Zaloguj się, aby obserwować  
misioo

Settlers 2: 10-lecie

75 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 11:47, Czajson napisał:

Trójka jak trójka ale piątka stała się już kampanią wojenną. To wielki błąd bo ta seria miała
na początku inny charakter. Na szczęście Ubisoft obiecał powrócić w szóstce do klimatu z pierwszych
części.



nom, w jedynce można było wygrać nie rozgrywając ani jednej walki. No, chyba że misja była tak zaprojektowana że trzeba było walczyć żeby się gdzieś rozbudować. Mój ojciec był strasznym maniakiem i starał się właśnie tak przechodzić całą kampanie w 1 :D. Ja raczej wolałem zwykłą rzeź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, grałem w settlersy I od roku 1994 i gram do dzisiaj w "dwójkę" zacząłem grać ok. roku 2000 (jak dostałem peceta) i też gram w nie do dzisiaj.

A żeby nie rozmywać tematu to powiem tak. Wczoraj przeglądałem sobie różne strony z grami i zauważyłem artykuł o "The Settlers 2 10-lecie", ściągnąłem demo, które mi nie działało (wywalało mi jakiś błąd), ale mimo wszystko zdecydowałem się na zakup i dziś byłem po nią w Empiku. Grę zainstalowałem i jestem z zakupu w pełni zadowolony i myśle, że znów czekają mnie zarwane noce z powodu "Settlersów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka!!!
moze wiecie jak wyslac statek???
niby jest napisane zeby kliknac na strzalke w kompasie ale u mnie nie dziala!!! :(
wiec jak wiecie to prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A statek jest jush zaladowany to naczy w porci kliknoles na ekspedycje?? Jesli tak i statek jest w pelni naladowany to powinien wystartowac po kliknieciu szczalki a samouczka nie przechodziles??
P.S. Jest temat gdzie sie tworzy FAQ do settlers wiec tam mozna bylo to pytanie zadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 18:07, misioo napisał:

A jednak! Pomimo mojego aosnego angielskiego starałem się rozszyfrować co pisze w tym linku
co mi go dawali w okienku z błędem, i udało się! Ściągnąłem jakieś 2 programiki które nie wiem
co robiły, ale ważne że działa :D

PS. Świetna gra, od razu się przypomniała amiga i settlers 1. Jedyne co mnie niepokoi to to
że gra dalej nie chce się instalować bezpośrtednio z płyty..



Mam ten sam problem jak mozesz to opisz rozwazanie tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi moze ktos powiedzec dlaczego nei da sie sciagnac najswiezszej łatki do settlers 2:10-lecie.
Jesli ktos wie to niech poda jakis alternatywny link do pobrania bo z gram.pl lapie zawiechce i pisze ze laduje przez caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:59, Pafun napisał:

Kiedy polska premiera dodatku do S- II 10''lecie?


Troszkę będziesz musiał poczekać, ze względu na to, że nowy dodatek jest niesamowicie złożony, występuje w nim bardzo wiele dialogów i tekstów do przetłumaczenia, które opowiadają nam całą historię Wikingów. Po prostu gra mnie bardzo wciągnęła :)
Warto czekać na polską wersje, warto! :)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze wyszedl nowy patch 11758 podkreslam 8 nie 7 niektorzy jush graja na nim na servie i mam pytanie czy to jest versia z Wikingami czy wyszedl nowy patch a jesli tak to gdzie go mozna znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zapytam jeszcze raz. Kiedy wyjdą Wikingowie? Może przeoczyłem news o polskim wydaniu tego dodatku? Pytam bo ostatnio kupiłem miesięcznik CD-Action z czerwca i tam na stronie 9 jest reklama serii "Fajna Cena" i jak byk stoi tam "The Settlers II: 10-lecie - Wikingowie" Co więc jest grame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 16:47, Kamil.i.Maciek napisał:

Możesz zeskanować sfotografować tą stronę? :)


Proszę bardzo - link do zdjęcia poniżej. Jest to fragment reklamy zamieszczonej w miesięczniku CD-Action nr 06/2007 (wydanie czerwcowe, aktualne), strona nr 9. Wyraźnie widać na "liście płaczu" pozycje "The Settlers II: 10-lecie - Wikingowie". Co więcej, na stojaku widać nawet dwa pudełka z grą ze znakiem PL co oznacza, że jest to wydanie polskie. Więc jak to jest? Gdzie ten dodatek można kupić, na reklamach jest, a tak jakby go nie było!
http://img402.imageshack.us/my.php?image=dscf5138wq1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 13:10, Pafun napisał:

Proszę bardzo - link do zdjęcia poniżej. Jest to fragment reklamy zamieszczonej w miesięczniku
CD-Action nr 06/2007 (wydanie czerwcowe, aktualne), strona nr 9. Wyraźnie widać na "liście
płaczu" pozycje "The Settlers II: 10-lecie - Wikingowie". Co więcej, na stojaku widać nawet
dwa pudełka z grą ze znakiem PL co oznacza, że jest to wydanie polskie. Więc jak to jest? Gdzie
ten dodatek można kupić, na reklamach jest, a tak jakby go nie było!
http://img402.imageshack.us/my.php?image=dscf5138wq1.jpg


niestety CDP zaliczyło obsuwę i nie wiadomo kiedy będzie dodatek
a szkoda, dawno nie grał mi się tak przyjemnie w strategię jak w nowe settlersy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim.Mam problem ,poniewaz nie dawno dostlem komputer nic tak naprawde jeszcze o nim nie wiem a wiec i moja wiedza na temat tegoz tez nie jest duza.Dostalem gre settlersII dziesieciolecie i niechce mi sie uruchomic(gra jest oryginalna ze sklepu)Blagam pomozcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować