Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Apropos... (czy jak to się tam pisze xd) jeden z gladiatorów z Mora Sul który jest koczownikiem powiedział mi gdzie znajduje się ich przywódca.Ale zapomniałem... Mógłby ktoś powiedzieć gdzie się on znajduje? I napisać,jakie questy wykonywać żeby zdobyć jak najwięcej reputacji u Asasynów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 21:25, dominik713 napisał:

Apropos... (czy jak to się tam pisze xd) jeden z gladiatorów z Mora Sul który jest koczownikiem
powiedział mi gdzie znajduje się ich przywódca.Ale zapomniałem... Mógłby ktoś powiedzieć
gdzie się on znajduje? I napisać,jakie questy wykonywać żeby zdobyć jak najwięcej reputacji
u Asasynów


Dla Asasynów musisz po prostu niszczyć kryjówki koczowników i ich przywódców. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 18:31, dominik713 napisał:

No ja przechodzę tę grę 2 raz i jeszcze takiego czegoś nie spotkałem ;P Najlepsza jest
nazwa tego czegoś: "Potwór" :)


Ściemniasz ;) Na pewno jej nie przeszedłes wczesniej - moze troche sie pobawiłeś nią i tyle. tych potworów nie sposób nie zauważyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem.Drogą Innosa ;P Jestem wielkim fanem Gothica więc nie wybaczyłbym sobie tego jeśli bym jej nie zaliczył... Poza tym w większości skupiłem się na głównym wątku więc nie podróżowałem po bezdrożach aż tak ;P

micol

No dobra,a gdzie jest ta główna kryjówki ich przywódcy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś Wielkim Fanem Gothica.
Tym mianem mogą się mianować jedynie ludzie kończący pierwszą cześć na 50. poziomie i co najmniej dwa razy, drugą część tak samo, a trzecią co najmniej raz, ale z poziomem nie mniejszym niż 80! Ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 22:13, Piciambeer napisał:

Nie jesteś Wielkim Fanem Gothica.
Tym mianem mogą się mianować jedynie ludzie kończący pierwszą cześć na 50. poziomie i
co najmniej dwa razy, drugą część tak samo, a trzecią co najmniej raz, ale z poziomem
nie mniejszym niż 80! Ha!


No może z tym 80lvlem to przesada, trzeba by przeznaczyć dodatkowe kilkanaście godzin (po ukończeniu questów głównych i pobocznych) na systematyczne czyszczenie krainy. Zakładając że co jakiś czas fauna się odradza.

A i z tym 50lvl u G1 też bym się zastanawiał.

No i trochę głupio wyszło z tymi Potworami widzę ale skoro TheWonderers skończył Gothica i bez tego to chyba jednak da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 22:20, SpecShadow napisał:

No może z tym 80lvlem to przesada,

No nie wiem, ja przed chwilą wbiłem 83, sam nie wiem skąd aż tyle tego się wzięło. Polowałem okazjonalnie, ale fakt faktem, chyba całe Krainy Centralne i Nordmar wyrżnąłem... :] 110 godzin. Porządnie.

Dnia 17.05.2009 o 22:20, SpecShadow napisał:

A i z tym 50lvl u G1 też bym się zastanawiał.

A to jest łatwe w świątyni Śniącego i z Armią Ciemności/Przywołaniem Demona/Szkieleta/Goblina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 22:13, Piciambeer napisał:

Nie jesteś Wielkim Fanem Gothica.
Tym mianem mogą się mianować jedynie ludzie kończący pierwszą cześć na 50. poziomie i
co najmniej dwa razy, drugą część tak samo, a trzecią co najmniej raz, ale z poziomem
nie mniejszym niż 80! Ha!

Co Ty tutaj za brednie opowiadasz ... Mianujesz się fanem Gothica grając w niego i wykorzystując bugi?.... Możesz dobić sobie ten 50 lvl ale przy pomocy bugów i straty czasu ... Normalnie to ledwo 30 się przekracza ...

