Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Gotham Racing 3

43 postów w tym temacie

"tory wychodzą kanciasto i po prostu ubogo" - to niedobrze :(
A jest jakakolwiek mozliwosc wyjechania poza trase ? ( jakies szersze pobocze ? ) . Czy kazda trasa jest ograniczona bandami ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:56, Benitokks napisał:

kaszpir może grałeś w 480p? nie wystarczy podłączyć X`a do HDTV żeby mieć 720p trzeba to jeszcze
ustawić w menu konsoli (standardowo jest 480p) na 720p gra wygląda bardzo dobrze, a o jakie
kanciaste tory ci chodzi? że budynki są kwadratowe? a jakie mają być?:)


Mógł jeszcze nie przestawić przełącznika na kablu component na HDTV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać, że PGR3 jest super grą .Co prawda nie mam jeszcze X-box''a 360 ale jak tylko go sobie sprawię to PGR3 będzie jedną z pierwszych gier jakie sobie zafunduję. A póki co mogę jedynie oglądać zdjęcia i trailery z gry na kompie :D . A tak na marginesie to jeśli chodzi o gry wyścigowe to prawie wszystkie wychodzą tylko na konsole jak choćby tak sławne serie jak : Gran Turismo , Forza Motorsport, Burnout, WRC, Project Gotham Racing, Test Drive:Ultimate, Ridge Racer i wiele innych wyścigówek. I żaden zaślepiony posiadacz ,,piecyka" mi nie wmówi, że na kompa wychodzi równie wiele wyścigów bo głupi do bólu Need for Speed:Carbon nie jest żadną konkurencją. Zresztą podobna sytuacja jest z innymi gatunkami gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Test Drive Unlimited to ''pecetowa'' odmiana gry Project Gotham Racing 3. Oczywiście czekam na Test Drive Unlimited. Oby tak jak to było 5 lat temu własnie ''sidi'' Projekt było dystrybutorem, polskim dystrybutorem tejze gry :) Aj szkoda, a juz myślalem po jednym z waszych postów, że PGR będzie na PC :/ Byłem w szoku, oczywiście taka zmyła....- była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie wytrzymałem i kupiłem dziś konsole razem z ta grą. Grafa jak wiadomo cudna, ale dzwięk to istny majsterszyk. Odgłosy silnika na każdych obrotach, albo buczenie w kabinie po prostu coś niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest super ale mam wapliwosci :((
Mam HDTV z rozdzialka 720p wszystko ustawilem w opcjach i kabel tez na hdtv jest przelaczony ale mimo wszystko mam pixele na krawedziach :( i to dosc widoczne :( nie wiem co jest :P Tak ma byc?
Mam monitor SAMSUNG le23t51b i obsluguje on 720p ma tez componenta wiec nie ma mowy o zadnych przejsciowkach ktore zanizaja poziom ktos moze mi odp na ten comment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yasu być może problem tkwi właśnie w tym że masz monitor a nie telewizor. Monitor LCD 23" jest jednak znacznie dokładniejszy niż np. telewizor LCD 32" i to co na telewizorze zostaje rozmazane u Ciebie jest widoczne. Druga sprawa to rozdzielczość nominalna twojego monitora, TV LCD najczęściej ma rozdziałkę 1366 x 768 a więc bardzo zbliżoną do 720p (niektóre, te lepsze tv mają dokładnie 1080 x 720) Twój monitor może mieć rozdziałkę znacznie wyższą niż 720p i obraz musi być przeskalowany do 720p a to bardzo obniża jakość obrazu (szczególnie przy obrazie dynamicznym) 3 opcja to być może po przeczytaniu tego opisu oczekiwałeś zbyt wiele od tej gry:) jeśli masz taką możliwość to podłącz twojego X`a u kolegi z dobrym HDTV i zobacz jak to u niego wygląda. Ja mam bardzo słaby HDTV (Venus) ale na 32" w 720p nie widziałem "schodków" (bo chyba o to ci chodziło:) na krawędziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sorka mam TV HDTV samsunga 23'' i on ma nominalną 1366 x 768 :(( I co więc we wszystkich grach tak będę miał:(? NIe da się tego jakos zniwelować sorka za pomyłkę to nie monitor tylko TV:):P

Pomocy! jestem rozpaczony u mnie dosc wyraznie widac te schodki:(

Na instrukcji tv pisze ze max moze obsluzyc 720p no ale skoro mam 1366 x 768 to chyba jakaś lipa :( Duzo tv ma tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy to nie są jakies wielkie schodddy ale no samochod wydaje się byc jak jego odpowiednik na kompie w 800x600 no moze 1020 x 720 :P. Chwila chwila w sumie na 720p nie ma super rozdzialki ale gdzie ten AA4?:P Moze zbytnio sie przyzwyczailem do 1600x1000 na monitorze:P Przenioslem sie z kompa na konsole i to moze dlatego :P Jestem do wysokiej rozdzialki przyzwyczajony?? Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje jakby mzoe i bylo 720p ale bez anti allasingu x 4 moze nie dodali do gry? w sumie to juz rok ma moze sie spieszyli z produkcją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem jak siedze tak 3-3.5 metra od konsoli to nie widze schodkow zabardzo :Pcos tam widac ale malo...
Sorka za tyle postow zachowuje sie jak dziecko jakies sorka;) Po prostu kupilem x360 i HDTV w sobote i boję/bałem się, iż kupiłem coś co nie jest warte tej kasy:P Chociaż wierzę w jego MOC:P Za chwile kupuje DOA4 i GOW-a i Obliviona mzoe tam sprawa bedzie sie miala inaczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdy włączam telewizor na kanal ktory odtwarza konsolę to gdy włączę konsolę to jest czarny obraz a gdy wyłączę i znowu włączę jest wszystko okej da się to jakos zmienic? Proszę przeczytac rowniez moje wczesniejsze pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tą Twoja fotkę i muszę stwierdzić że faktycznie jest u ciebie coś nie tak... o jakim kanale Ty mówisz? Powinieneś mieć obraz z konsoli pod AV (EX1/EX2/EX3... zależnie od tego jak podłączyłeś X`a) nie wiem co jeszcze mam Ci poradzić może spróbuj podłączyć konsole przez VGA (musisz dokupić kabelek) ale nie wiem czy to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować