Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

Stało się. Nie dostałem maila z prosbą o potwierdzenie. Pzatrze dzis rano a tu ZAMÓWIENIE ANULOWANE !!!!!
cd projekt co jest z wami ???? Zalałem ich tuzinem maili zeby przywrócili zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:38, Diamond Goku napisał:

@ Duleain

Niestety - ja mam tak samo i wszystko wskazuje na to, że nawet jeżeli uda się przywrócić zamówienie
to paczka dojdzie dopiero na poniedziałek.


Ja sie nie boje ze w poniedziałek. Boje sie czy wogóle przywrócą zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:41, MietekFogg napisał:

Ale potwierdzaliście zaqmówienie w swoim profilu na stronie gram.pl ??


Niby gdzie jak zadnego linka ani nic nie było. Cos z organizacja cd projekt ma problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest sprawiedliwe ja wczoraj po przeczytaniu newsa że jest jeszcze szansa aby kupić edycjie kolekcjionerską odpościłem sobie dzisiejsze zajęcia a teraz się dowieaduje że EKG3 będzie dostępna dopiero ok 16 . To chyba cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:43, Duleain napisał:

> Ale potwierdzaliście zaqmówienie w swoim profilu na stronie gram.pl ??

Niby gdzie jak zadnego linka ani nic nie było. Cos z organizacja cd projekt ma problemy


no wlasnie sie mylisz.w swoim profilu trzeba bylo wybrac moje zamówienia i tam trzeba bylo kliknac potwierdz zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:43, Duleain napisał:

Niby gdzie jak zadnego linka ani nic nie było. Cos z organizacja cd projekt ma problemy


Nie wiesz gdzie się zamówienie potwierdza na stronie gram.pl ??
Jeżeli wchodzisz w swoje zamówienie i jest już możliwość potwierdzenia, to tam jest taki link, który potwierdzi zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:45, Paqs napisał:

> Niby gdzie jak zadnego linka ani nic nie było. Cos z organizacja cd projekt ma problemy


Nie wiesz gdzie się zamówienie potwierdza na stronie gram.pl ??
Jeżeli wchodzisz w swoje zamówienie i jest już możliwość potwierdzenia, to tam jest taki link,
który potwierdzi zamówienie.


W TYM SĘK ZE NIE BYŁO U WIELU OSÓB TEGO LINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:47, Duleain napisał:

> > Niby gdzie jak zadnego linka ani nic nie było. Cos z organizacja cd projekt ma problemy

> > > > > Nie wiesz gdzie się zamówienie potwierdza na stronie gram.pl ??
> Jeżeli wchodzisz w swoje zamówienie i jest już możliwość potwierdzenia, to tam jest taki
link,
> który potwierdzi zamówienie.

W TYM SĘK ZE NIE BYŁO U WIELU OSÓB TEGO LINKA


dobrze sprawdzałes ?? bo az mi sie wierzyc nei chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, podobno można było potwierdzić z "Moje zamowienia" jak i dostać mail.
Pan Tuddrussel napisał:
"dostajesz mailem po zlozeniu zamowienia. albo mozesz potwierdzic z poziomu swojego konta na gram,
wystarczy ze wejdziesz na "moje zamowienia""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:48, MietekFogg napisał:

> > > Niby gdzie jak zadnego linka ani nic nie było. Cos z organizacja cd projekt
ma problemy
> > > > > > > > Nie wiesz gdzie się zamówienie potwierdza na stronie gram.pl
??
> > Jeżeli wchodzisz w swoje zamówienie i jest już możliwość potwierdzenia, to tam jest
taki
> link,
> > który potwierdzi zamówienie.
> > > W TYM SĘK ZE NIE BYŁO U WIELU OSÓB TEGO LINKA

dobrze sprawdzałes ?? bo az mi sie wierzyc nei chce.


Ja tez byłem zdziwiony od kilku dni ze nic takiego nie było bo zamawiałem już wiele rzeczy z gram.pl
Dlatego pisałem maile do cd projeky w tej sprawie ale nikt nie odpowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Duleain

EK na pewno dostaniesz, bo nawet jeżeli nie zdołają przywrócić Twojego zamówienia to tak czy inaczej będziesz mógł zamówić te EK co są z "niepotwierdzonych zamówień". Co prawda byłbym bardziej zadowolony gdyby można było przywrocic moje zamowienie a paczek dostałbym jutro. Jednak dwa dni wolnego w weekend to wiecej czasu na zapoznanie sie z gra niż poczatek dni szkolnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 09:51, Duleain napisał:

Ja tez byłem zdziwiony od kilku dni ze nic takiego nie było bo zamawiałem już wiele rzeczy
z gram.pl
Dlatego pisałem maile do cd projeky w tej sprawie ale nikt nie odpowiadał



nie wiem, u mnie pierw bylo napisane obok numeru zamowienia, ze nie potwierdzono, poznie j pojawilo sie potwierdź, po kliknieciu w potwierdz pojawil sie komunikat ze paczka gotowa do przesylki, zostanie wyslana jak wszystkie paczki beda gotowe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:51, Duleain napisał:

Ja tez byłem zdziwiony od kilku dni ze nic takiego nie było bo zamawiałem już wiele rzeczy
z gram.pl
Dlatego pisałem maile do cd projeky w tej sprawie ale nikt nie odpowiadał


Mimo wszystko nie chce mi się wierzyć.
Ale jak nieodpowiadali na wysłane przez ciebie maile, to może wypadałoby jeszcze raz wysłać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:53, Diamond Goku napisał:

@ Duleain

EK na pewno dostaniesz, bo nawet jeżeli nie zdołają przywrócić Twojego zamówienia to tak czy
inaczej będziesz mógł zamówić te EK co są z "niepotwierdzonych zamówień". Co prawda byłbym
bardziej zadowolony gdyby można było przywrocic moje zamowienie a paczek dostałbym jutro. Jednak
dwa dni wolnego w weekend to wiecej czasu na zapoznanie sie z gra niż poczatek dni szkolnych...


Zkąd pewnosc ze sie "wryje w tłum" :] po newsie o niepotwierdzonych egzemplazach wiele osób od wczoraj siedzi przy komputerze i odswiza stronke :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:53, MietekFogg napisał:


> Ja tez byłem zdziwiony od kilku dni ze nic takiego nie było bo zamawiałem już wiele rzeczy

> z gram.pl
> Dlatego pisałem maile do cd projeky w tej sprawie ale nikt nie odpowiadał
> > > >
nie wiem, u mnie pierw bylo napisane obok numeru zamowienia, ze nie potwierdzono, poznie j
pojawilo sie potwierdź, po kliknieciu w potwierdz pojawil sie komunikat ze paczka gotowa do
przesylki, zostanie wyslana jak wszystkie paczki beda gotowe itd.


Na stronke z przedmiotem zaglądałem codzinne po 3,4 razy.Tego linka zabrakło do szczęścia :[ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować