Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Schemat wykucia Mocy Przodków można gdzieś kupić, czy da się go znaleźć tylko w 43 skrzyni z arcytrudnym zamkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O właśnie. Co lepiej wyzwolic? Silden czy Geldern??

Właściwie nie ma różnicy, poza tym, że w Geldern panują szamani, którzy są najtrudniejszymi przeciwnikami wśród orków. Więc - do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 17:01, YahooPL napisał:

Polecam się też pobawić w te skrzynie co Ci podałem bo to dochodowy biznes. Może trochę
czasochłonny ale z Gniewem Innosa to już jesteś niepokonany ...

Aha. Przestudiuję poradnik i jak znajde w której dokładnie misji dostaje się tą katanę
(pustynia) to dam znać ...


Yahoo mam pytanie, na tym linku co podałeś, w punkcie "gniew innosa" podałeś lokalizacje jakiś skrzyń, ale nie zabardzo łapie o co w tym chodzi. mógłbyś wyjaśnić co to za skrzynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 20:01, Matias16162 napisał:


O właśnie. Co lepiej wyzwolic? Silden czy Geldern??

No wiesz, ja ci polecam wyzwolenie obu :)

Ps. sry za podwójny post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te skrzynie... Cóż, musisz je otwierać. Nazywają się "skrzynie" a nie "kufry". W każdej kolejnej (czyli w pierwszej otwartej, drugiej, trzeciej...) znajdziesz lepszą broń - oznaczoną danym numerkiem. Broń którą znajdujesz później jest naprawdę świetna, ale niektóre skrzynie są dosyć trudne do odnalezienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:02, Matias16162 napisał:

Taa... Tylko że już Cape Dun wyzwoliłem i mogę wybrac tylko 1.


Więc wybierz Silden - zanim zaczniesz wojnę z Orkami (ogółem jako frakcja) rozwiniesz się na tyle, że Geldern spokojnie zaliczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Pozaliczam wszystkie możliwe qesty w Myrtanie i Varancie bo nordmar już przerobiłem i wtedy zacznie się rzeź, ale ogółem i tak skończę po stronie Adanosa :))
Pozabijam buntowników i powyzwalam miasta. Buntowników za to że walczą między sobą o o tron upadłego królestwa, są słabi i nic nie robią a orków za zniewalanie ludzi itp :)
Sprawiedliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 20:58, Tajemnic napisał:

Te skrzynie... Cóż, musisz je otwierać. Nazywają się "skrzynie" a nie "kufry". W każdej
kolejnej (czyli w pierwszej otwartej, drugiej, trzeciej...) znajdziesz lepszą broń -
oznaczoną danym numerkiem. Broń którą znajdujesz później jest naprawdę świetna, ale niektóre
skrzynie są dosyć trudne do odnalezienia...


Aha, dzieki. Ja tam zawsze po prostu otwierałem skrzynie i kufry i nigdy mi do głowy nie przyszło że to jakaś różnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:15, Matias16162 napisał:

Hm... Pozaliczam wszystkie możliwe qesty w Myrtanie i Varancie bo nordmar już przerobiłem
i wtedy zacznie się rzeź, ale ogółem i tak skończę po stronie Adanosa :))
Pozabijam buntowników i powyzwalam miasta. Buntowników za to że walczą między sobą o
o tron upadłego królestwa, są słabi i nic nie robią a orków za zniewalanie ludzi itp
:)
Sprawiedliwie


taa, ja robiłem tak, że najpierw brałem zadanie od orkowego przywódcy na zabicie buntowników, zabijałem go a później niszczyłem buntowników po zakończeniu questów w tym obozie. Tak samo zrobiłem z magowie wody < assasyni >< koczownicy.

tak apropo to straszny kicz, zabijam każdego orka a orkowie mnie kochają, tępię buntowników a ci uważają mnie za swojego bohatera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: słyszałem, że pod jakimś sprzętem patch 1.6 zainstalowany bezpośrednio na Gothica 3 (z patchem od kupna, tj. 1.08 chyba) tnie się bardzo albo gorzej chodzi. Czy to prawda? W końcu ten patch powinien wszystko naprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.6 ma wszystkie patchy w sobie i słyszałem ze patch na nowszych kompach pogarsza grę a na starszych polepsza nie wiem bo go nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano. Ale wiesz. Możesz wyzwolic Myrtanę i wyrżnąc w pień wszystkich buntowników a Xardas ma to gdzieś, więc po stronie Adanosa jest najlepiej iśc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:34, Matias16162 napisał:

Ano. Ale wiesz. Możesz wyzwolic Myrtanę i wyrżnąc w pień wszystkich buntowników a Xardas
ma to gdzieś, więc po stronie Adanosa jest najlepiej iśc ;]


o ja robiłem coś takiego żeby mieć wysokie reputacje u wszystkich frakcji, później zapisałem osobnego save, sprawdziłem wszystkie zakończenia gry, save zostawiłem no i teraz gram wojownikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:33, karolek44 napisał:

1.6 ma wszystkie patchy w sobie i słyszałem ze patch na nowszych kompach pogarsza grę
a na starszych polepsza nie wiem bo go nie mam

No właśnie też o to mi chodziło w moim poprzednim poście. W każdym bądź razie tak słyszałem o tym patchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:29, Kalejdoskop86 napisał:

Mam pytanie: słyszałem, że pod jakimś sprzętem patch 1.6 zainstalowany bezpośrednio na
Gothica 3 (z patchem od kupna, tj. 1.08 chyba) tnie się bardzo albo gorzej chodzi. Czy
to prawda? W końcu ten patch powinien wszystko naprawiać.


Masz może linka do patha? sam chętnie zobaczę jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:38, Lord Lee napisał:

Masz może linka do patha? sam chętnie zobaczę jak to wygląda

Jest na gothic.gram.pl . A co, jeszcze nie masz wgranego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:38, Lord Lee napisał:

> Mam pytanie: słyszałem, że pod jakimś sprzętem patch 1.6 zainstalowany bezpośrednio
na
> Gothica 3 (z patchem od kupna, tj. 1.08 chyba) tnie się bardzo albo gorzej chodzi.
Czy
> to prawda? W końcu ten patch powinien wszystko naprawiać.

Masz może linka do patha? sam chętnie zobaczę jak to wygląda


Wejdź na gothic.gram.pl i tam po prawej stronie, wśród newsów poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:41, Kalejdoskop86 napisał:

> Masz może linka do patha? sam chętnie zobaczę jak to wygląda
Jest na gothic.gram.pl . A co, jeszcze nie masz wgranego? :P


niee zawsze grałem bez patchów na wersji 1.12 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym demonem w Gothcie, po uwolnieniu Gorna. Ponoć quest wynika z rozmowy z Gornem i Rolandem, ale Gorn sobie nadal przesiaduje w Reddock, nawet po "uwolnieniu" z obozu orków. ; o
Chyba to bug, ale nie jestem pewien(jeszcze nie byłem w Nordmarze, może dlatego?)..... ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się