Co do G3 też pleciesz ... 80 lvl trudno zdobyć i to bardzo. Bo byś musiał wybić wszystko i wszystkich... Orków, ludzi, potwory, monstra, nieumarłych a nawet zwierzęta typu krowa, chrząszcz, wąż, królik. Jeżeli to wszystko wybijesz to nie możesz się nazwać "prawdziwym fanem" bo to jest desperacja i nabijanie lvlu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do G3 też pleciesz ... 80 lvl trudno zdobyć i to bardzo. Bo byś musiał wybić wszystko

Dnia 17.05.2009 o 23:18, mlynar911 napisał:

i wszystkich... Orków, ludzi, potwory, monstra, nieumarłych a nawet zwierzęta typu krowa,
chrząszcz, wąż, królik.


Chyba trochę przesadzasz.Mam obecnie 74 lub 75 level( nie chce mi się do gry zaglądać , jak już zacząłem posta pisać) i jeszcze dużo do zrobienia.Monterę , Trelis , Geldern , Silden i Cape Dun ciągle zajmują orkowie.Asasinów nie wygnałem jeszcze z żadnego miasta , tyle że obozy przy świątyniach zdobyłem razem z koczownikami.Węże , jaszczurki , chrząszcze , zające i inne hipopotamy biegają całe i zdrowe.Większość jeleni i bizonów także.Kiedyś rozgrywkę ukończyłem na chyba 83 poziomie.Teraz może być wyżej , bo odnawianie się potworków trochę pomaga , chociaż jak nie czeka się specjalnie ileś dni na ten fakt , to ilość dodatkowego doświadczenia nie jest zbyt wielka.I to wszystko bez kombinacji.Po prostu mam ochotę zwiedzić cały świat Gothic , nawet bez wykonywania questów.Zwykłe szwendalstwo.A czy to jest strata czasy? Moim zdaniem nie.Nigdy nie przypadały mi do gustu gry z małymi mapami , gdzie nie da się zrobić wiele więcej , niż iść głównym wątkiem , bo nawet przy wielkiej ochocie , specjalnie nie ma gdzie skręcić , a jeżeli już , to i tak po maksimum kilkudziesięciu sekundach biegu , świat się kończy.Dlatego np wolę Gothic od Wiedźmina , czy NWN.
Zaznaczem , że piszę tu o swobodzie w grze i nie porównuję klimatu , dialogów , czy fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2009 o 23:18, mlynar911 napisał:


Co do G3 też pleciesz ... 80 lvl trudno zdobyć i to bardzo. Bo byś musiał wybić wszystko
i wszystkich... Orków, ludzi, potwory, monstra, nieumarłych a nawet zwierzęta typu krowa,
chrząszcz, wąż, królik. Jeżeli to wszystko wybijesz to nie możesz się nazwać "prawdziwym
fanem" bo to jest desperacja i nabijanie lvlu ...


Nieprawda. Zakończyłem G3 dwukrotnie na bodajże 93 lub 94 levelu. I wcale nie musiałem wyżynać wszystkich ludzi. mało tego, nawet asasynów zbytnio nie przetrzebiłem. Fakt, ze cała fauna i bestiariusz poległ. Da sie i to bez zbytniej orki.

Dominik 713:

Nadal ściemniasz.....drogą innosa przeszedłes tak? i questów dla nemory nie robiłeś? toż tuż obok tego obozu są potwory, niemal niechcacy sie na nie wpada. rozumiem ze w ruinach mozna nie zauwazyć, tudziez nad rzeką przy wilczej kopalni, albo na przy ruinach niedaleko Geldern...ale przy Nemorze?! Daj spokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 23:18, mlynar911 napisał:

Co Ty tutaj za brednie opowiadasz ... Mianujesz się fanem Gothica grając w niego i wykorzystując
bugi?.... Możesz dobić sobie ten 50 lvl ale przy pomocy bugów i straty czasu ... Normalnie
to ledwo 30 się przekracza ...

Ledwo 30? To już naprawdę trzeba ślepo iść głównym wątkiem, dobicie do 40. poziomu wcale takie trudne nie jest. A zwoje przywoływań to żaden bug tylko coś, co można wykorzystać, a co jest w pełni zgodne z mechaniką gry...

Dnia 17.05.2009 o 23:18, mlynar911 napisał:

Co do G3 też pleciesz ... 80 lvl trudno zdobyć i to bardzo. Bo byś musiał wybić wszystko
i wszystkich... Orków, ludzi, potwory, monstra, nieumarłych a nawet zwierzęta typu krowa,
chrząszcz, wąż, królik. Jeżeli to wszystko wybijesz to nie możesz się nazwać "prawdziwym
fanem" bo to jest desperacja i nabijanie lvlu ...

