• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam. Moze jestem maniakiem, ale wydalem kupe kasy i teraz niech bede maniakiem, ale gram. Sprzet (nie bede tu sie rozpisywal) mam przecietny. Gra sie czasem tnie (i tak lece na srednich detalach), wczytuje sie makabra , a i zapisuje, ze ja cie piernicze.. ; ) Poza tym mam bodajze 56 poziom, powazanie u buntownikow jak i tych lesnych to cos ponad 70 i teraz gdziekolwiek pojde a beda tam orkowie to od razu jest walka. Walka na maxa i do konca. Zywi pozostaja jedynie niewolnicy, skryci przyjaciele i tych co nie bylow poblizu ; )) I tak sie zastanawiam, ze jak tak dalej pojdzie to bedzie wialo przeogromna nuuuuda. Bo juz mi sie nie chce totalnej eksterminacji. A jak w miescie jest kilku orkow i kazdy to przyjaciel ogniska (patrz pustynia) to nawet jak zabije ich daaaaaaaleko poza miastem to ia tak oskarzaja mnie o morderstwo i juz koniec jakichkolwiek questow a tym bardziej gadki szmatki. Eksterminacja. Wariactwo. Czy to tak ma byc. .? Czy moze przegialem z ta dobrocia dla buntownikoe i to stad takie jaja? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Czy jest możliwość reklamacji gry? Nie posiadam egzemplarza Gothica, ale jeśli powiedzmy NWN 2 będzie taki niegrywalny jak Gothic (wg. tego co piszecie) to czy mogę zareklamować produkt jako niezgodny z umową? Byłoby nieciekawie jeżeli wydam pieniądze, a produkt będzie nie do użytku.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No witam mam małą proźbe niech ktoś mi jakimś cudem wytłumaczy jak kumpel który ma angielskiego pirata jeszcze bez patchów chodzi lepiej niż mój polski. Dobra przsadziłem ale ja nie moge ukończyć jak narazie 2 zadań (w tym 3 chyba sięteż rypnął) gdy dostaje takie zadanie jak zabij głodne wilki lub zabij płochliwego jelenia (tu niby mam dać kolesiowi mięso ale nie mam dostępnych dialogowych opcji) , to nic nie dostaje (kumpel odrazu po zabiciu 3 wilków skończył zadanie a ja wybiłem wszystkie co do nogi i nic) zaczyna mnie to wkurzać pozatym jak jeszze raz będę musiał zacząc gre od początku z jakiegoś glupiego powodu (najpierw jedno z takich głównych zaań zaliczyło bez powodu na nieudane po wczytaniu sejwa, drugie to że w całym świecei znikneły rzeczy do podniesienia roślony i inne leżące rzeczy, dodatkowo zniknęły niektóre zwierzęta i npc''eki) to zareklamuje tą gre z powodu utraty zdrowia (każde rozpoczęcie na nowo grywiąże się z urazem psychicznym :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2006 o 21:01, Paladynka napisał:

Ok, sprawa wyjaśniona, może jestem trochę przewrażliwiona, ale wyobrażasz sobie jak często
faceci uważają mnie za laika komputerowego, tylko dlatego, że jestem kobitką.

no zdaję sobie sprawę.po prostu decyduje o tym stereotyp.jak ktoś spotkał kilka kobiet, które np.pchają dyskietki do cd romu (autentyczny przykład), to po kolejnej spodziewa się co najwyżej samodzielnej obsługi pasjansa. warto udowadniać,że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

siemka ludzie mam oryginalnego gothica3 i jak wlancza sie przygotownie instalacji to wlancza sie jakis ,,blędny kod'''' oco w tym hodzi?? ok przebrnolem przez to czasem sie udaje czsem nie jestem w instalacji pokazuje zie jaka popierdolon* bledna funkcja prosze napiscie co robic bo zaraz mnie szlag trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

siemka ludzie mam oryginalnego gothica3 i jak wlancza sie przygotownie instalacji to wlancza sie jakis ,,blędny kod'''' oco w tym hodzi?? ok przebrnolem przez to czasem sie udaje czsem nie jestem w instalacji pokazuje zie jaka popierdolon* bledna funkcja prosze napiscie co robic bo zaraz mnie szlag trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie ratujcie, kupilem gothica 3 , zainstalowalem i wlaczam gre i glowne menu pokazuje sie bez jakichkolwiek napisow , na czuja odpalilem gre i tam tez nie ma zadnych napisow i wogole glosu rozmowy nie ma , pomozcie prosze co mam zrobic , na czuja wszedlem w zmiane ustawien i jak chce zmniejszyc ze srednich na mniejsze to mi wylacza gre , pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2006 o 19:46, czarny23a napisał:

Ludzie ratujcie, kupilem gothica 3 , zainstalowalem i wlaczam gre i glowne menu pokazuje sie
bez jakichkolwiek napisow , na czuja odpalilem gre i tam tez nie ma zadnych napisow i wogole
glosu rozmowy nie ma , pomozcie prosze co mam zrobic , na czuja wszedlem w zmiane ustawien
i jak chce zmniejszyc ze srednich na mniejsze to mi wylacza gre , pomocy !!


Zainstaluj jeszcze raz i usuń pozostałości w katalogu. Ja miałem podobnie i to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ale ta gra jest poje**** tak samo jak ten where is the guru, i do tego nie ma zadnego rozwiazania ktore by wsztskim pomoglo, gra nie warta pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

siemka ludzie mam oryginalnego gothica3 i jak wlancza sie przygotownie instalacji to wlancza sie jakis ,,blędny kod'''' oco w tym hodzi?? ok przebrnolem przez to czasem sie udaje czsem nie jestem w instalacji pokazuje zie jaka popierdolon* bledna funkcja prosze napiscie co robic bo zaraz mnie szlag trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować