Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2008 o 12:02, Lone Wolf napisał:

> Jakie trzeba spełnić wymagania aby zaliczyć u Ugolfa misję z Tunelowym Bulgotem?

>
> Przyniosłem mu składniki i kiedy dostaję tego Bulgota od razu się przewracam. Czy
trzeba
> mieć większą wytrzymałość? Jak tak to jaką?

300 albo i 400 nawet :)


OK thanks. Ale na serio taka wysoka jest potrzebna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:04, KŁEJK napisał:

> > Jakie trzeba spełnić wymagania aby zaliczyć u Ugolfa misję z Tunelowym Bulgotem?

>
> >
> > Przyniosłem mu składniki i kiedy dostaję tego Bulgota od razu się przewracam.
Czy
> trzeba
> > mieć większą wytrzymałość? Jak tak to jaką?
>
> 300 albo i 400 nawet :)

OK thanks. Ale na serio taka wysoka jest potrzebna? ;)


Raczej wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:55, burczynski napisał:

Sluchajcie na jakich detalach pogram na : AMD Athlon xp 2800 + 2.0 Ghz|1.5Gb RAM|Ati
Radeon 9600Pro 256mb ??


Ja bym spokojnie próbował na maksimum. Chociaż procek słaby, to może na średnie? Poszukaj dema i sprawdź najlepiej sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ja mam pytanie gdzie znajduje się wschodnia swiątynia trelis ??? Może głupie pytanie bo na wschodze :D ale przeszukałem spory kawalek terenu wokól Trelis az doszedlem do Geldern, czy to jest na pustyni ?
Mógłby mi ktos wytłumaczyc gdzie to jest?? Albo zaznaczyc na jakies mapce ?? Bede wdzieczny, bo nie moge dostac sie do Vaka i zdobyc artefaktu Adanosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 13:08, PompedjuSZ napisał:

Witam ! Ja mam pytanie gdzie znajduje się wschodnia swiątynia trelis ??? Może głupie
pytanie bo na wschodze :D ale przeszukałem spory kawalek terenu wokól Trelis az doszedlem
do Geldern, czy to jest na pustyni ?
Mógłby mi ktos wytłumaczyc gdzie to jest?? Albo zaznaczyc na jakies mapce ?? Bede wdzieczny,
bo nie moge dostac sie do Vaka i zdobyc artefaktu Adanosa.


Jak wchodzisz do miasta od strony bramy z Thorusem to skręć w prawo.
P.S. od czego w grze sa mapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 13:17, Szperacz Robson napisał:

Człowieku, on ma Radeona 9600 Pro! Ta karta nie ma shaderów 3.0, więc o czym Ty mówisz?
Jakie maksimum? :)


A ja sie nie znam na Radeonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:02, Lone Wolf napisał:

> Jakie trzeba spełnić wymagania aby zaliczyć u Ugolfa misję z Tunelowym Bulgotem?

>
> Przyniosłem mu składniki i kiedy dostaję tego Bulgota od razu się przewracam. Czy
trzeba
> mieć większą wytrzymałość? Jak tak to jaką?

300 albo i 400 nawet :)

trzeba miec co najmniej 200 wytrzymalosci zeby zaliczyc tego questa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 14:49, okaz1981 napisał:

Trzeba miec co najmniej 200 wytrzymalosci zeby zaliczyc tego questa:-)


Ja słyszałem, że trzeba mieć tyle punktów siły, żeby to... przeżyć. To w końcu wytrzymałości czy siły ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 14:52, YahooPL napisał:

Ja słyszałem, że trzeba mieć tyle punktów siły, żeby to... przeżyć. To w końcu wytrzymałości
czy siły ???


Wytrzymałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie tego gdzie się Ugolf znajduje po tym jak uwolnimy tą kopalnie, poszedłem tam przez przypadek od drugiej strony i zacząłem zabija masę orków, a tu po chwili patrzę i widzę, że questa zaliczonego. I potem zacząłem szukać tych składników do bulgotu i jak je znalazłem to nie mogę teraz znaleźć Ugolfa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 15:05, MagikT napisał:

A ja mam pytanie odnośnie tego gdzie się Ugolf znajduje po tym jak uwolnimy tą kopalnie,
poszedłem tam przez przypadek od drugiej strony i zacząłem zabija masę orków, a tu po
chwili patrzę i widzę, że questa zaliczonego. I potem zacząłem szukać tych składników
do bulgotu i jak je znalazłem to nie mogę teraz znaleźć Ugolfa...

Może w domu siedzi?? A jak nie to go orkowie ubili ;] Chociaż mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jest w tym samym miejscu bo jak wyzwoliłem kopalnię to pamiętam, że później podchodziłem do tego zadania z Tunelowym Bulgotem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 15:19, YahooPL napisał:

Jest w tym samym miejscu bo jak wyzwoliłem kopalnię to pamiętam, że później podchodziłem
do tego zadania z Tunelowym Bulgotem ...


Kacza zupa. On był tam przy Reto? Jeśli tak to znaczy że mi wyparował, tak samo miałem z Mortem biegnę z nim do Klanu Ognia a ten mi wchodzi w pagórek jakby jakiś noclip miał ;/(co najlepsze zostawiłem go aby biegał tak sobie pod śniegiem a ja poszedłem dalej a jak grałem następnego dnia to stał sobie niewinnie na jakimś pagurku i na dodatek był na pomarańczowo tak jak bym mu coś zrobił...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 15:45, MagikT napisał:

> Jest w tym samym miejscu bo jak wyzwoliłem kopalnię to pamiętam, że później podchodziłem

> do tego zadania z Tunelowym Bulgotem ...

Kacza zupa. On był tam przy Reto? Jeśli tak to znaczy że mi wyparował, tak samo miałem
z Mortem biegnę z nim do Klanu Ognia a ten mi wchodzi w pagórek jakby jakiś noclip miał
;/(co najlepsze zostawiłem go aby biegał tak sobie pod śniegiem a ja poszedłem dalej
a jak grałem następnego dnia to stał sobie niewinnie na jakimś pagurku i na dodatek był
na pomarańczowo tak jak bym mu coś zrobił...)


Ja miałem coś podobnego jak osłaniałem jednego z buntowników z którym uciekałem bodaj z Montery. Biegne za nim i nagle sie rozplynal w powietrzu... Probowalem wgrywac save, quicksave''ować ale to na nic...

Chyba bedzisz musial sie pogodzic ze stratą. :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No postanowiłem po Cape Dun wyzwolic Nordmar :)
I znowu nie wiem gdzie są te obozowiska... Jakąś mapke macie?
YahooPL
Przewodniczący??? Od kiedy? Ja też chce!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 15:51, Matias16162 napisał:

No postanowiłem po Cape Dun wyzwolic Nordmar :)
I znowu nie wiem gdzie są te obozowiska... Jakąś mapke macie?
YahooPL
Przewodniczący??? Od kiedy? Ja też chce!!! :)

http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=7382 - tu masz pozaznaczane wszystkie obozowiska orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się