Biadolisz bez sensu. KrzychW dobrze prawi - wystarczy trochę połazić po świecie (robiłem to aby odpocząć od questów, dla relaksu po prostu. Zero desperacji...), a później, jak już się wraca do głównego wątku, to xp samo leci na łeb na szyję (byle co i +1000) i nawet nie zauważyłem jak mi się te poziomy nabijały. Naprawdę poziom 80+ to żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:25, kiko14 napisał:

Komu w Nemorze trzeba ognisty puchar oddać?


W Nemorze? Nikomu. Ale w Trelis jest paladyn Konrad, jemu daj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:26, Ecko09 napisał:

> Komu w Nemorze trzeba ognisty puchar oddać?

W Nemorze? Nikomu. Ale w Trelis jest paladyn Konrad, jemu daj.

Javier , Wenzel, Konrad , Markus , Georg, Cobryn , Thordir , Cruz, Roland , ten paladyn w klasztorze i ten koleś w Klanie Ognia - im już dałem puchary i nie wiem komu jeszcze. Myślałem ,że ktoś w Nemorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:26, Ecko09 napisał:

W Nemorze? Nikomu. Ale w Trelis jest paladyn Konrad, jemu daj.


W Nemorze znajduje się paladyn , z którym przekraczamy przełęcz do Varantu.W Queście "Człowiek dla Nemory" , namawiamy tego NPCa , aby przyłączył się do buntowników w Nemorze , co też się dzieje i od tej pory jest tam na stałe.I czeka na Ognisty Puchar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:25, kiko14 napisał:

Komu w Nemorze trzeba ognisty puchar oddać?


Napiszę wszystkich , bo może jeszcze kogoś szukasz.

W Vengardzie oddałem 4 Puchary.Dowódcy straży , dwóm paladynom których przeprowadzałem przez miasto i temu którego spotykam a świątyni.
Klasztor i paladyn w kaplicy , 5 Puchar.
Okara i dowódca na samym dole jaskini , 6.
Na północny wschód od Mora Sul , 7.Paladym , który siedzi przy ognisku z Yusufem , tym niewolnikiem od kluczy do świątyni.
Wenzel w Cape Dun , 8 Puchar Ognia.
Reddock i dowódca buntowników , 9.
Nemora i paladyn z którym walczyłem na przełęczy , 10.
Trelis , 11.
12 oddałem , bez zakończenia zadania , Nordmarczykowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 11:41, Piciambeer napisał:

Ledwo 30? To już naprawdę trzeba ślepo iść głównym wątkiem, dobicie do 40. poziomu wcale
takie trudne nie jest. A zwoje przywoływań to żaden bug tylko coś, co można wykorzystać,
a co jest w pełni zgodne z mechaniką gry...

Dobra przesadziłem ale Ty też. Znalazłem stary screen z 42 lvlem. I użyłem wszystkich zwojów i powybijałem wszystkie potwory i ludzi w SO. Max to będzie 45 bo mogłem coś przeoczyć a i nie pobiłem wszystkich ludzi. Oczywiście bez wykorzystania bugów. W NK za zwój przywołania dostajemy już 0 expa..

Dnia 18.05.2009 o 11:41, Piciambeer napisał:

Biadolisz bez sensu. KrzychW dobrze prawi - wystarczy trochę połazić po świecie (robiłem
to aby odpocząć od questów, dla relaksu po prostu. Zero desperacji...),...

Tutaj też zwracam honor można wysoko nabić bo też sam sprawdziłem. Nie wiem czemu napisałem wtedy tego posta. To była 11 w nocy dlatego tak bredziłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 16:05, mlynar911 napisał:

W NK za zwój przywołania dostajemy już 0 expa..

Piranie się wycwaniły ^^

Dnia 18.05.2009 o 16:05, mlynar911 napisał:

To była 11 w nocy dlatego tak bredziłem ;p

Bywa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 22:13, Piciambeer napisał:

Nie jesteś Wielkim Fanem Gothica.
Tym mianem mogą się mianować jedynie ludzie kończący pierwszą cześć na 50. poziomie i
co najmniej dwa razy, drugą część tak samo, a trzecią co najmniej raz, ale z poziomem
nie mniejszym niż 80! Ha!



Trochę przesadzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się