoś kogoś w końcu pociągnie do odpowiedzialnosći za wypisywanie obiecanek na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego nie będzie dodruku skoro teraz mnoży się i mnoży klientów niezadowolonych z braku EK... Byłby czysty zysk i zadowolone twarze nabywców, a tak nie ma ani tego ani tego z naciskiem na drugie.
Zastanawiające, a może chodziło o tą bijatykę? Kto pierwszy ten lepszy, pecha maja Ci co nie mogli być w TYM jakże ściśle :/ określonym czasie.
Tak, tak oto prawda cała.
Zaraz się potne... moje EK poszło do kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomne o pier....ych handlarzach co brali po niewiadomo ile sztuk, szkoda gadać, gorzej niż w sklepach dla idiotów na wyprzedaży. Naciskajcie dalej odśwież, może mózg wam się odświerzy, barany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować