• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.12.2006 o 00:21, Tuneer napisał:

Co mam zrobić ? Kupiłem orginalna wersję i włączam Gothica 3 a ten mi o płyte prosi przeciez
nie będe szukał craca ...

spróbuj włączyć z auto ranu jak się włącza z ulpitu czy z paska prosi o płytę chociaż jest w napędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.12.2006 o 15:37, wojtek2s napisał:

Jak zabić VAREKA ???????????? :(

Najpierw musisz mieć 75% reputacji zeby do niego dojsc. W tym celu wykonuj questy zlecane przez mieszańców. Póżniej po prostu idziesz i go zabijasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.12.2006 o 22:29, zejdli napisał:

Na wiezy w Vengardzie nie ma maga Karrypto. Jest tylko straznik Co mam zrobic??

To jest temat o błędach bugach itp a nie o poradniku do G3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odinstalowanie dema pomogło. Tak więc chyba można by to wpisać do jakiegoś FAQ czy readme.

Przed instalacją gry należy odinstalować demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam dość nietypowy problem, nie moglem zainstalować gry bo skaner antywirusowy wykrywal mi w G-3 wirusy i blokowal dostep . Pierwszy raz mam do czynienia z taką sytuacją.Muszę go wyłaczać zeby pograc, poza tym cały czas traktuje niektore pliki Gothica 3 jako wirusy i mam alarmy,nawet przy wyłączonej grze.G3 kupilem w sklepie CDP i zarejestrowalem ,wiec nie może tam byc wirusów.Miał ktoś moze podobną sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

znalazłem buga!!!!!!!!
jak się skożysta z kamiennej tabiczki prastara wiedza rośnie o 5 lub 10
a jak się podczs czytania tabliczki przyciście "i" czylui ekwipunek wiedza sią dodaje a tabliczka zostaje tak można zrobić nawet 400 wiedzy będąc wojownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam okropny problem z tymi plamami pomożecie mi go rozwiązać?
Proszę o wciśnięcie opcji odpowiedz bo długo będe szukał rozwiązania.
Mam pełno plam na ekranie, wcześniej nie miałem tego problemu, tylko jak zainstalowałem program deamon tools, ale po odinstalowaniu problem został pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.12.2006 o 11:58, Mariusz57 napisał:

Mam najnowsze stery do karty graficznej procek 3ghz i 1gb ramu, cienie wyłączone prawie wszystko
na max i shadery 1.4.


Masz pewnie za słabą kartę graficzną, by grać na "prawie" maksymalnych detalach.
Ustaw szczegółowość na średnie lub niskie. To powinno rozwiązać twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja miałem taki sam problem i tak go rozpracowałem:
-Włączyłem grę ;)
-W ustawienach szczegółów ustawiłem maximum i dalej postępowałem zgodnie z procedurami (włącz, wyłącz itd.)
-Kiedy włączysz grę zpowrotem sprawdź, czy wszysdko z grafiką jest w porządku (jeśli nie to moja metoda prawdopodobnie nie zadziala ;)
-Tak więc. Skoro wszysdko gra to wejdż do ustawień i ustaw odpowiednią konfigurację. Kiedy wyjdziesz z ustawień system się zapyta czy chcesz wyłączyć grę kliknij na nie
-Pograj jeszcze parę minut i wkońcu włącz i wyłącz grę.


Problem powinien zniknąć jeśli tak, to używaj tej techniki przy kazdej zmianie szcegółowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.12.2006 o 12:08, e-pillot napisał:

> Mam najnowsze stery do karty graficznej procek 3ghz i 1gb ramu, cienie wyłączone prawie
wszystko
> na max i shadery 1.4.

Masz pewnie za słabą kartę graficzną, by grać na "prawie" maksymalnych detalach.
Ustaw szczegółowość na średnie lub niskie. To powinno rozwiązać twój problem.

Ja próbowałem urychomić grę na minimalnych detalach i nic! Zrobiłem reinstalke gry i też nic, ciągle plamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.12.2006 o 11:44, Tymek94 napisał:

Ja miałem taki sam problem i tak go rozpracowałem:
-Włączyłem grę ;)
-W ustawienach szczegółów ustawiłem maximum i dalej postępowałem zgodnie z procedurami (włącz,
wyłącz itd.)
-Kiedy włączysz grę zpowrotem sprawdź, czy wszysdko z grafiką jest w porządku (jeśli nie to
moja metoda prawdopodobnie nie zadziala ;)
-Tak więc. Skoro wszysdko gra to wejdż do ustawień i ustaw odpowiednią konfigurację. Kiedy
wyjdziesz z ustawień system się zapyta czy chcesz wyłączyć grę kliknij na nie

-Pograj jeszcze parę minut i wkońcu włącz i wyłącz grę.


Problem powinien zniknąć jeśli tak, to używaj tej techniki przy kazdej zmianie
szcegółowości

Zrobiłem tak jak powiedziałeś, lecz niestety nie działa miałem wszystko na maxa i shadery 2.0 (bo tyle maksymalnie moge ustawić) i nie skutkuje, proszę bardzo o dalsze propozycje.
Ps Mam kartę graficzną Geforce Fx 5700 256\128 Mb więc mogę sobie spokojnie grać na maksymalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 10.12.2006 o 15:49, Mariusz57 napisał:

Ps Mam kartę graficzną Geforce Fx 5700 256\128 Mb więc mogę sobie spokojnie grać na maksymalnych

nie sadsze aby to byla karta na tyle wydajna zeby gothic smigal na max z odpowiednia plynnoscia. po 1 seria fx jest bardzo nie udana a po 2 masz za malo pamieci na karcie na MAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować