Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Gothic 3

169 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 19:56, lesny112 napisał:

lol ja mam kompa 1.5 gb ramu ddr2 800 procek athlon 3500 + radeona x1900gt oblivion mi dziala
elegancko na fulla nic sie nie tnie a tu sie kur** gothic 3 tnie i mnie to wkurza wogole mi
sie nie podoba troche stracone 160 zl blendow jest niesamowicie duzo ogolnie porazka


Spróbuj pobawić się w pliku INI. U mnie było podobnie taż gralem w Obliviona na fulla, a w G3 okazało się ze ledwie chodzi na średnich. Troche pobawiłem się w pliku INI i gra chodzi mi na Maxa przy srednich Fpp''esach 20. Mój komp to Athlon 3000+, 512DDR i GF6600GT 256DDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam GIII gram sobie spok na kompie gdzie z zalecanych mam tylko RAM i bez cięcia gram na wysokich detalach.
Gram, gram i gram a tu nagle (przez 2 h nie robiłem sejwów)"Where is the Guru?"
Jak to roawiązać mam GIII ze sklepu polską wersję (podobno ma nowe patche)
Czy musze ściagnąć Patcha 1.09 czy w polskiej wersji już taki jest??
mam
karta graficzna:GeForce FX 5600
Ram: Kingston 1,50 giga
procek: Intel Pentium 4 (2,41 ghz)
windows XP professional
mam service packa 2
Pomocy!!!
Błagam pisać tu lub na maila:kalasz11@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku gry zabijam orków i muszę iść na spotkanie z Lesterem na plaże. Wychodząc z obozu nagle psuje mi się zmiana z dnia na noc. Robi się noc i nagle dzień i tak ciągle. Grę mam oryginalną, sprzęt całkiem nowy. Co mam robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mam rozwiązanie na mój problem :D Mam 2 rdzenie :P

Wiele gier ma problemy z procesorami AMD X2. Objawiają się one zacinaniem się grafiki, zwolnieniami lub nagłymi skokami prędkości w grach.
Związane jest to z brakiem zainstalowanych sterowników do procesorów AMD X2.
Sterowniki do AMD X2 można znaleźć na płycie z grą Gothic 3 oraz na stronie firmy AMD
Rozwiazanie

1. Włóż płytę z grą Gothic 3 do napędu DVD
2. Na pulpicie systemu operacyjnego Windows, kliknij dwukrotnie na ikonie "Mój komputer".
3. Następnie zaznacz napęd DVD, w którym znajduje się gra.
Naciśnij na ikonie napędu prawym przyciskiem myszy i wybierz opcje "eksploruj"
4. Odszukaj katalog o nazwie "support"
5. Dwukrotnie kliknij na pliku "AMD_DualCore_Optimizer.exe" wówczas rozpocznie się proces instalacyjny.
6. Powtórz czynności opisane w punkcie 5 dla pliku "amdcpusetup.exe"
7. Po zakończeniu instalacji wymagane będzie ponowne uruchomienie komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema jestem szczesliwcem i mam gothica 3 ale zainstalowałem wszystko ok i tylko rusyłem myszka a tu lipa zaczły mi sie jakies białem chmury robic i i nie wiedzialem gdzie ide prosze o rozwiazanie mojego problemu nie wime w czym tkwi proble błagam o pomoc

moje dane sprzetowe
procek
amd athlon (64)3000+
1gb ramu
karta graficzna radeon x pro 1600
prosze o pomoc i z gory slicznie dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Core 2 duo e 4300(ten z 1,80Ghz) 2 gb RAM''u i geforce 6800 GS(512 mb) gra się znośnie na max detalach...
Przed dokupieniem 1 Gb RAM''u nie dało się poprostu grać. Żadnej radości z gry:/.
Pozdr dla wszystkich Fanów Gothica:D

20070226214015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w G3 jesze 2 miesiące temu na starym Athlonie XP2600+ 1 GB ram GF6600GT i SB X-FI gra oczywiście co chwile doczytywała ale zauważyłem że nawet jak grafikę ustawiłem na 80% tzn. nie na maks tylko prawie na maks. detale to jeśli w grze przejdziesz tylko kilka kroków to chodzi całkowicie płynnie, płynność pada dopiero jak dysk zaczyna doczytywać i jednocześnie korzystać z pamięci wirtualnej - wobec tego wywnioskowałem że w Gothica 3 mógłbym płynnie pograć na tym sprzęcie jakbym miał np. 3 lub 4 GB RAM.
Czyli drodzy forumowicze nie wniosek jest taki jeśli masz k. graficzną GF serii 5xxx lub 6xxx lub podobnie wydajnego Radeona to nie musisz jej zmieniać do Gothic 3, jeśli masz procka Athlona XP conajmniej 2400+ lub P4 2,4 GHz to też go nie musisz zmieniać do G3 jedyne co trzeba zmienić to pamięć RAM na conajmniej 2GB i dobrze by było na szybki dysk twardy.
Pewnie czytaliście na różnych forach posty że mam athlona XP 3800 X2 GF 7600 i 1 GB RAM i grać nie mogę a to dlatego że ludzie myślą że to wina procka i grafiki a to jedynie wina tego za małego RAMu jak masz kasę lepiej wydaj ja na 3 ew. 4 GB RAM niż na super procesor i Grafikę ale to tyczy się tylko tej gry żadna inna nie ma takich wymagań co do pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem, podczas próby uruchomienia gry pojawia sie komunikat "error while starting game executable - couldn''t load DLL file vcomp.dll " zainstalowanie pliku vcredist_86 z folderu tools na płycie nie pomogło, czekam na odpowiedź z pomocy technicznej, może w między czasie ktoś ma inny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Przejżałem temat i mam niby ten sam problem ale już na wszelkie sposobu próbowałem go rozwiązać. Problem tkwi w tym że gra mimo chodu ma "czarno-białą" grafę. Nic sie nie zacina przy średnich suwakach, dolny mam na najwyższym i nadal to samo. Widac normalnie postury , budynki itd. ale nie ma kolorów, od czarno/błekitnawo/niebieska grafika.
Mój sprzęt: Dual Core 2,8Ghzx2, 1GB ramu, Geforce 7300 GS 512. Czytając jednego z powyższym postów przychodzi mi jedynie do głowy zakup dodatkowego 1 gb ramu. Co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem gry, wyskakuje mi błąd "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000001d). Kliknij OK, aby zakończyć aplikację." Dzieje sie tak i w demie i w pełnej wersji co jest nie tak ????????????
Mam Win XP + SP2, przy instalacji nie wyskakują żadne błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 16:57, ebt25 napisał:

Mam problem z uruchomieniem gry, wyskakuje mi błąd "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana
(0xc000001d). Kliknij OK, aby zakończyć aplikację." Dzieje sie tak i w demie i w pełnej wersji
co jest nie tak ????????????
Mam Win XP + SP2, przy instalacji nie wyskakują żadne błędy.


Tutaj zadaj pytanie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&u=18786
Tylko opisz dokładnie jaki masz sprzęt i najlepiej zrób screena;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować