Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

Zastanawiam się dlaczego Biuro Obsługi Klienta nie odpowiedziało jeszcze na maile w sprawie "zaginionych potwierdzeń", skoro już tam ktoś siedzi nie powinno się z tego zrobic jakiegoś priorytetu? A nawet jesli jest tylu ludzi, ktorzy maja ten sam problem to czy ktoś z CDP nie mógłby napisać tu w komentarzach co i jak? Bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:04, mowglji napisał:

Właśnie odebrałem swoją paczkę i szczęka mi opadła wow wowi wow


A ja nie , i glupieje , czego efekty widac 2 posty wyzej :(
Mam jakiegos leniwego kuriera , u jednych odebral o 7 a u mnie ledwo przed 9ta :/
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie bardzo, za słaba karta grafiki. Gdzieś w temacie o G3 byl spis obsługiwanych kart graficznych, poszukaj i sprawdź czy twoja karta jest obsługiwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:09, lmil napisał:

czy Gothic3 pójdzie na kompie
procek 2.4Ghz
1GB ram
GeForceFX 5200


1. Windows(R) 2000/XP
2. Procesor Intel Pentium(R) 4/AMD 2 GHz lub równorzędny
3. 1024 MB RAM
4. Karta graficzna ATI Radeon 9000 lub NVIDIA GeForce FX 5200 (zgodna z pixel shader 1,4)
5. 4,6 GB wolnego miejsca na dysku twardym,
6. DirectX(R) 9,0c
7. kart dźwiękowa zgodna z DirectX(R) 8,1
8. napęd DVD


nie ma to jak umieć samemu coś znaleźć: według tego co tu wkleiłem z tematu "Gothic 3-jaki będzie ?" to tak- ale na minimalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótki test na ilość klatek - sam początek gry:
1280x1024
Jakoś wysoka: 5-13 (średnio 10)
Jakość średnia: 5-20 (średnio 15)
Jakość mała: 9-23 (średnio 17)
1024x756
Jakoś wysoka: 7-19 (średnio 15)
Jakość średnia: 7-22 (średnio 17)
Jakość mała: 9-25 (średnio 18)
Są niestety, co kilkanaście sekund pauzy

P4 3,45 GHz
3GB Ram
GF6800GT 400/1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sa to pocieszajace informacje , powiedzmy ze mam mnej ramu ale nowsza grafe , i jakos odwyklem od grania w innej rozdzielczosci niz 1280x1024 , chyba sie trzeba bedzie przyzwyczaic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nie bawie się w żadne medium details tylko low details na all i rozdzielczosc 800x 640 ^^ Potem bedziemy sie bawic w podwyzszanie. Ja kupuje gre dla samej rozrywki i chęci grania a nie d;a grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:24, Mistic napisał:

I dlatego nie bawie się w żadne medium details tylko low details na all i rozdzielczosc 800x
640 ^^ Potem bedziemy sie bawic w podwyzszanie. Ja kupuje gre dla samej rozrywki i chęci grania
a nie d;a grafiki.



hymm , ta 800x640 na 19" w low :D chyba bym zwymiotowal niz na to patrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może ktoś z CDP mi odpowie?? pieniądze wysłałem w sobote a i tak anulowaliście moje zamówienie. i co mam jeszcze raz zamówić i jeszcze raz zapłacić ?? to jest jakaś KPINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre dostałem już około godziny 9. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne(edycja kolekcjonerska). Gra naprawdę pięknie wydana, jednak tutaj moje pozytywne wrażenia się kończą. Mam athlona 3000+ (podkręconego) 1024 ram i radeona x800xl. Gra przez pierwsze kilkanaście sekund chodzi koszmarnie (jakaś jedna klatka na sekunde). Później jest już lepiej, ale co kilkadziesiąte sekund gra przycina się na ułamek sekundy. Dodam, że mam ustawioną grę na średnich detalach.
I teraz najważniejszy problem. Zamiast moich wrogów widać....czarne kwadraty. Wiem, że to wina karty, dobrze, że w przyszłym tygodniu ją zmieniam, ale nie przypuszczałem, że będą takie kłopoty z działaniem gry. Oblivion ma identyczne wymagania, grafike 100 razy ładniejszą i chodził mi płynnie prawie na najwyższych detalach! Mam nadzieję, że jak zmienie sprzęt to sobie wreszcie pogram.
PS. Czy ktoś ma radeona i dzieją mu się takie rzeczy jak mi (kwadraty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:33, Ratamahatta napisał:

PS. Czy ktoś ma radeona i dzieją mu się takie rzeczy jak mi (kwadraty)?

u mnie są kółka ;)
a tak serio to daj jakieś dodatkowe fotki tego wydania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 10:02, puskul napisał:

No więc Ja też nie dostałem wiadomości o potwierdzenie zakupu gry.Czekałem cały czas na wiadomość
o terminie zapłaty a dzis dostałem e-maila o skasowaniu mojego zamówienia To poprostu jakas
kicha!!!
To po co ja tyle razy zaglądałem do skrzynki e-mailowej? Żeby się dowiedzieć że już po ptakach??
Jakieś to dziwne Zeby nie nazwać tego po imieniy


Witam.
Proponuję telefon do sklepu (022) 5196968. Jak już się uda dodzwonić (mnie to zajęło 2,5h) to nie powinno być problemu ze zmianą statusu zamówienia.
A swoją drogą to trochę dziwne, kupuję gry w sklepie gram.pl od samego początku i nigdy nie miałem problemów z odbieraniem maili aż do dziś...i to przy takim zamówieniu.

P.S.
Jak ktoś ma ochotę to niech zerknie na Allegro - tam ceny GIII EK dochodzą do 270 zł (!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy przynajmnije macie a ja jeszcze nie dostalem :( a do masterlinka sie dodzwonic nie idzie nie ma to jak mieszkac na wsi "Kalisz" jezu....... a na 16 do pracy i dzisiaj nawet nie odpale plakac sie chce :(((((

Milej zabawy dla tych co sie bawia pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować