Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 18:00, PattiBubu napisał:

Witam, to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość. Mam takie pytanie - czy Gothic 3
pójdzie mi przynajmniej na minimum. A oto mój sprzęt:
Płyta główna: AsRock
Procesor: AMD Athlon XP 2000+ 2Ghz
Zegar: 1667Mhz
RAM: 768Mb
Grafika: GeForce FX 5500 256Mb 256Bit (oczywiście może nie pójść na tej grafice, ale wymieniam
na GeForce 6200)

Proszę jak najszybciej napisać odpowiedź.
Pozdrawiam



Ja mam 1GB Ram, NVIDIE 6600GT, i AMD ATh. 3000+
Gra mi działa bardzo ładnie (aczkolwiek użyłem Patch''a 1.5) na średnich teksturach, efekt overglov itp. więc tobe na minimum pujdzie na 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 14:29, maciek999 napisał:

> Tak jak obiecywałem pokażę Wam jak wygląda Gothic 3 na komputerze :
> Intel Celeron 1.7Ghz
> Radeon 9600pro 256mb RAM
> 256mb RAM pamięci
Oj sry za spam zapomniałem umieścić obrazek ;/


Knopfler,strasznie narzekasz,wedlug mnie dobrze wyglada jak na taki komputer , ciekawe ile koles ma FPS ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak:
Na 512 RAM, AMD ATH. 3000+ i nv. 6600gt gra mi się zcinała bardzo (ale nie na tyle żeby się nie dało grać) ale kupiłem jeszcze 512 RAM i zainstalowałem Patch''a 1.5 i w porównaniu z tym co się działo przedtem gra chodzi po prostu miodzio!
p.s. i dni (wirtualnych) zajeło Wam przejście G3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny problem. Gothic 3 zawsze sie uruchamial normalnie. a teraz prosi o plik engine.dll. To skopiowalem z plytki (podmienilem) i wtedy przy odpalaniu wyskakuje blad na screenie pnizej. POMOCY!! gra oczywiście oryginalna

20071123180254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 18:57, mlynar911 napisał:

Czy jak używamy 2 mieczy do walki to jest różnica czy to są takie same 2 miecze?? Jest wtedy
jakiś bonus???

Z tego co pamiętam (a używałem dwóch mieczy) to nie było żadnych bonusów (moge sie mylić xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 18:57, mlynar911 napisał:

Czy jak używamy 2 mieczy do walki to jest różnica czy to są takie same 2 miecze?? Jest wtedy
jakiś bonus???


nie... nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Czy ma ktoś pojęcie kiedy wyjdzie patch do GOTHICA III, żeby chodził na Viste PL? CZEKAM już od bardzo długiego czasu na ten patch i go nigdzie nie widzę. Z góry thx za odpowiedź, jeśli się takowa pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 20:01, Grający na PC napisał:

Mam pytanko.

Czy ma ktoś pojęcie kiedy wyjdzie patch do GOTHICA III, żeby chodził na Viste PL? CZEKAM już
od bardzo długiego czasu na ten patch i go nigdzie nie widzę. Z góry thx za odpowiedź, jeśli
się takowa pojawi.

Pojawi. A teraz ty odpowiesz na moj zadany pare postow wyzej :)
Nic mi nie wiadomo o owym patchu, ale patchem w Twoim wypadku może być Windows XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 20:14, Bobas1234567891 napisał:

Ja miałem Gothic 3 orginał i przszłem całego polecam. Matias16162 to jest chyba wada płytki
bądz masz starego kompa

Hahahahhaha. Nie. Mam radeona x1650pro, 2GB ram. Zawszed wszystko działało na maks detalach, a teraz taki błąd............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Ben Erai co lepiej powiedziec Sancho ze poszedles z pieniendzmi do Bragi i ci napadli czy powieziec ze Vasco robie przekret ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:12, Wintan napisał:

Jestem w Ben Erai co lepiej powiedziec Sancho ze poszedles z pieniendzmi do Bragi i ci napadli
czy powieziec ze Vasco robie przekret ??


Hej, przecież cały urok takich wyborów polega na tym, że decyzję podejmujesz sam. I sam mierzysz się z ich konsekwencjami. Co to za przyjemność przechodzić gry, kiedy jesteś prowadzonym za rączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 18:03, Matias16162 napisał:

Mam taki dziwny problem. Gothic 3 zawsze sie uruchamial normalnie. a teraz prosi o plik engine.dll.
To skopiowalem z plytki (podmienilem) i wtedy przy odpalaniu wyskakuje blad na screenie pnizej.
POMOCY!! gra oczywiście oryginalna


ja bym radził reinstalować gre, też mi coś takiego wyskoczyło jak grzebałem z plikami gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:52, Jakub Wędrowycz napisał:

> Jestem w Ben Erai co lepiej powiedziec Sancho ze poszedles z pieniendzmi do Bragi i ci
napadli
> czy powieziec ze Vasco robie przekret ??

Hej, przecież cały urok takich wyborów polega na tym, że decyzję podejmujesz sam. I
sam mierzysz się z ich konsekwencjami. Co to za przyjemność przechodzić gry, kiedy jesteś
prowadzonym za rączkę?

I o to chodzi. Gothic 3 pod względem możliwości wyborów jest najlepszą częścią serii. Ja zawsze idę i podejmuje decyzję tak jak uważam (idę za głosem serca :D), a nie pytam się :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 16:03, Jan Czarny napisał:

podczas gry wyskakuje mi to co jest na screen lub zawiesza kompa a ostatnio to gothic 3 prze
joł kontrole na windows Xp

No iznany problem z "where is the guru". Jest pare możliwości.
1. masz pirata
2. Za słaby sprzęt (podaj swoja konfiguracje)
3. Przeinstaluj gothica (moze byc cos uszkodzone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się