Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Gothic 3

169 postów w tym temacie

Lucas the Great

Postanowiliśmy zebrać razem wszystkie teksty autorstwa Myszy, napisane specjalnie z okazji "Tygodnia z Gothic 3". Z tego miejsca wszyscy mogą łatwo dostać się do każdego z artykułów, stylizowanych na wypowiedzi postaci dobrze znanych fanom i fankom serii Gothic.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Gothic 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem pisać książkę w realiach Gothica - oby mnie nikt nie ubiegł ;-)

Czy opowieści zakończą się na Lesterze, czy będzie więcej osób, mhm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no ksiazka mogla by wyjsc, moze jedyna lektura ktora lubilbym czytac:D dobry pomysl:PP
Ja tez nadal gry nie dostalem...;/:( a zamowilem chyab w poniedzialek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre teksty, tylko jednak za krótkie i więcej opisów kogo spotkali przydałoby się ;)
I właśnie co z Lesterem, bo tu chyba bedzie najciekawiej .
Chcemy więcej takich tekstów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super teksty bede miał co czytac w nocy...3 listopada miałem sie wybrać do media markt na premiere G3 no niestety pojechałem dzisiaj i wchodze a tam nic jeden plakat NFS:Carbon i jakaś panienka reklamująca xboxa360 a o Gothicu NIC...gry też nie dało sie kupic bo nie było ale chyba nie z powod wykupienia...Może ktoś mine oświeći czemu nie było nawet jednej ulotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w empiku tez nic 3 listopada i nikt nic o g3 nie słyszał tam. Premiera Gothica 3 listopada a samego Gothica nigdzie nie ma. Może już wszystkie wykupione jak ek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do przedstawicieli cd-projektu: jak potwierdzić chęć kupna w Waszym sklepie? Bo właśnie nie jestem pewien czy już potwierdziłem. Koło zamówienia mam napisane:

złożone Pt, 03.11.2006, potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 6 listopada 2006

Wiem, że logiczne jest że skoro napisane jest że jest potwierdzone to znaczy że już jest potwierdzone :), ale... ja chyba nic w żadnym mailu nie potwierdzałem... No chyba że coś kliknąłem w swoim koncie że się potwierdziło :)).
I jeżeli rzeczywiście jest potwierdzone, to jak rozumiem w poniedziałek wyślą przesyłkę, we wtorek najpóźniej ją otrzymam, i skoro mam płatność "za pobraniem" to zapłacę bezpośrednio kurierowi?
No co? Muszę się upewnić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzić można również z poziomu "Moje zamówienia" - nie tylko drogą mailową :) Dla pewności możesz jeszcze raz potwierdzić mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:40, WorldWar3PL napisał:

Ja chciałem pisać książkę w realiach Gothica - oby mnie nikt nie ubiegł ;-)

Czy opowieści zakończą się na Lesterze, czy będzie więcej osób, mhm? :)

Niestety, będą tylko cztery części - od poniedziałku startuje inny "Tydzień z...". Mysa miał rozpaczliwie mało czasu na przygotowanie materiału, dostał grę w poniedziałek w nocy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować